Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu,

Merginos manęs per až klausinėjo, kaip daroma biskorno siūlė, tai nutariau ir čia įdėti nuotraukėlę, gal dar kam pravers. Tai Džeinės nuotrauka, kurią ji buvo įdėjusi į forumą seniai, kai aš klausiau, kaip darosi ši siūlė. Ačiū Džeinei už gerą paaiškinančią nuotrauką, gal pravers ir kam kitam 4u.gif

user posted image

Beje, dar info dėl rėminimo Vilniuje. Buvau rėminti "Rėmuose ir rėmeliuose" prie Akropolio (jie turi saloną ir Kalvarijų g. prie sankryžos su Žalgirio g., turėjo anksčiau ir prie Pašilaičių Maximos, bet dabar jis jau uždarytas). Tai man moteriškė, kuri priima darbus rėminimui, pakomentavo taip, kad geriau siuvinėto darbo jiems nepalikčiau, nes jų meistras nemoka normaliai rėminti, nesistengia to dailiai padaryti ir kartais darbus sugadina. Ką gi, jos paklausiau, užsakiau tik rėmą ir pati bandysiu įsirėminti. Nors esu ten rėminusi savo Mirabilia fėją, ir ją padarė visai gerai, tiesa, ji buvo tempiama ant porėmio, kainavo kalną pinigų, tai gal dėl to tas tinginys meistriukas pasistengė. Moteriškė rekomendavo rėminimo dirbtuves Savanorių pr. netoli Gerosios vilties žiedo, ten esą gerai elgiasi su siuvinėtais darbais. Pati nebandžiau dar, bet kitą kartą pabandysiu.
Atsakyti
Tie žirgai tikrai nuostabūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurblond @ 2012 09 04, 07:52)
Auksinis žirgas mano taip pat buvo pirmasis darbas - labai labai jo norėjau  biggrin.gif  Dar yra šio žirgo kita versija - ,,Ugnis ir ledas" vadinasi - jis yra bordinių atspalvių, o šis ,,Golden Ice"  biggrin.gif Iki šiol grožiuosi kaskart savo žirgu - jis man toks gražus  wub.gif Štai mano pirmasis nepakartojamasis.

Tikrai be galo gražus žirgas wub.gif wub.gif sužavėta šio grožio wub.gif
Atsakyti
atėjau pasirodyt kiek išsiuvinėta. gal pamenat ką siuvinėju.
pradėjau liepos 11d g.gif jau išsiuvinėta ~140x200 kryžiukų.

šią savaitę nesiuvinėjau nes turiu bėdą. pamačiau kad medžiaga pradėjo skersuoti.. verysad.gif skaičiau kad taip atsitinka kai daug pusinių kryžiukų... ir ten spec siuvinėt... bet kad čia daug pavienių ir tos spalvos maišosi dažnai.. tai neina siuvinėt tuo spec būdu man g.gif verysad.gif

patarkit ką daryt g.gif galvoju kad išplaut kolkas ir pralyginti.. bandyt kažkaip ištiesinti.. g.gif o paskui jau siuvinėt kai rėmą gausiu.. gal ant rėmo taip neskersuos... nes dabar siuvinėju be rėmo.. nemoku nei lankeliu nei rėmu naudotis doh.gif biggrin.gif blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 09 04, 19:07)
šią savaitę nesiuvinėjau nes turiu bėdą. pamačiau kad medžiaga pradėjo skersuoti..  verysad.gif  skaičiau kad taip atsitinka kai daug pusinių kryžiukų... ir ten spec siuvinėt... bet kad čia daug pavienių ir tos spalvos maišosi dažnai.. tai neina siuvinėt tuo spec būdu man  g.gif  verysad.gif

patarkit ką daryt  g.gif  galvoju kad išplaut kolkas ir pralyginti.. bandyt kažkaip ištiesinti..  g.gif  o paskui jau siuvinėt kai rėmą gausiu.. gal ant rėmo taip neskersuos... nes dabar siuvinėju be rėmo.. nemoku nei lankeliu nei rėmu naudotis  doh.gif  biggrin.gif  blush2.gif

