Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

sakot skauda?

esu nesiojus plokstele. tai skaudedavo nerealiai pradziai+kai per daug paverszdavo..bet viskas pamirstama rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cabernet Sauvignon @ 2012 10 24, 18:32)
Sveikos man irgi reiktų ortodontinio gydymo, nes burnoj dantys niekaip netelpa  doh.gif dabar esu protinių dantų rovimo stadijoje, liko vieną retinuotą apačioj išrauti  ohmy.gif Raunu juos nes taip jau seniai visi man gydytojai patarę yra ir todėl kad jie jau tirpdyti pradėjo kaulą.. Realiai su ortodontu paskutinį kart kalbėjau tik vaikystėj, šiuo metu lankausi Kaune Prodente, tai pagalvojau užsirašysiu konsultacijai, gydytoja berods Sigita Morkuvienė, gal kuri ten dėjosi breketus kartais ir turi kokių asiliepimų? Jie beje pažiūrėjau irgi taiko tą 6mėn tiesinimą, nors jis man įtartinas  g.gif
O realiai jei jau man 26 metai, tai turbūt jau jei ir išsitiesinčiau visam gyvenimui nakčiai plokštelę turėčiau dėti ane?  g.gif  smile.gif


susidejau 25 metu berots.... ir sake kad vielutes tai visam laikui o plokstele tai lyg ne....

ner ko bijot. pirmyn!
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2012 10 24, 22:01)
sakot skauda?

esu nesiojus plokstele. tai skaudedavo nerealiai pradziai+kai per daug paverszdavo..bet viskas pamirstama rolleyes.gif

skauda skauda ir kadanors pasimirš 4u.gif
Atsakyti
O gal yra susidėjusių breketus LT, nors gyvenat už jos ribų? Kaip su vizitais? Taip ir skraidot kas 1-1,5 mėn? Lapkričio 5 jau dėsiuos breketukus, ir pavasarį planuoju palikti LT, tai įdomu kaip čia bus su vizitais ir visa priežiūra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonytia @ 2012 10 24, 21:52)
O gal yra susidėjusių breketus LT, nors gyvenat už jos ribų? Kaip su vizitais? Taip ir skraidot kas 1-1,5 mėn? Lapkričio 5 jau dėsiuos breketukus, ir pavasarį planuoju palikti LT, tai įdomu kaip čia bus su vizitais ir visa priežiūra  unsure.gif


Kelios skraidancios yra...
Atsakyti
QUOTE(Bonytia @ 2012 10 24, 20:52)
O gal yra susidėjusių breketus LT, nors gyvenat už jos ribų? Kaip su vizitais? Taip ir skraidot kas 1-1,5 mėn? Lapkričio 5 jau dėsiuos breketukus, ir pavasarį planuoju palikti LT, tai įdomu kaip čia bus su vizitais ir visa priežiūra  unsure.gif




Aš susidėjau beligatūrinius, juos nešiojant vizitai kas 2mėnesius. Tai lankausi, kas 2 mėnesius.
Jei susidėsite beligatūrinius, teks skraidyti kas du mėnesius biggrin.gif
6 kartai į metus, ne tiek ir daug rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 10 24, 21:20)
Kelios skraidancios yra...


po nauju metu dar viena prades skraidyt smile.gif tik man sake, kad mazdaug kas 3men
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2012 10 24, 21:25)
Aš susidėjau beligatūrinius, juos nešiojant vizitai kas 2mėnesius. Tai lankausi, kas 2 mėnesius.
Jei susidėsite beligatūrinius, teks skraidyti kas du mėnesius  biggrin.gif
6 kartai į metus, ne tiek ir daug  rolleyes.gif


Paskutinėmis dienomis pradėjau apie šiuos galvoti.. O juos visais atvejais deda?
Atsakyti
Del apsilankymu tai labai ivairiai as jums galiu pasakyt...
su paprastais brektais is pradziu buvo apsilankymai kas du menesius, na dabar dazniau, kad 3 savaites... bet manau jau einam greityn, nes viskas vyksta kitaip... atstatinejam centra, traukiam tarpuka...
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 10 24, 20:14)
susidejau 25 metu berots.... ir sake kad vielutes tai visam laikui o plokstele tai lyg ne....


o ta vielutė kaip atrodo ir kaip ją reikia nešioti? visą parą? jaučiu kvailai skamba klausimas, bet nieko neišgooglinu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cabernet Sauvignon @ 2012 10 25, 10:25)
o ta vielutė kaip atrodo ir kaip ją reikia nešioti? visą parą? jaučiu kvailai skamba klausimas, bet nieko neišgooglinu biggrin.gif

Ji iš vidaus klijuojasi prie dantukų. Reteineris vadinasi 4u.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(emulyte @ 2012 10 24, 21:15)
skauda skauda ir kadanors pasimirš 4u.gif

Kiek laiko su breketais, kad taip skauda? aš jaučiau dantis (tai net ne skausmas), max kokias 4 dienas po uždėjimo, po to kai pakeičia lankus pamaudžia kartais kokią dieną ar dvi smile.gif bet tai ne skausmas mano atveju..kažkada vaikystėj nešiojau plokštelę trumpai, tai žymiai baisesnį skausmą pamenu ir dar nuolatinį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 10 25, 09:31)
Ji iš vidaus klijuojasi prie dantukų. Reteineris vadinasi 4u.gif


Ačiū labai smile.gif
Atsakyti