QUOTE(flight @ 2012 09 20, 20:58)
Šoije situacijoje, pas psichologą (o geriau - psichoterapeutą) arba kartu su vyru, arba išvis neiti. Nes jis gali tik dar labiau supainioti. Kaip autorė minėjo - pradės kapstytis, ieškoti priežasčių, kodėl vyras taip elgiasi, gal autorė inicjavo jo elgesį, gal prisidėjo prie to ir t.t. Savigraužos, asmeninės kaltės padidės, vyras tą pajus ir tik dar labiau manipuliuos žmona.
Psichologai irgi žmonės, jie klysta, jie ne aiškiaregiai. Jie nepažįsta autorės vyro, mato situaciją tik iš to, kaip autorė sugeba ją papasakoti. Jei autorė atėjo pas psichologę nerimastinga, susinerviinusi, tai psichologė gali padaryti išvadas, kad ji - neadekvačiai reaguojanti, psichologiškai nestabili asmenybė, galbūt pati kenčianti nuo, pvz., alkoholizmo.
Dristu nesutikti. Psichologas padeda zmogui suprasti pati save (ne vyra), savo norus, sudelioti kliento svarbius prioritetus. Tam zmogus ir kreipiasi i ji. Jis neduoda atsakymu, o tik nukreipia zmogu, uzduodamas klausimus padedancius susivokti. Na mes zmones streso metu pasiklystam tarp trieju pusaiciu. Kas gi eina pas psichologa kai jam viskas gerai?
Psichologai gi parengti tokiam darbui, cia ju pareiga moketi atskirti pelus nuo grudu. Taip, jie zmones, del sios priezasties deretu pasidometi pas koki specialista eini.
O temos autorei, na jei jus nenorite buti savaitgali namie, pasidairykite kur trumpa savaitgaline ekskursija su vaikais, jiems irgi reikia atsipalaiduoti nuo konflikto, o ir jus atsipusite, tarkim, kur Druskininkuose vandnes parke su nakvyne, ar Livu Akvaparke Jurmalos vandens parkas.