Man taip buvo, tai išplovus ir išlyginus, darbas vis tiek liko skersas. Manau, kažkaip kitaip reikia siuvinėt, bet kaip? Kad nesiskersuotų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 09 04, 18:17)
Man taip buvo, tai išplovus ir išlyginus, darbas vis tiek liko skersas. Manau, kažkaip kitaip reikia siuvinėt, bet kaip? Kad nesiskersuotų? g.gif


na suskersavimas dar nėr baisus.. foto atrodo baisesnis nes dar kreivai padėjau medžiaga biggrin.gif bet jeigu toliau siuvinėsiu bijau kad visai bus kreiva. g.gif

o kai rėminot neišsitiesino nei čiučiut? g.gif doh.gif

gaila įdėto darbo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurblond @ 2012 09 04, 06:52)
Auksinis žirgas mano taip pat buvo pirmasis darbas - labai labai jo norėjau  biggrin.gif  Dar yra šio žirgo kita versija - ,,Ugnis ir ledas" vadinasi - jis yra bordinių atspalvių, o šis ,,Golden Ice"  biggrin.gif Iki šiol grožiuosi kaskart savo žirgu - jis man toks gražus  wub.gif Štai mano pirmasis nepakartojamasis.



Na va... pasirodo, kad sis darbas gali buti iveikiamas ir pradziamokslei thumbup.gif
Maciau as ir ta ugnini zirga... bet sis spalvu derinys man labiau i ''sirdi smigo'' cool.gif
Atsakyti
man irgi susiskersavo DIM, tikrai kai ka nors is sio dizaino ateity siuvinesiu, ieskosiu info, kaip teisingai siuvineti rolleyes.gif .
Nors siuvinejau ant remo, bet reminant, pasislepe siek tiek krasto vieno, nes issitempt - neissitempia audinys i lygu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2012 09 03, 21:40)
Ačiū už patarimus 4u.gif važiuosim kitur mirksiukas.gif
važiuojant Tilzes gatve, tokia parduotuve, kur remeliais prekiauja ir remina ir si syki pagadino savo vardą doh.gif


gundziausi karta ten vykti- atseit pigiau. bet tadien jie nedirbo, ir dziaugiuos.
Vadinasi- neverta ten vykti, nes jau nebe is pirmo zmogaus girdziu, kad blogai dirba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 09 04, 19:19)
na suskersavimas dar nėr baisus.. foto atrodo baisesnis nes dar kreivai padėjau medžiaga biggrin.gif bet jeigu toliau siuvinėsiu bijau kad visai bus kreiva.  g.gif

o kai rėminot neišsitiesino nei čiučiut?  g.gif  doh.gif

gaila įdėto darbo  verysad.gif


Įsirėminant nėjo ištiesint. Liko kreivas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinka* @ 2012 09 04, 19:46)
gundziausi  karta ten vykti- atseit pigiau. bet tadien jie nedirbo, ir dziaugiuos.
Vadinasi- neverta ten vykti, nes jau nebe is pirmo zmogaus girdziu, kad blogai dirba  4u.gif


tai va, iš klaidų mokomės doh.gif

Zirgu grozis wub.gif
Atsakyti
user posted image

Sveikos, cia mano pirmas rimtas darbelis, kaip pirmas, drystu pasakyti kad truputi vykes rolleyes.gif tik va yra gal ir labai durnas klausimas : kaip jus naudojates schemom, medziagu gabalai tai skirtingi, nesuprantu kaip reikia is schemos primest kiek kur tame medziagos gabale kryziuku padaryt. As viska grynai is akies darau, taigi kartais gaunas visai netaip kaip paveikslelyje verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gkspygle: 04 rugsėjo 2012 - 20:08