Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai plepa

afija, gal ten buvo koks kasko draudimas, kompensuojantis visus nuostolius, gal draudikai mnielaširdystės kažkiek turės. Patys remonto darbai, ki9ek suprantu neturėtų būti labai įspūdingo dydžio (jei ten tik palankstyta). Žinoma, įmanomos pretenzijos dėl smulkių niuansų, tada - taip. Galima ir suskaičiuoti nemažai... (yra tekę prisiduriant prie studijų ir servise padirbėti). Pasirūpinkit gerai apie s remontus nusimanančiu žmogumi, kad neatsirastų kažkam proga pasipelnyti iš šito.

Mano antrokas be problemų su manim aptarė situaciją: moteris kuri pagimdė davė man vardą, mamytė tą vardą išvertė į lietuvių kalbą, mano vardas reiškia tą ir aną...turiu brolį tikrą vieną ir močiutę tikrą vieną (mano mamąsmile.gif). Gal dar ką ir turiu bet, net mano mama gerai nežino, tai nežinau ir aš. Likusių senelių vardus vardina tų, kurių kapelius lankom. Žino ir mūsų giminės istoriją. Vakar apie tai kalbėjome prieš miegelį. Čia jis pats išdėstė...
Mūsų mokytoja nuostabi. Ji sugeba klasėje sudaryti atmosferą, kad tai visiškai normalu, būna ir taip...vaikai į šeimą ateina visaip... Aš mokytojai be galo dėkinga.

Mažius vakar po muzikos pamokėlės pareiškė, kad dabar jis nebevaikščios į darželį, o vaikščios tik į muzikos mokyklą smile.gif. Laimingas, pasišokčiodamas striksėjo į mašiną.

Dičkiuke dar ir dabar kartais stebiu iš nei šio nei to išnyrantį kažkokį pasąmoninį pyktį. Draugauja su šuneliu ir nei iš šio, nei iš to aplieja šį vandeniu. Paaiškina, kad nežino, kodėl...detalėse, bet išlenda...retai, bet vidinio nerimo dar vis yra. SAvo angliškąją vardo formą sakydamas jis įsitempia ir sako, kad ji labai juokinga ir nemaloni...tikiuosi priims ne tik faktą apie vardo formą. Dažnai galvoju, kaip ir ką padaryt, kad tai jam būtų lengviau ir bandau tai ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 19 rugsėjo 2012 - 08:32
QUOTE(Sunute @ 2012 09 19, 09:29)
afija, gal ten buvo koks kasko draudimas, kompensuojantis visus nuostolius, gal draudikai mnielaširdystės kažkiek turės. Patys remonto darbai, ki9ek suprantu neturėtų būti labai įspūdingo dydžio (jei ten tik palankstyta). Žinoma, įmanomos pretenzijos dėl smulkių niuansų, tada - taip. Galima ir suskaičiuoti nemažai... (yra tekę prisiduriant prie studijų ir servise padirbėti). Pasirūpinkit gerai apie s remontus nusimanančiu žmogumi, kad neatsirastų kažkam proga pasipelnyti iš šito.




