Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota Yaris

Mano Yaris 6-iu metu, tai nusipirkusi pakeiciau tepalus ir viskas. Technikineje isgyre masinyte, kiek teko dometis pries perkant, tai lyg is neturi si masina kazkokiu visiem Yariam budingu bedu. Jei sugenda, tai detales brangios, bet genda retai.
Atsakyti
smile.gif+2015 02 09, 18:50-->
QUOTE(As smile.gif @ 2015 02 09, 18:50)
Mano Yaris 6-iu metu, tai nusipirkusi pakeiciau tepalus ir viskas. Technikineje isgyre masinyte, kiek teko dometis pries perkant, tai lyg is neturi si masina kazkokiu visiem Yariam budingu bedu. Jei sugenda, tai detales brangios, bet genda retai.

4u.gif Sako, nėra ten kam gesti, taburetė ant ratų. rolleyes.gif Šiek tiek pykstu, kai mano yaris"iuką visokie snobai kuprine, skardine ar kitaip pavadina, bet kasdien ja pasidžiaugiu, kad labai ekonomiška ir užmiršau kelią į servisą. Taip, nupirkus pasikeičiau visus filtrus, tepalus, vėliau akumuliatorių, padangas ir dar viena lemputė perdegė. bigsmile.gif Viską, kas nėra gedimai. Puiku 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, duomiuosi 2003-2005 metu dyzeliukais. Girdejau gandus kad daugokai ryja? Pasidalinkit kiek ryja jusu masiniukai dyzeliai tokiu metu?
Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2015 07 07, 06:35)
Sveiki, duomiuosi 2003-2005 metu dyzeliukais.  Girdejau gandus kad daugokai ryja? Pasidalinkit kiek ryja jusu masiniukai dyzeliai tokiu metu?

4,7 4u.gif
Atsakyti
sweiki, jungiuosi - isigijau 2012 yaris. 1.3, bendzinas, kompas rodo, kad mieste beveik 8 litrus ryja g.gif realiai sanaudu neskaiciavau, nes dar mazai vaziuoju. Kas turit tokio panasaus amziaus ir variklio, pasidalinkit?
Atsakyti
Nors mano vyresnis jariukas (2005), 1,3 benzinas + automatas, kompas rodo irgi mieste apie 8, bet realiai tiek tikrai nesuryja niekaip mirksiukas.gif Trasoj tikrinau - apie 4 l.
Atsakyti
QUOTE(žavesėlis @ 2015 07 07, 09:59)

O tiek kompas rodo ar cia pagal paskaiciavimus? Nes girdejau kad nevisada sutampa.
Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2015 07 10, 10:36)
O tiek kompas rodo ar cia pagal paskaiciavimus? Nes girdejau kad nevisada sutampa.

Tai kad nėra pas mane kompo. unsure.gif
Nusipirkus rudenį pildama kelis kartus paskaičiavau, tai taip o ne kitaip gavosi kelis kartus iš eilės. O kiek tiesiojoj, kiek kamščiuose, neišvedžioju, čia bendras.
Atsakyti
QUOTE(rene' @ 2015 02 09, 19:04)
4u.gif Sako, nėra ten kam gesti, taburetė ant ratų. rolleyes.gif  Šiek tiek pykstu, kai mano yaris"iuką visokie snobai kuprine, skardine ar kitaip pavadina, bet kasdien ja pasidžiaugiu, kad labai ekonomiška ir užmiršau kelią į servisą. Taip, nupirkus pasikeičiau visus filtrus, tepalus, vėliau akumuliatorių, padangas ir dar viena lemputė perdegė. bigsmile.gif Viską, kas nėra gedimai. Puiku 4u.gif

