Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai

QUOTE(Rutule @ 2013 01 19, 14:11)
Spėju kaina, tai tikrai ne vaikų auditorijai.

tą patį pagalvojau.
Atsakyti
QUOTE(Rutule @ 2013 01 19, 14:11)
Spėju kaina, tai tikrai ne vaikų auditorijai.

gali būti, niekas nenustebtų, manau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimaa: 19 sausio 2013 - 18:42
bet Juozuko perspjaut negali - vadinasi iki 300 turi but laugh.gif
Atsakyti
kaip manot ar tinka Guerlain La Petite Robe Noire tiktu ir siltajam sezonui? g.gif man jie tokie saldoki labiau ziemai, kazin kaip vasara skliestusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2013 01 19, 09:45)


naujojo „FUMparFUM“ kvapo „LIKE Bubble Gum. Scent Of Happy Life“ jau drąsiai galite ieškoti prekyboje: „Decolte Boutique“, Stiklių g. 6, Vilniuje

kas gali noreti pirkti kvepalus, kuriuos reklamuoja beveik vaikai, apsirenge vaikiskais drabuziais plius su kramtoške
reklama visiskai nulio verta  schmoll.gif kvapas nezinau, bet noro ji pabandyti nekilo smile.gif

aš mielai norėčiau pabandyt,bet dėl vieno kvapo į kažkokį dekoltė vilktis tiesiog nematau reikalo g.gif
Atsakyti
paprotinkit mane kuom skiriasi g.gif ir cia ir cia edp g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2013 01 20, 10:08)
aš mielai norėčiau pabandyt,bet dėl vieno kvapo į kažkokį dekoltė vilktis tiesiog nematau reikalo g.gif

Gafsa, taigi ten NE KAŽKOKS Decolte smile.gif o žiauriai turbo nerealiai DIZAINERIŲ BUTIKAS. Nueisi, išeit nebenorėsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2012 12 11, 23:29)
http://www.fragranti...chard-2398.html

Gal kas galit papasakot įspūdžius?  g.gif


Sveiki,
gal kas papasakojo smile.gif ? Būtų įdomu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sabalija: 23 sausio 2013 - 19:59
QUOTE(sabalija @ 2013 01 23, 21:57)
Sveiki,
gal kas papasakojo  smile.gif ? Būtų įdomu.

Pati pasipasakojau ir greit pasakot baigiau biggrin.gif Kažkoks saldainiukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2013 01 23, 20:00)
Pati pasipasakojau ir greit pasakot baigiau  biggrin.gif Kažkoks saldainiukas  g.gif


Ačiū smile.gif.
Už tokią kainą pasipasakot buvo galima smile.gif . Tik va paskui man išlydėt užtrunka.
O gal apie Balmain ambrą ką nors žinot? Mono kvapas nebaisu, kad tik graži būtų smile.gif...
Atsakyti
QUOTE(sabalija @ 2013 01 23, 22:06)
Ačiū  smile.gif.
Už tokią kainą pasipasakot buvo galima  smile.gif . Tik va paskui man išlydėt užtrunka.
O gal apie Balmain ambrą ką nors žinot? Mono kvapas nebaisu, kad tik graži būtų  smile.gif...


Tai ir aš už tokią kainą pasipasakojau, o išlydėt neilgai užtruko mirksiukas.gif
Apie Balmain nežinau, bet gal jau ir nebenoriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sabalija @ 2013 01 23, 21:06)
O gal apie Balmain ambrą ką nors žinot? Mono kvapas nebaisu, kad tik graži būtų  smile.gif... [/color]


Ambre Gris? Ten ta pilkoji ambra, su surymelio natomis, man ji ne balzamine, o labiau prieskonine- sausainine su vos juntamomis surumo natomis. Labai rami, prie kuno. Prieskoniai (kazkas panasaus i prieskoniu misini glögui), berods immortelle pedsakus jauciu (ar kokios kitos dziovintos lengvai salstelejusios geles) ir pavienes "druskingesnes" nateles.
Atsakyti