Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(Esha @ 2012 10 24, 13:56)
Sveikos,
Gavau el pastu savo patvirtintus vizitus ir matau, kad lapkricio 21 d vizitas 2 valandoms... Na ka gi, teks po 2 metu nesiojimo su jais atsisveikint.
Nenoriu  blush2.gif



che che big day biggrin.gif Taip patiko nesiot?
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2012 10 24, 12:15)
che che big day biggrin.gif  Taip patiko nesiot?

Nelabai patiko, be to ir grizinejimas i lt vargina, bet nu kazkaip gaila. Toks keistas jausmas.
Be to labai bijau tu nemaloniu jausmu slifuojant dantis... jau kai perklijuoja viena breketa man brrrr, tai kaip teks iskest visu nuemima doh.gif
Atsakyti
Su kuom valot tarpdančius? Su tarpdančių siūlu labai nepatogu breketų lankas maišo, gal yra kokia alternatyva? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(klajojanti @ 2012 10 24, 14:44)
Su kuom valot tarpdančius? Su tarpdančių siūlu labai nepatogu breketų lankas maišo, gal yra kokia alternatyva? ax.gif

tarptančių šepetėliai yr įvairių dydžių, nors man nelabai sekas su jais, jau išmokau su siūlu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emulyte @ 2012 10 24, 15:08)
tarptančių šepetėliai yr įvairių dydžių, nors man nelabai sekas su jais, jau išmokau su siūlu smile.gif



O kaip Jums sekasi sneket su breketais? labai pasikeite artikuliacija?
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2012 10 24, 13:56)
Sveikos,
Gavau el pastu savo patvirtintus vizitus ir matau, kad lapkricio 21 d vizitas 2 valandoms... Na ka gi, teks po 2 metu nesiojimo su jais atsisveikint.
Nenoriu  blush2.gif

Sveikinu 4u.gif dar mėnesiukas ir būsi gražiais dantukais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2012 10 24, 15:14)
O kaip Jums sekasi sneket su breketais? labai pasikeite artikuliacija?

hmm....šiaip sako, kad nešvepluoju, o man pačiai atrodo, kad kai šneku vėjas švilpia tarp dantų biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lassie172 @ 2012 10 24, 15:14)
O kaip Jums sekasi sneket su breketais? labai pasikeite artikuliacija?

kiek jūs laiko jau su breketais?
Atsakyti
na jungiuos ir as i jusu buri.
pries naujus buvau apsisprendus detis bet.....eme ir dingo mano nusiziureta ortodonte. mastau apie Denticija, gyd.Budriene.

kazkodel neberodo sarasiuko temos priekyje. kazi ar daug merginu dejosi pas ja? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Pagaliau ryt einu pasikaustyt thumbup.gif Kinkos dreba biggrin.gif Vat tik višta aš kaip nueidavau pas gydytoją, taip pamiršdavau paklausti kokios kainos ir ar mano sąkandis geras doh.gif Labai tikiuosi, kad ryt neišgaruos iš galvos tie klausimukai visi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emulyte @ 2012 10 24, 16:32)
hmm....šiaip sako, kad nešvepluoju, o man pačiai atrodo, kad kai šneku vėjas švilpia tarp dantų biggrin.gif
Papildyta:

kiek jūs laiko jau su breketais?



As tik kita savaite desiuos biggrin.gif Labai bijau sveplavimo, nes darbas su zmonem ir bijau kad burnos gleivine isdraskys
Atsakyti
Sveikos man irgi reiktų ortodontinio gydymo, nes burnoj dantys niekaip netelpa doh.gif dabar esu protinių dantų rovimo stadijoje, liko vieną retinuotą apačioj išrauti ohmy.gif Raunu juos nes taip jau seniai visi man gydytojai patarę yra ir todėl kad jie jau tirpdyti pradėjo kaulą.. Realiai su ortodontu paskutinį kart kalbėjau tik vaikystėj, šiuo metu lankausi Kaune Prodente, tai pagalvojau užsirašysiu konsultacijai, gydytoja berods Sigita Morkuvienė, gal kuri ten dėjosi breketus kartais ir turi kokių asiliepimų? Jie beje pažiūrėjau irgi taiko tą 6mėn tiesinimą, nors jis man įtartinas g.gif
O realiai jei jau man 26 metai, tai turbūt jau jei ir išsitiesinčiau visam gyvenimui nakčiai plokštelę turėčiau dėti ane? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2012 10 24, 19:20)
As tik kita savaite desiuos biggrin.gif  Labai bijau sveplavimo, nes darbas su zmonem ir bijau kad burnos gleivine isdraskys

Manęs nevargina tiek, kad trukdyt bendraut [dirbu su žmonėm], o dėl draskymo tai vaškas padeda, kamistad nuskausmina, dėl valgymo - maisto smulkintuvas, o dėl pastovaus maudimo, tempimo jausmo nieks... verysad.gif
Atsakyti