as turiu Yaris sesute, Aygo biggrin.gif 2007 metu. Daug kas vadina dvi durys ir skarda doh.gif biggrin.gif patogumo joje tiesa mazai blush2.gif bet del ekonomiskumo ir viso kito tai per 1.5 metu as keiciau tik tepalus ir filtrus, dar darem diagnostika nes dege kelios lemputes tai tiesiog kazkas buvo nusireguliave ir net servise stebejosi kokio gero stovio mano masina smile.gif kuro sanaudos visiskai mazos, gal uz 30 euru per menesi mieste isvazineju. Trasoj jei nepucia stiprus priespriesinis vejas ima apie 5 l benzino su ijungta kondiske. Bet as trasoj su ja nelabai megstu vazineti, visgi miesto masina ir labai jauciasi.
Atsakyti
Sveikos, aš ir įsigijau jariuką ir labai juo džiaugiuosiu smile.gif tik nesupranto aš to elektroninio spidometro schmoll.gif esu žalia vairuotoja tai nesuprantu kiek tų degalų pilti reikia į tą baką blush2.gif ten rodo padalom doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanli: 30 rugpjūčio 2015 - 20:21
Sveikinimai
QUOTE(sanli @ 2015 08 30, 20:20)
Sveikos, aš ir įsigijau jariuką ir labai juo džiaugiuosiu  smile.gif  tik nesupranto aš to elektroninio spidometro  schmoll.gif  esu žalia vairuotoja tai nesuprantu kiek tų degalų pilti reikia į tą baką  blush2.gif ten rodo padalom doh.gif

4u.gif sveikinimai.
Pilną pilk, pilną. biggrin.gif ir nelauk iki dugno. Pravažiuosi 800 km. ( bent jau mano dyzeliui), lieka pora padalėlių ir nerizikuok, nelauk rezervo. Buvo taip, kad važiuoji, dar dvi padalos, pupt, palieka viena ir ta pati mirksinti ir sustoja biggrin.gif tada palauki, kol garai susirinks į krūvą ir nuvažiuoji dar bent 10 km. Iki artmiausios degalinės biggrin.gif
Aš tai slaptame stalčiuke po keleivio sėdyne tarp kitų slaptų reikalų, įdėjau pora ltr rezerviuką, su užrašu: "rezervas užuomaršoms" biggrin.gif Na, būna, kad tiesiog važiuoji važiuoji, pagalvoji, kad reiktų kuro užsipilt ir pamiršti bigsmile.gif
Mielas, ekonomiškas automobiliukas, tikrai nenusivilsi. Kurių metukų? Iš tikro mano aprašytas anekdodas su dviejų padalų išnykimu jau 3 kartus yra nutikę su dukros Yaris'iuku, mano pora metų jaunesnis to nėra padaręs, bet nerizikuoju. Kaip kitoms būna ? Prisijunkit mirksiukas.gif
Papildyta:
Pirma padala dingsta pravažiavus apie 250 km., kitos apie 100 km., paskutinės šiek tiek mažiau. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2015 08 25, 09:07)
as turiu Yaris sesute, Aygo  biggrin.gif  2007 metu. Daug kas vadina dvi durys ir skarda doh.gif  biggrin.gif patogumo joje tiesa mazai  blush2.gif bet del ekonomiskumo ir viso kito tai per 1.5 metu as keiciau tik tepalus ir filtrus, dar darem diagnostika nes dege kelios lemputes tai tiesiog kazkas buvo nusireguliave ir net servise stebejosi kokio gero stovio mano masina  smile.gif kuro sanaudos visiskai mazos, gal uz 30 euru per menesi mieste isvazineju. Trasoj jei nepucia stiprus priespriesinis vejas ima apie 5 l benzino su ijungta kondiske. Bet as trasoj su ja nelabai megstu vazineti, visgi miesto masina ir labai jauciasi.

4u.gif Man ji baisiai graži thumbup.gif
Tik gal jau ne man, 40+ damai važinėti, o kokiai studentei ar jaunai mamytei. ax.gif
Kaip ten su ta bagažine, tik stiklas atsidaro? Girdėjau, silpnoji vieta ten, ar tiesiog nepatogu? g.gif Ir ar gale kokia dūšelė telpa, jei labai nori važiuoti? rolleyes.gif Nebepamenu, kurį modeliuką žiūrėjau, skelbime parašyta, dvivietis, unsure.gif bet sėdynės, mačiau, yra. blink.gif

Ai dėl Yaris'o, biggrin.gif miriau iš juoko, kai sustojus paimt pora pakeleivių, bandė pro priekį ant galinės sėdynės įsibraut. lotuliukas.gif Ir keli šitaip. bigsmile.gif Matyt, vizualiai nesitiki, kad ta skardinė dar ir durų turi. biggrin.gif
Atsakyti