Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvas maistas / Žaliavalgystė / Raw Food

aciu claries 4u.gif
gaila, kad pasiulytas forumietes feisbuko tinklapis - rusu kalba verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(claries @ 2012 12 24, 01:09)
O paprastojo kopusto i zaliaji kokteili, kiek pamenu, nelabai gerai yra maisyt (vaisiai + darzoves), turi buti zalumynai + vaisiai.

O kaip tada dėl salotų "isberg", tarkim? Aš kažkaip įsivaizdavau, kad jei lapai, tai ir tinka, nesvarbu, kad į gūžę susisukę doh.gif

QUOTE(given444 @ 2012 12 27, 20:21)

gaila, kad pasiulytas forumietes feisbuko tinklapis - rusu kalba  verysad.gif

http://www.facebook....roedenie.i.deti
Jei šitas, tai tenai prie kiekvieno straipsnelio galima padaryt vertimą į lietuvių kalbą. Išverčia tokį kratinį žodžių šiek tiek, bet esmę pagaut galima smile.gif

Šiandien dariausi:
avokadas+citrina+medus - viską į blenderį ir valgom smile.gif Medų pradžioj ištirpinau mažam kieky šilto vandens. Gavosi toks gaivus kremas. Labai skanu - apsivalgymas.
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nojura: 27 gruodžio 2012 - 20:25
Sveikutes smile.gif

pagaliau pasidariau riesutu piena, dariausi migdolu smile.gif

patiko!!! man tai super smile.gif bet kiti kazkodel nenorejo, kvapas nepatiko, sako smirdi lol biggrin.gif reik gi ragaut, o ne uostyt!
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2012 12 28, 15:36)
Sveikutes smile.gif

pagaliau pasidariau riesutu piena, dariausi migdolu smile.gif

patiko!!! man tai super smile.gif bet kiti kazkodel nenorejo, kvapas nepatiko, sako smirdi  lol biggrin.gif reik gi ragaut, o ne uostyt!

Gal gali papasakoti kaip darei? Ar daug migdolų reikia? blush2.gif
Atsakyti
o jus aguonu pieno nemegstat? man tai aguonu pienas lb lb skanus....
Atsakyti
QUOTE(juodaziema @ 2012 12 28, 17:29)
Gal gali papasakoti kaip darei? Ar daug migdolų reikia?  blush2.gif

na migdolu gera pilna sauja g.gif nereik gaileti..... uzmerkti nakciai saltam vandeni

tada ta vandeni nupilt, ir tuos riesutus sudet i blenderi, uzpilt vandeniu ir malti... gaunasi kaip pienas net su putom wub.gif
Atsakyti
Kaip tik Kucioms uzderejo SAULEGRAZU daigu derlius - o jau skanumas - paragaves negali sustoti!!! tongue.gif Bet jas nelukstentas buvau pirkusi MAXIMOJE...
---
Gal kas zinote, kur galima nusipirkti ECO negliaudytu saulegrazu ir kvieciu grudu? Klaipedoje.
Atsakyti
QUOTE(Contessa @ 2012 12 28, 17:21)
Kaip tik Kucioms uzderejo SAULEGRAZU daigu derlius - o jau skanumas - paragaves negali sustoti!!! tongue.gif Bet jas nelukstentas buvau pirkusi MAXIMOJE...
---
Gal kas zinote, kur galima nusipirkti ECO negliaudytu saulegrazu ir kvieciu grudu? Klaipedoje.

Pabandyk i "sveikus produktus" uzsukti, jie ten visko turi smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona911 @ 2012 12 28, 19:24)
Pabandyk i "sveikus produktus" uzsukti, jie ten visko turi  smile.gif  4u.gif

SP zinau, bet ten brangoka....tikiuosi koki LT ukininka atrasti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2012 12 28, 15:36)
Sveikutes smile.gif

pagaliau pasidariau riesutu piena, dariausi migdolu smile.gif

patiko!!! man tai super smile.gif bet kiti kazkodel nenorejo, kvapas nepatiko, sako smirdi  lol biggrin.gif reik gi ragaut, o ne uostyt!



Aš prieš pusmetį dariausi, bet daugiau kažkaip nebenoriu, man jis kažkoks per "sunkus", ir kvapas ne itin doh.gif
Atsakyti
o man ir MB kaip tik migdolų pienas superinis ir spalvos, ir skonio ir kvapo atžvilgiu - jis neutralesnis nei pvz. koks lazdyno riešutų thumbup.gif kitų riešutų pieno vis dar neišbandžiau ax.gif kol kas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2012 12 28, 14:54)
na migdolu gera pilna sauja  g.gif nereik gaileti.....

migdolai jei ne zali ir is maximos ---turbut nesiskaito? g.gif g.gif
Atsakyti