tame ir visas reikalas, kad draudimas buvo pasibaigęs. Po savaitgalio ketino apdrausti. Šešetadieniui sekmadieniui buvo išvažiavę be mašinos, nes baliavojo. Buvo galima šokinėt kiek nori- kas kad signalizacija kaukė, nebuvo šeimininkų ir visiems dzin, kad vaikai ant mašinos stogo.
Atsakyti
o šiaip tai pas mus kieme su tom mašinom jau galėtų ką nors ir nuspręsti, nes vakar irgi vaikas vienas važinėjosi dviračiu- pamatė mamą, vijosi- tik bumt į mašinos sparną- nubrėžė ir įlenkė. Kažkaip pasidarė kas savaitę koks nors eismo įvykis kieme.Kažkaip jau jų labai per daug tų mašinų. Visas kiemas labai intensyviai bendrauja mašinų ir vaikų klausimais. Pagal piniginę išraišą nuo sekmadienio lyderiauju aš, žinoma. O pagal avarijų skaičių lyderiai kiti. Pas mane kol kas du įvykiai. Lempa, ir stogas.
Atsakyti
QUOTE(rutikė @ 2012 09 19, 08:19)
Aš pirmiausia tai pasijutau kalta. Nu žinau, blogai, kvaila, bet tokia dažniausiai mano pirmoji reakcija į problemą. Asmenybė mano tokia. Bet ir auklėtoja man viską pateikė taip, kad mano vaikis kalčiausias. Vakar buvau darželyje valandą ir supratau, kad mano vaikis sureagavo kaip indikatoriaus lemputė į situaciją. Nauja auklėtoja absoliučiai nekompetetinga - grupėje chaosas, visi vaikai dieną nemiegojo, šokinėjo ant lovų ir rėkė, tas pats po to - jokios tvarkos, visi laksto pliki, mėto žaislus. Nu siutas paėmė, garbės žodis. Neginu savo vaiko,žinau, kaip jis reaguoja, kas jį trikdo ir kaip jis reaguoja į permainas, į netvarką, ribų nebuvimą, bet matau visą situaciją realiai. Manęs paprašė būti su vaiku darželyje. Ryt dar nueisiu, bet kodėl turėčiau dirbti aukėtojos darbą?

ir šita auklėtoja jus auklėjo?
ei bogu, pasišnekėčiau su direktore.....
pas mus buvo kaltinimas, kad kol auklėtojos nebuvo grupėje - mano vaikas visus iš miegų pakėlė. sakau, nu tai būkit grupėje - nieks nieko nepakels.
Atsakyti
gimtadienio dovanos jau nėra... vaikas atidavė, nes žadėjo su ja draugauti.... ne seniau kaip prieš dvi savaites verkė, kad ją apgavo, kad vietoj ledų sau pirko saldainius draugei (tai pačiai) ir ta pasijuokė - pasiėmė saldainius ir nuėjo sau.. manoji partriūbavo iš kiemo....
Kartais aš jaučiuosi tokia beviltiška, kad nesugebu vaikui įkalti į galvą elementarių dalykų.... kad vaikas nepasimoko net iš savo skausmų ir klaidų. rankos nusvyra.....
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2012 09 19, 12:23)
ir šita auklėtoja jus auklėjo?
ei bogu, pasišnekėčiau su direktore.....
pas mus buvo kaltinimas, kad kol auklėtojos nebuvo grupėje - mano vaikas visus iš miegų pakėlė. sakau, nu tai būkit grupėje - nieks nieko nepakels.

Viena auklėtoja pipiriukę papurtė už tai, kad ji triukšmavo miegelio metu, kai toji kavinosi pas kolegę. Tai nutariau, kad geriausia priemonė būtų eiti aptarti su auklėtoja einamuosius klausimus per pokaituką. O jei nieko grupėje nebūtų, vaiką tiesiog išsivesti namo. Siurprizas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaite: 19 rugsėjo 2012 - 13:44
QUOTE(alfija @ 2012 09 19, 09:37)
tame ir visas reikalas, kad draudimas buvo pasibaigęs. Po savaitgalio ketino apdrausti.


Tai aciu D..., kad jis neapsidraude as 10 metu dirbau draudime, tu patikek manim, jau draudimas kaip butu paskaiciaves nuostolius, tai butum nezinojus kur lysti ir jokio gailescio draudikai tikrai niekada nejaute ir nejaus, tai yra biznis. Daznai klientai dziaugdavosi, kad gave ismoka uz auto sudauzyma, ja susitvarko padoriai ir dar nemazai lieka pinigu. Tai cia tik pliusas, kad nera kasko draudimo.

Uzjauciu, del tokios situacijos, nuosirdziai linkiu stiprybes ir neabejoju, kad tu padarysi ji zmogumi, kuriuo gali didziuotis ir eiti iskelusi galva. Kuo didziausios sekmes!!!!!

