Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai plepa

QUOTE(^Vakarė^ @ 2012 09 12, 20:07)
Sveiki,
as noreciau jusu paklausti, ar jus turit tuos du berniukus tik, ar daugiau vaikuciu? Gal jie broliai? Ir koks tarp ju skirtumas metu? Kaip suprantu jie puikiai sutaria. Ar jus juos pasiemet iskart abu? Nera konkurencijos tarp ju?


trijų metų skirtumas. Ne jie ne broliai ir negiminaičiai.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2012 09 12, 16:35)
Šiandien mano Duksis parašė man laišką. elektroninį. Kuris skamba labai, na tiesiog ypatingai labai.
Mama aš tave labai myliu, esu tau labai dėkingas kad tu mane radai. Mama, jei ne ta... mes galėjom ir visai nesusitikti. Kaip gerai ,mama, kad tu mane radai.  wub.gif Žliumbiau.

Negerai, apsiblioviau, o sm atsidariau tik kelioms minutėms prieš kolegoms ateinant...
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2012 09 13, 08:33)
Negerai, apsiblioviau, o sm atsidariau tik kelioms minutėms prieš kolegoms ateinant...

o man sukeltų krūvą įtarimų - 'ką dabar prisidirbo'?
dideji jausmų proveržiai - tiek nemotyvuoto pykčio, tiek 'demonstracinės meilės' - tada, kai kas nors atsitinka.....
tiesiog kailiu juntu savo vaiką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 13 rugsėjo 2012 - 08:40
Laba diena.
Aš čia naujokė. Todėl gal paratsite kurioj tėmelej mergaitės dalinasi apie pradinius įvaikinimo etapus.

Šiuo metu su vyru vaikštom per gydytojus. toliau kiek žinau laukia dar daug žingsnių. būtų malonu sužinoti, kokių pažymų reikia, kaip prašymas rašomas ir pan. ir galų gale kiek visa šita procedūra trunka. Teko girdėti, kad ne trumpai. Bet ar įmanoma įsivaikinti kūdikį?
Atsakyti
Kai labai labai stipriai nori,viskas pavyksta.Sėkmės,Nuotaika 4u.gif
http://www.supermama...howtopic=767180
http://www.supermama...howtopic=385727
http://www.supermama...howtopic=204095
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germinė: 13 rugsėjo 2012 - 09:59
QUOTE(Karusia @ 2012 09 13, 09:40)
o man sukeltų krūvą įtarimų - 'ką dabar prisidirbo'?
dideji jausmų proveržiai - tiek nemotyvuoto pykčio, tiek 'demonstracinės meilės' - tada, kai kas nors atsitinka.....
tiesiog kailiu juntu savo vaiką.


Karusia, tai ne tas atvejis. Nei prisidirbimo, nei demonstracija. Tai tiesiog Duksis.
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2012 09 13, 09:33)
Negerai, apsiblioviau, o sm atsidariau tik kelioms minutėms prieš kolegoms ateinant...


nieko, mieloji, ir tu sulauksi panašių dovanų 4u.gif
Atsakyti
Puikiai žinau tą jausmą. jis nuostabus. Aš dar dabar esu pasidėjusi Pipiriukės tris laiškelius. Kai kuriuos žodžius sunku įskaityti, bet esmė ta pati- kad esu geriausia iš mamų ir ačiū kad ją myliu. Tikrai be užslėpto tikslo. Vieną radau tik pabudus iš miegų, kai savaitgalį leido vaikas mums su tėčiu pailsėti. Vis dažniau, beveik įpročiu tapo, pasakom viena kitai - ačiū, kad esi. Kažkaip natūraliai.
Atsakyti
Ir aš ne tą pačią dieną radau. Tą paštą tikrinu ne kasdien. Ir vaikiukas žino. Ir tai net ne jausmų proveržis. Tai tiesiog tolygus kvėpavimas.
O šiaip niekada neieškau potekstės vaikų pasakymuose apie meilę. Duksiui ir galvon nebuvo atėję ieškoti taip. Jis iš viso be išvirkštinių pusių. Jausmus , ypač meilės taip nerengia.
Mažius turėjo pradžioj tokią pusę, bet ji tyliai nunyksta, kaip niekaip nederanti mūsų namuose. Dabar ateina prisėda šalia ir sako man atsitiko taip ir taip- netyčia. Bet aš tave labai myliu, ar tu mane myli vis tiek? Arba sako, kad aš tave myliu, tuo aš tikiu ir net neabejoju, ir niekada nesurimstu kad iškrėtė kažką nepataisomo, net jei nujaučiu, kad taip ir yra- laukiu kol pasisakys. Taip ir gyvenam.
Atsakyti
Aš ką tik iš tėvų susirinkimo. Viskas skamba pakankamai neblogai. Pipiriukė kaip pirmokė gan brandi, greitai orientuojasi, perpranta, lyderė numeris vienas. Kadangi dviejų mokytojų klasėje nėra ir nebus, mokytoja leidžia jai suprasti savo vietą. O mokytoja tai maniškei idealiai tinkanti.
Atsakyti
Pagaliau mes be gipso. Laisvė papūgoms . thumbup.gif
Atsakyti
Norėjau pasiklausti, ar parsiveždamos namo vaikus gavote jų medicininę kortelę, ar tik trumpą išrašą?
Atsakyti