Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai plepa

QUOTE(jurgaite @ 2012 09 11, 18:25)
Buvo Palanga močiučių, nuo šiol bus Paryžius:-). Mama, oi kaip girdi jis tave,kai ką nors pasakoji. Tie pavadinimai insultas,paralyžius turbūt vistiek iš tavo repertuaro, iš tavo lūpų?


žinoma mano biggrin.gif iš viso neįmanoma pasikalbėti namie taip, kad lokatoriai nekyšotų. Duksiui viską pasako. Kaip išgirdęs ir supratęs.
Nieko, nurims po truputį. Visi sako, kas jį matė nuo pirmų dienų paėmimo, kad nepalyginamai ramesnis. O tie sakytojai tai ir yra- pediatrė, seselė, psichiatrė.
Yra toks labai nemalonus dalykas, kad mokyklos pedagogai pasiruošę į sutikti nelabai draugiškai. Taip ir laukia to kažko pernykščio. Vietoj to kad pasidžiaugtų jog per pamokas kol kas nevaikšto, kad jei sunku pasako kad sunku ir nedirba- ir prideda su mama namie paruošiu- ir mes ruošiam. Kad jau kalbantis jis vaikas, ne tik isterikuojantis. Jai jos tuoj pat nepakeis požiūrio tai greitai tas geras nusiteikimas iširs.
Atsakyti
Mes šiandien pas psichiatrę buvom - ruošiamės teismui dėl nuolatinės trynukų globos
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2012 09 11, 19:46)
Mes šiandien pas psichiatrę buvom - ruošiamės teismui dėl nuolatinės trynukų globos


btai kiek pas jus tų teismų ir tiems patiems vaikams? Psichiatrė čia kam?
Atsakyti
pas mus gimtadienis sutapo su kažkuria 'šeimynine' tema mokykloje ir bac - trys dienos prieš gimtadienį - aiškinimosi - 'o kodėl atsisakė', o į ką aš panaši", o kur dabar ir kas būtų jei sugrįžtų" et ctr ctr. emociškai pavargau. nes ašarojimai su kas antru klausimu kas pusvalandį. ir meilės priesaikos. ir negalėjimas apsispręsti ar čia kitą mamą reikia mylėti ar pykti ant jos.
bet kartu džiugu - vaikas pasiekė dar kažkurį bbrandos ir savivokos etapą.

gimtadienis baigėsi. kažin temos prasitęs?
p.s. džiaugiuosi, kad vaiko draugės tėvas kartu irgi negyvena. į mano atsakymą "kur Braškės tėvas gyvena", ("kitur") anoji irgi 'sugailestavo", kad jos tėvas netgi užsienyje gyvena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 11 rugsėjo 2012 - 19:37
QUOTE(alfija @ 2012 09 11, 19:27)
Psichiatrė čia kam?
Mums su PZ
Atsakyti
Alfija - krūtai paryžiai ištinka per dailę laugh.gif
galvoju, kas būtų, jei mano vaikas darželį būtų lankiusi pas kokią minkštutę ir malonią auklėtoją 'jei vaikas nenori, tegul ir nedaro (kolegės vaikas taip mokėsi priešmokyklinėje - niekaip). Mūsiškė buvo gestapas, užtat mokykloje nešauna į galvą 'nedarysiu nes nenoriu. mokytoja nors regis linksmo būdo, bet klasę valdo.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2012 09 11, 19:15)
Jai jos tuoj pat nepakeis požiūrio tai greitai tas geras nusiteikimas iširs.

Ko planuoji imtis?
Atsakyti
QUOTE(jurgaite @ 2012 09 11, 20:55)
Ko planuoji imtis?


pokalbio su direktore. Ji tokia protinga moteris, ne vien krepšelio pinigų laikosi. Dar spec.pedagogas. Tiesą pasakius nesitikėjau, kažkaip maniau kad su mokslų metų pabaiga jie ir baigiasi.
Papildyta:
QUOTE(Karusia @ 2012 09 11, 20:41)
Alfija - krūtai paryžiai ištinka per dailę laugh.gif
galvoju, kas būtų, jei mano vaikas darželį būtų lankiusi pas kokią minkštutę ir malonią auklėtoją 'jei vaikas nenori, tegul ir nedaro (kolegės vaikas taip mokėsi priešmokyklinėje - niekaip). Mūsiškė buvo gestapas, užtat mokykloje nešauna į galvą 'nedarysiu nes nenoriu. mokytoja nors regis linksmo būdo, bet klasę valdo.