Papildyta:
QUOTE(jurgaite @ 2012 09 19, 14:43)
O jei nieko grupėje nebūtų, vaiką tiesiog išsivesti namo. Siurprizas.


Super ideja! thumbup.gif Butu gera pamoka!


Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2012 09 19, 14:34)
gimtadienio dovanos jau nėra... vaikas atidavė, nes žadėjo su ja draugauti....  ne seniau kaip prieš  dvi savaites verkė, kad ją apgavo, kad vietoj ledų sau pirko saldainius draugei (tai pačiai) ir ta pasijuokė - pasiėmė saldainius ir nuėjo sau.. manoji partriūbavo iš kiemo....
Kartais aš jaučiuosi tokia beviltiška, kad nesugebu vaikui įkalti į galvą elementarių dalykų.... kad vaikas nepasimoko net iš savo skausmų ir klaidų. rankos nusvyra.....


tai tegu eina ir parsineša. Aš nueičiau kartu, ir to vaiko tėvų pasiklausčiau ar jiems nieko, kad pas vaiką atsiranda naujų žaislų, ar ten ko. Jie nesigilina ir nesidomi? Nepagalvoja, kad taip turtėdami lygia dalim gali ir nuubagėti? Na jų daiktus irgi gali išnešt ir padovanot.
Papildyta:
QUOTE(Sypsena777 @ 2012 09 19, 14:48)
Tai aciu D..., kad jis neapsidraude as 10 metu dirbau draudime, tu patikek manim, jau draudimas kaip butu paskaiciaves nuostolius, tai butum nezinojus kur lysti ir jokio gailescio draudikai tikrai niekada nejaute ir nejaus, tai yra biznis. Daznai klientai dziaugdavosi, kad gave ismoka uz auto sudauzyma, ja susitvarko padoriai ir dar nemazai lieka pinigu. Tai cia tik pliusas, kad nera kasko draudimo.

Uzjauciu, del tokios situacijos, nuosirdziai linkiu stiprybes ir neabejoju, kad tu padarysi ji zmogumi, kuriuo gali didziuotis ir eiti iskelusi galva. Kuo didziausios sekmes!!!!!




Ačiū , Šypsenėle. Bet ir iš tiesų žmogus nežinai nei kur rasi, nei kur pamesi. Ir kvailiausioj situacijoj būna ir gerų dalykų, kad ir tai jog neapdrausta.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2012 09 19, 15:08)
tai tegu eina ir parsineša. Aš nueičiau kartu, ir to vaiko tėvų pasiklausčiau ar jiems nieko, kad pas vaiką atsiranda naujų žaislų, ar ten ko. Jie nesigilina ir nesidomi? Nepagalvoja, kad taip turtėdami lygia dalim gali ir nuubagėti? Na jų daiktus irgi gali išnešt ir padovanot.


rėkia kad neatidavė, kad pametė. na, bet ir arkliui aišku....
Jiems - nieko tokio. Pvz. laikrodis. juk atidavė. tai atidavė mažesniam broliukui pažaisti, kas čia tokio, kad mažumą aplaužė - tai tik vaikiškas barbės laikrodis.už kokį 30 lt.
jų vaikas neišneša. Jų vaikas tobulai įvaldęs reketą - 'neduosi - nedraugausiu".
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2012 09 19, 16:25)
rėkia kad neatidavė, kad pametė. na, bet ir arkliui aišku....
Jiems - nieko tokio. Pvz. laikrodis. juk  atidavė. tai atidavė mažesniam broliukui pažaisti, kas čia tokio, kad mažumą aplaužė - tai tik vaikiškas barbės laikrodis.už kokį 30 lt.
jų vaikas neišneša. Jų vaikas tobulai įvaldęs reketą - 'neduosi - nedraugausiu".


