Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota Yaris

QUOTE(rene' @ 2015 08 31, 03:51)
Sveikinimai
4u.gif sveikinimai.
Pilną pilk, pilną. biggrin.gif  ir nelauk iki dugno. Pravažiuosi 800 km. ( bent jau mano dyzeliui), lieka pora padalėlių ir nerizikuok, nelauk rezervo.  Buvo taip, kad važiuoji, dar dvi padalos, pupt,  palieka viena ir ta pati mirksinti ir sustoja  biggrin.gif tada palauki, kol garai susirinks į krūvą ir nuvažiuoji dar bent 10 km. Iki artmiausios degalinės biggrin.gif
Aš tai slaptame stalčiuke po keleivio sėdyne tarp kitų slaptų reikalų, įdėjau pora ltr rezerviuką, su užrašu: "rezervas užuomaršoms"  biggrin.gif  Na, būna, kad tiesiog važiuoji važiuoji, pagalvoji, kad reiktų kuro užsipilt ir pamiršti  bigsmile.gif
Mielas, ekonomiškas automobiliukas, tikrai nenusivilsi. Kurių metukų? Iš tikro mano aprašytas anekdodas su dviejų padalų išnykimu jau 3 kartus yra nutikę su dukros Yaris'iuku, mano pora metų jaunesnis to nėra padaręs, bet nerizikuoju. Kaip kitoms būna ? Prisijunkit  mirksiukas.gif
Papildyta:
Pirma padala dingsta pravažiavus apie 250 km., kitos apie 100 km., paskutinės šiek tiek mažiau. rolleyes.gif



Kelintu metu? po kuria sedyna tas slaptas stalcius - po priekine? g.gif

padalu nestebejau kas kiek km, bet kai is dvieju pasidaro viena padala, iskart uzsidega ir koloneles zenklas.

mano mieste panasu ima 8 l. benzinas, 1,340 variklis g.gif niu daugoka, bet kompas rodo, kad vidutinis greitis 28 km lotuliukas.gif plius kondisas. bet negaliu sakyt, kad teisybe, kol pilno bako neprisipilsiu, ir nezinosiu.

reiktu kada pilna prisipilt, bet neturiu kaip, nes paskui vazinesiu puse metu biggrin.gif . o man reikia kad kas menesi po pylima butu cool.gif o vazineju visai nedaug.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realesne: 31 rugpjūčio 2015 - 17:50
QUOTE(Realesne @ 2015 08 31, 17:48)
Kelintu metu? po kuria sedyna tas slaptas stalcius - po priekine?  g.gif

padalu nestebejau kas kiek km, bet kai is dvieju pasidaro viena padala, iskart uzsidega ir koloneles zenklas.

mano mieste panasu ima 8 l. benzinas, 1,340 variklis  g.gif  niu daugoka, bet kompas rodo, kad vidutinis greitis 28 km  lotuliukas.gif  plius kondisas. bet negaliu sakyt, kad teisybe, kol pilno bako neprisipilsiu, ir nezinosiu.

reiktu kada pilna prisipilt, bet neturiu kaip, nes paskui vazinesiu puse metu  biggrin.gif . o man reikia kad kas menesi po pylima butu  cool.gif o vazineju visai nedaug.

4u.gif mano senesnė, 2004 dyzeliukas blush2.gif stalčiukas po keleivio sėdyne. mirksiukas.gif ir kolonėlės ženklo nėra, tik paskutinė padala ima mirksėti. Ir kompo nėra. unsure.gif Ir kam jis man. g.gif Golfe tik nervus gadino, kai rodė momentines kuro sąnaudas. doh.gif
Tai ir yra toks greitis, kol įsibėgėji, kai sustojinėji, taip ir gaunasi. 28km./h g.gif sprinterė thumbup.gif
Atsakyti
Oi, prisimelavau storai. unsure.gif degalinės ženkliukas tai yra. Tik nepamenu, ar jis yra kada nors degęs. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rene' @ 2015 08 31, 05:51)
Sveikinimai
4u.gif sveikinimai.
Pilną pilk, pilną. biggrin.gif  ir nelauk iki dugno. Pravažiuosi 800 km. ( bent jau mano dyzeliui), lieka pora padalėlių ir nerizikuok, nelauk rezervo.  Buvo taip, kad važiuoji, dar dvi padalos, pupt,  palieka viena ir ta pati mirksinti ir sustoja  biggrin.gif tada palauki, kol garai susirinks į krūvą ir nuvažiuoji dar bent 10 km. Iki artmiausios degalinės biggrin.gif
Aš tai slaptame stalčiuke po keleivio sėdyne tarp kitų slaptų reikalų, įdėjau pora ltr rezerviuką, su užrašu: "rezervas užuomaršoms"  biggrin.gif  Na, būna, kad tiesiog važiuoji važiuoji, pagalvoji, kad reiktų kuro užsipilt ir pamiršti  bigsmile.gif
Mielas, ekonomiškas automobiliukas, tikrai nenusivilsi. Kurių metukų? Iš tikro mano aprašytas anekdodas su dviejų padalų išnykimu jau 3 kartus yra nutikę su dukros Yaris'iuku, mano pora metų jaunesnis to nėra padaręs, bet nerizikuoju. Kaip kitoms būna ? Prisijunkit  mirksiukas.gif
Papildyta:
Pirma padala dingsta pravažiavus apie 250 km., kitos apie 100 km., paskutinės šiek tiek mažiau. rolleyes.gif



