Įkraunama...
Įkraunama...

Kai tėtis išvykes ilgam...

QUOTE(rinann @ 2012 09 29, 18:43)
Ne nu oksaniuk,ka dar sugalvosi blink.gif  blink.gif  O tai praejo jau? Gal taip kokie skausmai,nes negali buti taip is karto kas dvi minutes g.gif


Matyt ,kad gali,nes iskart kaip pradejo is niekur nieko ,o paskui staiga ir dingo blink.gif issigandau siaubingai ,kad pagimdysiu vonioj cray.gif o kai baigesi skausmai tiek blioviau ,gerai ,kad vaiko nebuvo ,o buciau isgasdinusi..dabar guliu lovoj ir toliau verkiu ,nes bijau jei vel uzeis nakty ..
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 09 29, 18:56)
Matyt ,kad gali,nes iskart kaip pradejo is niekur nieko ,o paskui staiga ir dingo  blink.gif issigandau siaubingai ,kad pagimdysiu vonioj  cray.gif o kai baigesi skausmai tiek blioviau ,gerai ,kad vaiko nebuvo ,o buciau isgasdinusi..dabar guliu lovoj ir toliau verkiu ,nes bijau jei vel uzeis nakty ..

O neturi kad kas su tavimi pabūtų g.gif
Atsakyti
yra tevai uz 30 km.bet taip nenoriu ju gasdint ,gal trivogos ir nebus daugiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(janneta @ 2012 09 29, 18:44)
O tu prisiregistravus esi? g.gif


Nu prisiregistravau g.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 09 29, 19:06)
yra tevai uz 30 km.bet taip nenoriu ju gasdint ,gal trivogos ir nebus daugiau  unsure.gif

Niu maža kas, bent jau telefa visur kartu turėk, matyt čia susiparinai kad TB negrįžta ir suėmė tave g.gif
Papildyta:
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 09 29, 19:07)
Nu prisiregistravau g.gif

g.gif žiūrint viskas atrodo paprasta, o tau neleidžia jau pirkti ar į krepšą neleidžia įsimest g.gif
Atsakyti
permeciau ir as ta spinduleles psl.imesta -labai juokas sueme i sita paziurejus biggrin.gif
http://www.sklepztap...9623_top-20697i

O seip labai graziu tapetu yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(janneta @ 2012 09 29, 19:12)
Niu maža kas, bent jau telefa visur kartu turėk, matyt čia susiparinai kad TB negrįžta ir suėmė tave g.gif
Papildyta:

g.gif žiūrint viskas atrodo paprasta, o tau neleidžia jau pirkti ar į krepšą neleidžia įsimest g.gif


Krepšelyje suvedi viską ir nebeperkelia sekančiam žingsniui. Tai suprantu, kad reik su jais kontaktuot g.gif
O tapetus pasirinktus mačiau natūroj, paveiksliuke turbūt nelabai žiūrėčiau lotuliukas.gif Pas mus jų laukti nuo 1-2 mėn.
Atsakyti
eik tu sau Oksaniuk, tu rimtai teliafa su savimi nesiokis ir nebezliumk!!! viskas gerai bus - ar siaip ar taip gimdyt reiks, o ir leliui viskas gerai butu!
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 09 29, 19:22)
Krepšelyje suvedi viską ir nebeperkelia sekančiam žingsniui. Tai suprantu, kad reik su jais kontaktuot g.gif
O tapetus pasirinktus mačiau natūroj, paveiksliuke turbūt nelabai žiūrėčiau lotuliukas.gif Pas mus jų laukti nuo 1-2 mėn.

Agam žiūriu ir aš kad kaži ko neleidžia ten toliau g.gif Nu turit parašyt, gal pertvarko svetainę ar ką dėl to ir neleidžia ax.gif
Atsakyti
oksaniuks,siunciu dar silta pyragiuka 4u.gif Gavosi liuks thumbup.gif Ir nestresuok,gulek kojas sukryziavus,o jei kas - svarbiausia nepanikuok.Giliai ikvepk,iskvepk ir viskas bus gerai 4u.gif 4u.gif

Spindulele,pas mano teveliu irgi labai didelis kapas,tai sesuo daugiau negu puse apsodino kazkokia vijokline zole. O Klaipedoj ziuriu labai madoj tokia danga(kur prie duru buna kilimeliai)iskloti kapus.
Atsakyti
Oksaniuk mielai gimdyciau, bet matai mane uzbure ir sake be pirmadienio tikrai negimdysiu doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o tu daugiau kad man telefona ant kaklo pasikabinus nesiotumeisi, nejuokai gi o niestumo finisas arteja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(afi @ 2012 09 29, 20:13)
Oksaniuk mielai gimdyciau, bet matai mane uzbure ir sake be pirmadienio tikrai negimdysiu doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o tu daugiau kad man telefona ant kaklo pasikabinus nesiotumeisi, nejuokai gi o niestumo finisas arteja unsure.gif


O Afiukas lotuliukas.gif
Džiaukis. Savaitgaly daktarai tik budintys. jei ką. Pasidžiauk paskutiniu savaitgaliu.
Kažko įtariu, kad su Oksaniuku beveik kartu gimdysit g.gif
Atsakyti