kartais tai tokia neviltis apima, kartais tokia atgyvena pasijaučiu. Ta prasme, kad jei vaikai ką parsineša, tai liepiu atiduoti, arba jei matau tą vaiką ar vaiko tėvus- klausiu ar leido. Varau savus padovanotus daiktus atsiimti. Jei dovanoja vienam ir tam pačiam ir to vaiko tėvų pasiklausiu, nebuvau seniau tokia bjauri, Žiogas priverti subjurti, bet kai kurie tiesiog nežino, nemato, nebūna pastebėję. Kai kurie taip kaip šitie sako- o kas gi čia tokio.
Viena laimė, kad tokių atgyvenų kaip aš pati čia daug sutinku, pas globėjus. Aš va darbą pakeičiau, principapms savo nusilenkiau- privačiai niekada biggrin.gif , alga nepakito, laiko atsirado daug- kad su vaikais pabūti, jais labiau užsiimti. Vienas penktokas nauja mokykla, kitas antrokas, ale vis tiek daug personalaus dėmesio reikalauja.
Nemokam gyventi. Faktas. Neprisitaikom prie sąlygų( lipk per galvas, reketuok, muškis, erzinkis, vok, griebk ir t.t.). Bet vis dar labai tuo džiaugiuosi, kad prie šito neprisitaikančių yra.
Atsakyti
Sveikos,

As nesu globeja, musu panelyte ivaikinta, bet cia vyksta pokalbiai, kitur tylu, tai prisijungsiu, jei nieko pries.
Pirmiausia issiliesiu darzelio tema. Esu pati pedagoge ir zinau kaip "slidu" visiems itikti, visas situacijas isspresti teisingai ir pan., bet... Musu pagranduke ketveriu. Del smulkiu raidos sutrikimu jinai veliau susidraugavo su puodu ir tuoletu ir dabar kartais pasitaiko "avariju". Prmadieni vyras parsivede vaika is darzelio ir pareiske, kad jinai prikakojo triusikelius ir jis juos ismete. Sako, aukletoja pasake, kad "va ten yra"-spinteleje su visu turiniu. Tas ejo pescias, be masinos, nesines gi kisenej su... Ar seimininkutei buvo taip sunku praskalauti tuos triusikelius ar nors iskratyti turini? Ne tiek gaila to daikto, kiek isivaizduoju smaguma ir kvapa spinteleje, prie visu tevu... Kitas sio reikalo kampas yra tas, kad pasirodo, mano mergyte prisikakojo pries pietu miega, skubiai atsigule ir atsikelusi skubiai apsirenge, kad niekas nematytu nes pernai uz smulkias ir didesnes tokio tipo "avarijas" buvo labai barama, tampoma, gedinama. Po dabartinio ivykio staiga nebenori i darzeli, verkia ryte. Ir dar, kaip reikejo guldyti vaikus, buti miegamajam ar netoliese jiems miegant, kelti juos, padeti rengtis ir nepamatyti ir neuzuosti??? Pamate tik seimininke klodama lova.

Kitas klausimas Jums, labiau patyrusioms. Kada pradeti kalbeti apie tai, kad mes nesame biologine jos seima. Maniau, kad anksciau tai darysiu, bet kazkodel atrodo, kad jinai dar nieko nesupras, klausimu jai dar nekyla apie jokius vaiku atsiradimus ar panasiai. Pasaku pavidalu jau bandau, bet jinai ziuri akytes isputus ir tikrai nesupranta, kaip cia ta viena lape pagimde, kita susirado ir augino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(julem @ 2012 09 19, 17:49)
Ar seimininkutei buvo taip sunku praskalauti tuos triusikelius ar nors iskratyti turini? Ne tiek gaila to daikto, kiek isivaizduoju smaguma ir kvapa spinteleje, prie visu tevu...

Julem, tikrai netylėčiau ir neleisčiau taip elgtis su savo vaiku.
Neturiu nieko prieš pedagogus bendrai, tačiau kai kuriuos iš jų reikia pastati į vietą. Gražiai, taktiškai, bet į vietą.
Atsakyti