ačiū ačiū už sveikinimus mirksiukas.gif maniškis 2005m. dyzeliukas. Jau spėjau įsitikinti koks jis šaunuolis,pradedančioms vairuotojoms pats tas smile.gif vyras,pripylęs baką ir pravažiavęs 200km, pastebėjo, kad nukrito tik 1 padalikė, tai jau pradėjo kėsintis į mano mažylį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sanli @ 2015 09 08, 21:37)
ačiū ačiū už sveikinimus  mirksiukas.gif  maniškis 2005m. dyzeliukas. Jau spėjau įsitikinti koks jis šaunuolis,pradedančioms vairuotojoms pats tas  smile.gif  vyras,pripylęs baką ir pravažiavęs 200km, pastebėjo, kad nukrito tik 1 padalikė, tai jau pradėjo kėsintis į mano mažylį smile.gif

4u.gif Oi, ne jokiu būdu !!! Vyras prie Yaris arčiau, nei per šūvį gali būti prileistas, tik kai kapotas pakeltas, arba guma nuleista. biggrin.gif
Pasakyk, kad Yaris, kaip aukštakulniai,- tinka ir vyrams, bet subalansuota moterims. bigsmile.gif
Toliau tos padalikės greičiau byra. Juk jei imam (suapvalinus) 5 ltr./100 km., bako talpa 45 ltr., tai nuvažiuojam 900 km. Ko aš niekada nedarau. bigsmile.gif Kai jau 8 šimtukai, kabo dar dvi padalėlės, tai ir pilu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rene' @ 2015 08 31, 07:02)
4u.gif Man ji baisiai graži  thumbup.gif
Tik gal jau ne man, 40+ damai važinėti, o kokiai studentei ar jaunai mamytei. ax.gif
Kaip ten su ta bagažine, tik stiklas atsidaro? Girdėjau, silpnoji vieta ten, ar tiesiog nepatogu?  g.gif  Ir ar gale kokia dūšelė telpa, jei labai nori važiuoti?  rolleyes.gif  Nebepamenu, kurį modeliuką žiūrėjau, skelbime parašyta, dvivietis, unsure.gif bet sėdynės, mačiau, yra. blink.gif 

Zinokit maciau ir +40 moteriskiu su ja vazinejant smile.gif ju yra 4 ir 2 duru tai 2 mazesnes aisku. Bet mes 4riesi i festivali kazkada lekem biggrin.gif. Tik bagazine tai maza. Vos pora rankiniu telpa ir taip, bagazines dangtis yra tik siklas. Bet tai nesudaro jokiu nepatogumu smile.gif
Turbut ziurejot IQ, jos brangesnes ir arba dvivietes su bagazine, arba 4rios vietos ir nera bagazines smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Ketinu pirkti nauja toyota auris automobili is salono. Turiu yarisa, kuriuo esu patenkinta ir nekeisciau i kita masina, pirkciau vel yarisa, bet issirinkau aurisa del didesnes pagazines. Maniskis atvaziuos per du- tris menesius, tai noreciau po truputuka ieskoti naujo seimininko savo yariui smile.gif

Yaris 2007.05. Variklis 1,3, mechanine, melyna, benzinas. Pirkta tokvilos salone, iki sios dienos reguliariai kas 15 tukst km priziureta toyotos salone, yra visi irasai. Paskutini karta keista alyva, stabdziu kaladeles ir kt. smulkus reikaleliai rugsejo men. Masina turejusi viena vieninteli seimininka, t.y. mane, pravaziavusi 130 tukst.km. Visi remontai, buve nesklandumai, apie kuriuos yra tokvilos istorijoje, galima bus suzinoti. Masina buvo remontuota toje pacioje tokviloje. Automobiliui buvo visa laika perkamas casco draudimas, kuris galioja iki 2016 05. Technikine baigiasi 2016 04, bet, jeigu noresite, tai galesiu anksciau laiko ja pati nuvaryti, kad jums butu ramiau. Visus kartus masina praeidavo is pirmo karto. Dar pridesiu 4 vasarines, gero stovio ( pravaziavo 2 sezonus) vasarines padangas su lietais ratlankiais.
Jeigu kazka savo pasiulymu sudominau ir kazkas pasiruoses kelis menesius palaukti tvarkingo automobilio, rasykite man i a.z., nes temos neseku smile.gif
P.S dar pamirsau parasyti, kad 4 duru, sol variantas, tas geresnis, nezinau kaip tiksliai vadinamas. Automobilis turi 2 raktus su pulteliais, plius yra signalizacija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gudri lape: 16 lapkričio 2015 - 19:28
QUOTE(Gudri lape @ 2015 11 16, 19:58)
Sveikos mamytes,
Ketinu pirkti nauja toyota auris automobili is salono. Turiu yarisa, kuriuo esu patenkinta ir nekeisciau i kita masina, pirkciau vel yarisa, bet issirinkau aurisa del didesnes pagazines. Maniskis atvaziuos per du- tris menesius, tai noreciau po truputuka ieskoti naujo seimininko savo yariui smile.gif

