Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu,

QUOTE(pupsiukelis123 @ 2012 09 03, 20:09)

Keli mano darbeliai ant juodos medžaigos siuvinėta 4u.gif



Mmmmm... nu jau antrojo darbuko grozis bigsmile.gif
toki miegamajame ant sienos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2012 09 03, 21:14)
Mmmmm... nu jau antrojo darbuko grozis  bigsmile.gif
toki miegamajame ant sienos  ax.gif

Ačiū jis mane taip pat sužavėjo 4u.gif kai įsirėminsiu jis ir keliaus pas mane į miegamajį mirksiukas.gif Net trys kart teko šį grožį siuvinėti ax.gif Tusiu dar viena darbeli tai leliuko veidukas ant juodos medžiagos siuvinėta bet dar nenufotografavau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 03 rugsėjo 2012 - 20:17
QUOTE(Dinka* @ 2012 09 03, 20:53)
o kur reminai?
As visada i Savex vezu centre, nei karto nesugadino, ir paneles nusimano- visada pataria wink.gif . O akropolio fujifilm'e- pachalturino, ir ne kazka pigiau ( nors kazkas pasakojo, kad pigiau) smile.gif


Ačiū už patarimus 4u.gif važiuosim kitur mirksiukas.gif
važiuojant Tilzes gatve, tokia parduotuve, kur remeliais prekiauja ir remina ir si syki pagadino savo vardą doh.gif

QUOTE(pupsiukelis123 @ 2012 09 03, 21:09)
Keli mano darbeliai ant juodos medžaigos siuvinėta 4u.gif


wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 09 03, 20:13)
Turbut is situ triju imciau pirmaji,ypac jei i lova,tu kitu dvieju  tiesiog neisikelsi,prie ju jau reikia ant kedes sedet...


o pirmasis yra pastatymui ant stalo man rodos cool.gif
kur gi kojas pasidesi lovoj sededama
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2012 09 03, 20:14)


asta30a,šitas žirgas ir siuvinėjasi tik ant juodos medžiagos ,ant balltos nesižiūrėtų taip gerai ax.gif ...ir jis pilnai neužsisiuvinės visas ,vienam šone visai nėra kryžiukų ,pasižiūrėk schemoje ir ten netampyk siūlų,linkiu sėkmės 4u.gif ,man jis labai lengvai siuvinėjosi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2012 09 03, 21:16)
asta30a,šitas žirgas ir siuvinėjasi tik ant juodos medžiagos ,ant balltos nesižiūrėtų taip gerai ax.gif ...ir jis pilnai neužsisiuvinės visas ,vienam šone visai nėra kryžiukų ,pasižiūrėk schemoje  ir ten netampyk siūlų,linkiu sėkmės 4u.gif  ,man jis labai lengvai siuvinėjosi drinks_cheers.gif


esi issiuvinejusi ji ?!?!? bigsmile.gif gal gali parodyti ax.gif ...
Atsakyti
Esu siuvinėjusi prieš dvejus metus ,padovanojau savo krikšto sūnui per 18 gimtadienį,labai buvo patenkintas
user posted image
ant juodos kanvos tai atrodo,lyg naktį per laukus lėktų tas žirgas drinks_cheers.gif ,o ant baltos tai net neįsivaizduoju g.gif ....bet efekto tikrai nebūtų tokio gero schmoll.gif ...
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2012 09 03, 21:43)
Esu siuvinėjusi prieš dvejus metus  ,padovanojau savo krikšto sūnui per 18 gimtadienį,labai buvo patenkintas



Kaip graziai iremintas bigsmile.gif
Mano zirgas irgi iskeliaus pagal uzsakyma - i mano dukters kambari biggrin.gif
Atsakyti
Tas pirmasis tai tikrai ant stalo pastatomas - tad lovoj, jei sedesi- netinka tikrai.
As pas forumietes Džeinės vyra pirkau jo daryta remuka - jis butent toks apie koki tu kalbi. Labai man sis remukas patinka thumbup.gif i joki lankeli nebemainyciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2012 09 03, 23:08)
As pas forumietes Džeinės vyra pirkau jo daryta remuka - jis butent toks apie koki tu kalbi. Labai man sis remukas patinka  thumbup.gif i joki lankeli nebemainyciau schmoll.gif

drinks_cheers.gif isskyrus smulkius darbelius, tai jau ant lankelio dedu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2012 09 02, 14:57)


grazus darbeliai thumbup.gif

QUOTE(Jurblond @ 2012 09 02, 16:06)


eina sau....groooozis,ner ka pridurti thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Averita @ 2012 09 03, 07:31)


grazus ir tvarkingi darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
Auksinis žirgas mano taip pat buvo pirmasis darbas - labai labai jo norėjau biggrin.gif Dar yra šio žirgo kita versija - ,,Ugnis ir ledas" vadinasi - jis yra bordinių atspalvių, o šis ,,Golden Ice" biggrin.gif Iki šiol grožiuosi kaskart savo žirgu - jis man toks gražus wub.gif Štai mano pirmasis nepakartojamasis.
user posted image
Atsakyti