dailė- labai nemėgstama pamoka, ir net nežinau kodėl. Beveik kaip matematika. Žinok daug duočiau , jei bent dalį paruošiamosios klasės jis būtų lankęs su manim.Į darželį ėjęs. Pagal mano dokumentų padavimą ir jo atsiradimą tai taip galėjo ir būti. Realiai. bBet kol kursai, kol buto apžiūra, kol išvadas parašė. Atėjo ir ruduo vaikui.
Kol kas labai džiaugiuosi, kad pamokas jis ruošia. Neišsisukinėja.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2012 09 11, 20:32)
dailė- labai nemėgstama pamoka, ir net nežinau kodėl. Beveik kaip matematika. Žinok daug duočiau , jei bent dalį paruošiamosios klasės jis būtų lankęs su manim.Į darželį ėjęs. Pagal mano dokumentų padavimą ir jo atsiradimą tai taip galėjo ir būti. Realiai. bBet kol kursai, kol buto apžiūra, kol išvadas parašė. Atėjo ir ruduo vaikui.
Kol kas labai džiaugiuosi, kad pamokas jis ruošia. Neišsisukinėja.

braškė - labai mėgsta dailę. bet ne piešti namuose. užtat mokykloje - labai labai wub.gif kuo ta mokytoja ją ten užkeri.
matematikai bus spec. pedagogas. nepasivejam. dar turiu viltį, kad lietuvių kalbai neatsiskirs nuo klasės. Skaito jau visai neblogai biggrin.gif (čia aš įvertinau, pasiklausiusi klasiokų skaitymo rugs1, tik gramatikos normų netaiko ri tas nelemtasis vaizdo neišskyrimas į detales, jai ar AI ar IA - vienodai rodo, 37=73. doh.gif

priešmokyklinės nuopelnus priskiriu auklėtojai, ne sau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 11 rugsėjo 2012 - 21:04
QUOTE(ZAIKA2 @ 2012 09 08, 23:09)
deja paguosti negaliu nes as pati niekada taip ir nepripratau prie darzelio po kiekvieno savaitgalio verkdavau krokodilo asaromis, bande i  darzeli priduoti kai buvau triju metuku tai nepavyko as tik istisai verkiau ir sirgau kai buvau keturiu tai jau prisejo pedinti ten , o mano mergina kai pakeite dazeli tai su dziaugsmu zygiuoja ten.
As ir dabar su siaubu prisimenu mokykla ir  darzeli, seip as zmogus  komunikabilus mano darbas vadybininkes tai bendrauti tenka daug bet va turiu viena keistenybe  jauciuosi labai prastai kai aplink daug zmoniu jei zmoniu daugiau nei 10 tai as labi pastai jauciuosi.
Taip kad  evrta ivertinti vaiko individualius poreikius nes kas vienam plaima kitam siaubas

Laba diena mamos,atsiprasau kad taip isibraunu,tiesiog atsirado ir mums darzelio problema,kol nuveda dar tik verkia,o kai pamato aukletoja apima isterija,gal dar prisidejo ir seses atsiradimas prie viso to streso.
Atsakyti
QUOTE(Zuiketukas @ 2012 09 12, 08:12)
Laba diena mamos,atsiprasau kad taip isibraunu,tiesiog atsirado ir mums darzelio problema,kol nuveda dar tik verkia,o kai pamato aukletoja apima isterija,gal dar prisidejo ir seses atsiradimas prie viso to streso.

sesės/brolio atsiradimas – visada stresas. Mane gąsdintų vaiko reakcija į auklėtoją. Jei pamačius žmogų apima isterija, galimas daiktas, kad vaiko santykis su tuo žmogumi negeras. Reiktų išsiaiškinti, kodėl. Atidžiai bendraukit su mažyliu (jei geba, ką nors papasakoti), su auklėtoja, kitais grupės tėvais.
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2012 09 12, 11:18)
sesės/brolio atsiradimas – visada stresas. Mane gąsdintų vaiko reakcija į auklėtoją. Jei pamačius žmogų apima isterija, galimas daiktas, kad vaiko santykis su tuo žmogumi negeras. Reiktų išsiaiškinti, kodėl. Atidžiai bendraukit su mažyliu (jei geba, ką nors papasakoti), su auklėtoja, kitais grupės tėvais.

Isterija jis reaguoja i bet kuria aukletoja,kalbejomes su aukletojom,sake,kai tik vyras iseina,jis po kokios minutes nurimsta,o vaikui dar neiseina paciam pasipasakot,o jei tik jo ko nors klausi apie darzeli,jo reakcija buna nenoju bu (nenoriu vaziuot ten).
Atsakyti