Įkraunama...
Įkraunama...

Linksmasis kvartalas

Ne i tema, bet dovanu suknyte.. Gal zinote kam reikia? Bandziau deti skelbima, bet niekam nemokamai nieko nereikia biggrin.gif

Dovanoju
user posted image
Atsakyti
O su kuo būna jūsų vaikai namie kai serga? Tikiuosi taip dažnai nesirgsim, nes ir nedarbingumų tikriausiai kiekis yra ribotas? g.gif
Atsakyti
labas mirksiukas.gif

QUOTE(*caffe macchiato* @ 2012 09 25, 07:29)
Kaip kiti, lankote darželius, jau gal pripratot, adaptavotės? B pirmą savaitę ėjo su mielu noru, antrą jau sakė, kad nepatinka, o dabar vakare vis kartoja, kad daugiau neis, bet eina biggrin.gif


nu...verkia paliekant,iš namų išeinant ir prie daržo,paskui nieko kaip ir,vakar pietų miegojo,sakė gerai miegojo smile.gif
QUOTE(Lazdu_Dama @ 2012 09 25, 08:43)
Ne i tema, bet dovanu suknyte.. Gal zinote kam reikia? Bandziau deti skelbima, bet niekam nemokamai nieko nereikia  biggrin.gif


neima niekas NAUJOS suknytės? blink.gif


QUOTE(*caffe macchiato* @ 2012 09 25, 11:25)
O su kuo būna jūsų vaikai namie kai serga? Tikiuosi taip dažnai nesirgsim, nes ir nedarbingumų tikriausiai kiekis yra ribotas? g.gif

su manim bus tikriausiai,o nedarbingumų skaičius tai nežinau kaip su vaiku g.gif man rodos neribotas g.gif o gal yra ne daugiau kaip 125d per metus g.gif o gal ištisai,dabar neatsimenu.
Atsakyti
Man irgi sergančio nesinori kam nors palikti, bent jau pirmomis dienomis. O ir darbe negaliu ramiai dirbti, vis galvoju ar ne blogiau jaučiasi, nebent vyras su juo būtų, bet ir tai skambinu dažnai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2012 09 25, 12:25)
neima niekas NAUJOS suknytės?  blink.gif


Nu neima ir man keista biggrin.gif gal dar paims biggrin.gif

Manoji kai serga, tai buna su visais is eiles.. kartais taip kombinuojam, kad 2 valandas su viena, tada keicia kitas, zodziu sukames kaip tik galim doh.gif pas mus darbe tai kreivokai ziuri i vaiko sirgimus doh.gif MB daug keliauja, tai jam irgi sudetinga verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*caffe macchiato* @ 2012 09 25, 11:25)
O su kuo būna jūsų vaikai namie kai serga? Tikiuosi taip dažnai nesirgsim, nes ir nedarbingumų tikriausiai kiekis yra ribotas? g.gif

su vaiku neribota, o dėl savęs 120 dienų, sveikit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2012 09 25, 06:57)
reikia reikia bigsmile.gif  kuriam name gyveni?

As 43 gyvenu. Namo pareinu apie penkias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kumute* @ 2012 09 26, 06:01)
As 43 gyvenu. Namo pareinu apie penkias  smile.gif



Labas rytas, ačiū labai, kad atsiliepei, bet tvarkiau žaislus ir radau tą kortelę smile.gif tai jau nebereikia, ačiū dar kartelį bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2012 09 26, 08:04)
Labas rytas, ačiū labai, kad atsiliepei, bet tvarkiau žaislus ir radau tą kortelę smile.gif tai jau nebereikia, ačiū dar kartelį bigsmile.gif


visas nreikalingas korteles mes galime priglausti ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
QUOTE(*caffe macchiato* @ 2012 09 25, 11:25)
O su kuo būna jūsų vaikai namie kai serga? Tikiuosi taip dažnai nesirgsim, nes ir nedarbingumų tikriausiai kiekis yra ribotas? g.gif


mes kol kas atostogaujame, tai tos bedos iki lapkricio menesio neturesime, o po to, kai bus visai blogai , imsime bilioteni, o jeigu kosuliukas ar sloga, tikiuosi mano mociute pabus.

Ka galvojate apie meeta? rolleyes.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
o pas mus šian balius smile.gif mano berniukui 2ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2012 09 26, 10:53)
labas 4u.gif
o pas mus šian balius smile.gif mano berniukui 2ji smile.gif

Didžiausi sveikinimai mažiukui ir aišku tėveliams!!!! happybday.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif
Atsakyti