Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai plepa

QUOTE(Zuiketukas @ 2012 09 12, 11:36)
sake,kai tik vyras iseina,jis po kokios minutes nurimsta,

Jei norit tikrai žinoti, ar vaikas nurimsta jums išėjus, grįžkit po kokių 15 min. ką nors "pamiršę"...
Bent jau man viena iš auklėtojų melavo tiesiai į akis.
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2012 09 12, 09:18)
Mane gąsdintų vaiko reakcija į auklėtoją. Jei pamačius žmogų apima isterija, galimas daiktas, kad vaiko santykis su tuo žmogumi negeras. Reiktų išsiaiškinti, kodėl.

QUOTE(arna @ 2012 09 12, 11:06)
Jei norit tikrai žinoti, ar vaikas nurimsta jums išėjus, grįžkit po kokių 15 min. ką nors "pamiršę"...Bent jau man viena iš auklėtojų melavo tiesiai į akis.
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germinė: 12 rugsėjo 2012 - 11:15
QUOTE(Zuiketukas @ 2012 09 12, 09:36)
Isterija jis reaguoja i bet kuria aukletoja,kalbejomes su aukletojom,sake,kai tik vyras iseina,jis po kokios minutes nurimsta,o vaikui dar neiseina paciam pasipasakot,o jei tik jo ko nors klausi apie darzeli,jo reakcija buna nenoju bu (nenoriu vaziuot ten).

Jei isterija skirta ne auklėtojai, tai, galimas dalykas, kad jums. Tartis reik bandyt, jei negalima nevesti į daržą. Net su tokiu mažu. Kažkaip stiprint saugumo jausmą. Neįsivaizduoju, kaip tokiam mažuliukui, bet tik taip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 12 rugsėjo 2012 - 11:18
QUOTE(Zuiketukas @ 2012 09 12, 09:36)
Isterija jis reaguoja i bet kuria aukletoja,kalbejomes su aukletojom,sake,kai tik vyras iseina,jis po kokios minutes nurimsta,o vaikui dar neiseina paciam pasipasakot,o jei tik jo ko nors klausi apie darzeli,jo reakcija buna nenoju bu (nenoriu vaziuot ten).

o jeigu pakeistumėte grupę ar darželį?
manoji 'mirtina pelėdukė' darželyje eidavo į jį su didžiuliu protestu - 'noriu miego', 'nesikelsiu nesirengsiu, jeigu tau reikia, tai tu mane aprenk'. Vasarą pas kitą auklėtoją ėjo ramiai ir visiškai noriai atsikelia į mokyklą. vat ir pelėdukė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 12 rugsėjo 2012 - 11:52
QUOTE(arna @ 2012 09 12, 13:06)
Jei norit tikrai žinoti, ar vaikas nurimsta jums išėjus, grįžkit po kokių 15 min. ką nors "pamiršę"...
Bent jau man viena iš auklėtojų melavo tiesiai į akis.

Gerą mintį davėt,nes man šiek tiek įtartinai pasirodė,kad smarkiai įsiverkęs vaikas gali iškart nurimti. Bet jei ir toliau taip,gal apskritai kurį laiką nevesim arba keisim darželį,kad vaiko dar daugiau netraumuot.Problemų su darželiu buvo ir man,nes kai tik ryte dirbdavo nemėgiama auklėtoja ir mane paleisdavo tėvai prie darželio,aš pabėgdavau.Dėkui,mamos,už patarimus.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2012 09 11, 22:03)
braškė - labai mėgsta dailę. bet ne piešti namuose. užtat mokykloje - labai labai wub.gif  kuo ta mokytoja ją ten užkeri.
matematikai bus spec. pedagogas. nepasivejam. dar turiu viltį, kad lietuvių kalbai neatsiskirs nuo klasės. Skaito jau visai neblogai biggrin.gif (čia aš įvertinau, pasiklausiusi klasiokų skaitymo rugs1, tik gramatikos normų netaiko ri tas nelemtasis vaizdo neišskyrimas į detales, jai ar AI ar IA - vienodai rodo, 37=73. doh.gif

priešmokyklinės nuopelnus priskiriu auklėtojai, ne sau.


