Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 10 25, 09:31)
Kiek laiko su breketais, kad taip skauda? aš jaučiau dantis (tai net ne skausmas), max kokias 4 dienas po uždėjimo, po to kai pakeičia lankus pamaudžia kartais kokią dieną ar dvi smile.gif  bet tai ne skausmas mano atveju..kažkada vaikystėj nešiojau plokštelę trumpai, tai žymiai baisesnį skausmą pamenu ir dar nuolatinį smile.gif



man su plokstele skaudejo taip, kad nakti negalejau miegot be nuskausminamuju.
atrode skauda puse galvos
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2012 10 25, 11:49)
man su plokstele skaudejo taip, kad nakti negalejau miegot be nuskausminamuju.
atrode skauda puse galvos



Man su plokstele baisiai verze, del to diskomforto ir meciau ja nesioti paauglystej smile.gif
Atsakyti
Dėl tų pačių priežasčių ir aš mečiau plokštelę. Gal būtų breketų ir nereikėję dabar g.gif tai va dėl to jų ir pliusas - kad taip nepaimsi ir nenumesi, kol pilnai nesusitvarkys dantys. O prie maudimo ir kitų nepatogumų pripranti ir net nejauti, kad kažkas ne taip burnoj gana greitai. Pas mane pilna burna dabar "technikos" - spyruoklės, elastikai, vielutėmis apraizgyta - nieko nebejaučiu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Girl_not4_you: 25 spalio 2012 - 11:45
man apsilankymas pas ortodontą labai nusikels...nes mano odontologas išeina atostogų ir kitas vizitas man pas jį tik gruodį...na, nieko šiuos metus dar pabaigsiu su įprastais dantukais, bet kitais jau norėčiau pasipuošti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2012 10 24, 12:56)
Sveikos,
Gavau el pastu savo patvirtintus vizitus ir matau, kad lapkricio 21 d vizitas 2 valandoms... Na ka gi, teks po 2 metu nesiojimo su jais atsisveikint.
Nenoriu  blush2.gif

Cha, as ketvirtadieni sekanciam vizitui!

QUOTE(emulyte @ 2012 10 24, 14:08)
tarptančių šepetėliai yr įvairių dydžių, nors man nelabai sekas su jais, jau išmokau su siūlu smile.gif

Nelabai gerai priekiniam valyt juos naudot!

QUOTE(selme @ 2012 10 24, 17:42)
Sveikos  smile.gif 
Pagaliau ryt einu pasikaustyt  thumbup.gif  Kinkos dreba  biggrin.gif  Vat tik višta aš kaip nueidavau pas gydytoją, taip pamiršdavau paklausti kokios kainos ir ar mano sąkandis geras  doh.gif  Labai tikiuosi, kad ryt neišgaruos iš galvos tie klausimukai visi  lotuliukas.gif

Susirasyk klausimus!


Aš iš po vizita ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 10 25, 14:24)
Aš iš po vizita ax.gif

na, kaip sekės? kokios naujienos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 10 25, 12:24)
Aš iš po vizita ax.gif

Na ir? Negrasina nubreketavimu?
Atsakyti
QUOTE(ellaja @ 2012 10 25, 13:31)
na, kaip sekės? kokios naujienos? smile.gif

Vienzo, pakeiti virsutini lanka, paskui apacioj viena breketa paerklijava., biski si ta paslifava. I ciut kitaip elstikus reiks detis( tiksliau viena elastika kitaip, o kitus taip pat).

QUOTE(Esha @ 2012 10 25, 14:14)
Na ir? Negrasina nubreketavimu?

blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 10 25, 17:32)
Vienzo, pakeiti virsutini lanka, paskui apacioj viena breketa paerklijava., biski si ta paslifava. I ciut kitaip elstikus reiks detis( tiksliau viena elastika kitaip, o kitus taip pat).
blush2.gif  ax.gif


kada sekantis vizitas?
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 10 25, 17:33)
kada sekantis vizitas?

Lapkricia 22d.
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 10 25, 16:40)
Lapkricia 22d.


o kaip darai su bilietais? nes jei tai dienai kainos labai kandziojas... ar iseina su gyd. sutart, kad pirma paziuri bilietu kainas, tada derinat diena?
Atsakyti
QUOTE(ellaja @ 2012 10 25, 11:49)
man apsilankymas pas ortodontą labai nusikels...nes mano odontologas išeina atostogų ir kitas vizitas man pas jį tik gruodį...na, nieko šiuos metus dar pabaigsiu su įprastais dantukais, bet kitais jau norėčiau pasipuošti  smile.gif



kodėl neinate pas kitą odontologą ?
Atsakyti