Yaris 2007.05. Variklis 1,3, mechanine, melyna, benzinas. Pirkta tokvilos salone, iki sios dienos reguliariai kas 15 tukst km priziureta toyotos salone, yra visi irasai. Paskutini karta keista alyva, stabdziu kaladeles ir kt. smulkus reikaleliai rugsejo men. Masina turejusi viena vieninteli seimininka, t.y. mane, pravaziavusi 130 tukst.km. Visi remontai, buve nesklandumai, apie kuriuos yra tokvilos istorijoje, galima bus suzinoti. Masina buvo remontuota toje pacioje tokviloje. Automobiliui buvo visa laika perkamas casco draudimas, kuris galioja iki 2016 05. Technikine baigiasi 2016 04, bet, jeigu noresite, tai galesiu anksciau laiko ja pati nuvaryti, kad jums butu ramiau. Visus kartus masina praeidavo is pirmo karto. Dar pridesiu 4 vasarines, gero stovio ( pravaziavo 2 sezonus) vasarines padangas su lietais ratlankiais.
Jeigu kazka savo pasiulymu sudominau ir kazkas pasiruoses kelis menesius palaukti tvarkingo automobilio, rasykite man i a.z., nes temos neseku smile.gif
P.S dar pamirsau parasyti, kad 4 duru, sol  variantas, tas geresnis, nezinau kaip tiksliai vadinamas. Automobilis turi 2 raktus su pulteliais, plius yra signalizacija.

Atsakyti
smile.gif labas,nelabai gaunasicia man is telefono, bet labai noreciau suzinot kaip labai rudyja yariukai, galvoju pirkti nuo 2006 metu laidos dyzeliuka,informacijos randu pakankamai, bet apie korozija kazkodel niekur nieko neraso. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rita179 @ 2016 01 21, 15:21)
smile.gif labas,nelabai gaunasicia man is telefono, bet labai noreciau suzinot kaip labai rudyja yariukai, galvoju pirkti nuo 2006 metu laidos dyzeliuka,informacijos randu pakankamai, bet apie korozija kazkodel niekur nieko neraso. 4u.gif

4u.gif Sveikute
Jeigu niekas nieko nerašo, nerudija, vadinasi. mirksiukas.gif
Bent jau su Opeliu toj vietoj tikrai nepalenktyniaus thumbup.gif
Kai aš pirkau (senesnę, nei jūs ketinate),TA meistras pastebėjo, kad dugniukas šiek tiek norėtų rūdyt, nepagalvojo japonai toje vietoje iki galo. Tai man servise meistriukas papurškė kažkuo ten juodu ir važiuoju jau antri metai biggrin.gif O kad būtų supuvus Toyota, kaip ne kurie legendiniai automobiliai, tikrai neteko matyti g.gif
Atsakyti
Na kas yra didelis minusas tai lb brangus remontas. Mano Toyota sugalvojo pagesti(sankaba, stabdziai) tai suplojau apvalias sumas doh.gif
Del rudijimo galesiu papasakoti pavasari kai islysiu is garazo nes sako kas labiausiai kenkia tai masinos laikymas pozemineje aiksteleje g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 03 11, 21:04)
Na kas yra didelis minusas tai lb brangus remontas. Mano Toyota sugalvojo pagesti(sankaba, stabdziai) tai suplojau apvalias sumas  doh.gif
Del rudijimo galesiu papasakoti pavasari kai islysiu is garazo nes sako kas labiausiai kenkia tai masinos laikymas pozemineje aiksteleje  g.gif

Dėl rūdijimo tai galiu papildyti, kad tos, kur iš skandinavų atvykę, tai jau jo, nepridėsi prie pedanto vokiečio. Betgi, kai aš pasiskundžiu keliomis iškilusiomis rūdelėmis, su prašymu jas sutvarkyti, meistriukas vedasi prie savo automobilio parodyt, jei dar nesu mačiusi, kaip atrodo rūdys. bigsmile.gif
Remontas man nekainuoja taip baisiai, kai trinuosi servise, "kvėpuoju meistrui į nugarą", giriu jį ir pataikauju, bigsmile.gif žiūriu per petį kai užsakinėja detales, žinau, kokia kaina jie gauna ir kiek darbo įdeda, ką jau ten 9 kailius lupsi nuo moteriškės. lotuliukas.gif
Parašyk, kai iš rūsio išlįsi. mirksiukas.gif Mane visi šiurpina, esą daug geriau laikyti mašiną lauke, bet ir mano garažinukė.
Atsakyti