mergaitėms dažniausia piešti patinka, su berniukais kaip kada. aš suprantu, Karusia, kad tu auklėtojai didesnę dalį nuopelnų priskiri. Aš kalbu apie tai, kad nors kažkiek tą vaiką dar iki mokyklos būčiau galėjus įvesti į sistemą ir su ja supažindinti. Sureguliuoti ritmą, reikalavimus ir etc. Pati susipažinti su vaiku geriau ir daug maž numatyti kur jis eis, gal net į kitą mokyklą. Į tą patį PPT būtumėm nuėję laiku, ir net toj pačioj mokykloj būtų galėjęs lankyti tą spec. klasę visus metus, o ne paskutinius du su puse mėnesio.
Pas mus spec. pedagogas bus ir tam ir tam, kas kelintą pamoką.
Atsakyti
Šiandien mano Duksis parašė man laišką. elektroninį. Kuris skamba labai, na tiesiog ypatingai labai.
Mama aš tave labai myliu, esu tau labai dėkingas kad tu mane radai. Mama, jei ne ta... mes galėjom ir visai nesusitikti. Kaip gerai ,mama, kad tu mane radai. wub.gif Žliumbiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfija: 12 rugsėjo 2012 - 16:36
QUOTE(alfija @ 2012 09 12, 18:35)
Šiandien mano Duksis parašė man laišką. elektroninį. Kuris skamba labai, na tiesiog ypatingai labai.
Mama aš tave labai myliu, esu tau labai dėkingas kad tu mane radai. Mama, jei ne ta... mes galėjom ir visai nesusitikti. Kaip gerai ,mama, kad tu mane radai.  wub.gif Žliumbiau.

Keliais žodžiais pasakyta tiek daug... Nebėr ko bepridėti...
Visiems skeptikams reikėtų tą laišką parodyt... Ne kiekvienas bio vaikas gyvenime taip mamai padėkoja.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2012 09 12, 17:35)
Šiandien mano Duksis parašė man laišką. elektroninį. Kuris skamba labai, na tiesiog ypatingai labai.
Mama aš tave labai myliu, esu tau labai dėkingas kad tu mane radai. Mama, jei ne ta... mes galėjom ir visai nesusitikti. Kaip gerai ,mama, kad tu mane radai.  wub.gif Žliumbiau.

Sustok akimirka žavinga wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaite: 12 rugsėjo 2012 - 17:06
QUOTE(arna @ 2012 09 12, 18:02)
Keliais žodžiais pasakyta tiek daug... Nebėr ko bepridėti...
Visiems skeptikams reikėtų tą laišką parodyt... Ne kiekvienas bio vaikas gyvenime taip mamai padėkoja.


taip. Pasakyta yra viskas. Bet kaip vaiko širdelėj ramu, pasirodo jis jau visai atleidęs, visus savo skausmus išgyvenęs, ir tiesiog dėkingas už viską, kad jis jau turi savo mamą. Kad jis visko pilnas. Jam neskauda tos vietos kuri yra- paliko, vis tiek noriu mamos ar dar kaip. Tai yra tiek daug. tiesiog aš jan ne ta, kurią gyvenimo aplinkybės privertė vadinti ir jausti mama, aš tiesiog ir esu jo MAMA. Jam. Visiškai ta vienintelė.
Atsakyti
QUOTE(arna @ 2012 09 12, 19:02)
Keliais žodžiais pasakyta tiek daug... Nebėr ko bepridėti...
Visiems skeptikams reikėtų tą laišką parodyt... Ne kiekvienas bio vaikas gyvenime taip mamai padėkoja.

Būtent ne kiekvienas bio vaikas net ir jausdamas tai,nepasako,o cia zodziai tiesiai is pacios sirdies wub.gif
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2012 09 12, 18:11)



Sveiki,
as noreciau jusu paklausti, ar jus turit tuos du berniukus tik, ar daugiau vaikuciu? Gal jie broliai? Ir koks tarp ju skirtumas metu? Kaip suprantu jie puikiai sutaria. Ar jus juos pasiemet iskart abu? Nera konkurencijos tarp ju?
Atsakyti