Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota Yaris

QUOTE(Neverk @ mama,2014 11 16, 21:15)
Nu va kaip liuks issisprende  smile.gif

biggrin.gif Tik bėda, kad mažai keliauju. Pas juos ten žirgynas thumbup.gif ir tiek foto prisižiūrėjau, jausčiausi, kaip namie. biggrin.gif


Kaip jūsų yaris'iukas rieda? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žavesėlis: 16 lapkričio 2014 - 20:42
QUOTE(žavesėlis @ 2014 11 16, 21:40)
biggrin.gif Tik bėda, kad mažai keliauju. Pas juos ten žirgynas  thumbup.gif  ir tiek foto prisižiūrėjau, jausčiausi, kaip namie. biggrin.gif
Kaip jūsų yaris'iukas rieda? mirksiukas.gif

Puikiai, aciudie. Neturiu priekaistu savo Jaroslavui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(coco5 @ 2014 11 16, 16:06)
Man atrodo, kad tas pusiau automatas atsirado apie 2005m. Gal kas šių metų dyzeliuką vairuoja?

Pas mane 2005 metų dyzelis. :0
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2014 11 16, 22:06)
Puikiai, aciudie. Neturiu priekaistu savo  Jaroslavui  smile.gif

thumbup.gif Koks karališkas vardas.
Mudvi su dukra abi vairuojam Yaris, tik jos dviduris ir senesnis (nėr čia ko, dar jauni, palandys biggrin.gif ), tai ir vadinam: Tavo ir Mano bigsmile.gif
Atsakyti
Mano 2008 m. benziniukas, man labai miela mašinytė. Benzino pilu beveik 3 kartus mažiau nei į ankstesniąją (prieš tai buvo galingesnė, senesnė ir automatas). Viliuosi, kad ir neges.
Atsakyti
QUOTE(Voveriukė @ 2014 11 17, 21:03)
Mano 2008 m. benziniukas, man labai miela mašinytė. Benzino pilu beveik 3 kartus mažiau nei į ankstesniąją (prieš tai buvo galingesnė, senesnė ir automatas). Viliuosi, kad ir neges.

Eik jau, tris kartus? Įvardyk skaičiais. mirksiukas.gif Kokį ten visureigį dėvėjai? Arba netvarkingas buvo ir rijo (purkštukai, turbina ar kuro siurblys), kaip mano ankstesnis auto,- meilė iš pirmo žvilgsnio, kurį turėjau tik metus. Labai jis brangiai atsiėjo. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(žavesėlis @ 2014 11 17, 21:13)
Eik jau, tris kartus? Įvardyk skaičiais. mirksiukas.gif  Kokį ten visureigį dėvėjai? Arba netvarkingas buvo ir rijo (purkštukai, turbina ar kuro siurblys), kaip mano ankstesnis auto,- meilė iš pirmo žvilgsnio, kurį turėjau tik metus. Labai jis brangiai atsiėjo. unsure.gif


Na, beveik tris kartus. Ne visureigis, bet jau tikrai senas automobilis - 20m. blush2.gif Šiaip tai prižiūrėtas, tvarkingas pagal savo metus ir traukė gerai, bet tai daugiau automobilis į trasą, o ne į miestą. O man daugiau reikia į darbą, atgal ir šiaip su reikalais mieste. Na, ir pats automobilis kaip laivas (didelis) buvo, o Yariukas man toks mielas, ir taupus, ir lengva aikštelėj pastatyti lotuliukas.gif .
O jei vardinti skaičiais, tai anksčiau už 50 litų važinėdavau savaitę ar dar mažiau, o dabar beveik 3 savaites.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voveriukė: 20 lapkričio 2014 - 21:23
QUOTE(Voveriukė @ 2014 11 20, 22:22)
Na, beveik tris kartus. Ne visureigis, bet jau tikrai senas automobilis - 20m.  blush2.gif Šiaip tai prižiūrėtas, tvarkingas pagal savo metus ir traukė gerai, bet tai daugiau automobilis į trasą, o ne į miestą. O man daugiau reikia į darbą, atgal ir šiaip su reikalais mieste. Na, ir pats automobilis kaip laivas (didelis) buvo, o Yariukas man toks mielas, ir taupus, ir lengva aikštelėj pastatyti  lotuliukas.gif .
O jei vardinti skaičiais, tai anksčiau už 50 litų važinėdavau savaitę ar dar mažiau, o dabar beveik 3 savaites.

4u.gif žiūrėsim kaip per sniegutį. Šiandien važiavau laaabai lėtai. rolleyes.gif
Mano artimieji įsigijo mersą už ketvirtį kainos, nei mano yarisiukas. doh.gif
150 litų aš išleidžiu savaitei, nes važiuoju daug. Tau, matyt, viskas po ranka. mirksiukas.gif
Atsakyti
Gyveni žmogus ir mokaisi. Ieškodama akumo savo Yaris`iukui, sužinojau, koks jis unikalus. Pasirodo, tik japono pliusas yra dešinėje. blink.gif Ir užeini į gausiai pririkiuotą parduotuvę, o mano mašinai kaip tyčia, neturi. Teko užsakyti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žavesėlis @ 2014 12 29, 15:57)
Gyveni žmogus ir mokaisi. Ieškodama akumo savo Yaris`iukui, sužinojau, koks jis unikalus. Pasirodo, tik japono pliusas yra dešinėje. blink.gif Ir užeini į gausiai pririkiuotą parduotuvę, o mano mašinai kaip tyčia, neturi. Teko užsakyti. ax.gif



Pirmas minusas, kuri perskaiciau apie yaris g.gif kelintu metu ? ar cia visiems su tais akumais taip? blink.gif


o siaip, yra dar neigiamu kokiu atsiliepimu? g.gif as ziuriu i 2-4 metu senumo yaris, noreciau isgirst apie gedimus? g.gif problemas? kasko kainas?

Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2015 01 31, 14:16)
Pirmas minusas, kuri perskaiciau apie yaris  g.gif  kelintu metu ? ar cia visiems su tais akumais taip?  blink.gif
o siaip, yra dar neigiamu kokiu atsiliepimu?  g.gif as ziuriu i 2-4 metu senumo yaris, noreciau isgirst apie gedimus?  g.gif  problemas? kasko kainas?

Kad tik tokie minusai tebūtų. Beje, dukros yaris'iuke, tai įdėtas standartinis, užteko tų laidų ir apsukus akumą.
Oi, mano senučiukė, ką jau ten, ir tai be problemų važiuoju, net keista, palyginus su ankstesnėm auto. Nemanau, kad gali būti problemų su beveik naujom. Gal dar kas parašys, ir man įdomu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2015 01 31, 12:16)
Pirmas minusas, kuri perskaiciau apie yaris  g.gif  kelintu metu ? ar cia visiems su tais akumais taip?  blink.gif
o siaip, yra dar neigiamu kokiu atsiliepimu?  g.gif as ziuriu i 2-4 metu senumo yaris, noreciau isgirst apie gedimus?  g.gif  problemas? kasko kainas?

Mano kiek vyresnė, 07, bet važiuoja puikiai, gedimo kol kas jokio, tik tai kas priklauso: tepalai, skysčiai. Palengva galvojam keisti, bet vėl į yarį, tik kokių 12-13 metų. Jie jau ir dizaino kitokio, ir prietaisų skydelis kaip visose mašinose (čia šiaip detalės, o ne esminiai dalykai).
Atsakyti