Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

Tylu zaslu temoj....

O as va kita diena suvokiau,ka sprendzynike nuo mikroimplanta iki kabliuka nujimta. Saki, ka nujim, bet kazkaip galvojau, ka vel uzkabins. Tai tik sekancia diena susivokiau, nes kazkaip tuscia buva... blush2.gif
Atsakyti
Ale tikrai kaip čia tylu rolleyes.gif aš šiandien einu rautis paskutinio protinio danties doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2012 10 30, 10:02)
Ale tikrai kaip čia tylu rolleyes.gif  aš šiandien einu rautis paskutinio protinio danties doh.gif

Sekmes.Liksi beproti. 4u.gif
As uzsirasiau lapkricia pabaigai. Tada i as liksiu beproti. blush2.gif
Atsakyti
O aš vis laukiu ir laukiu savo pakaustymo. Ir baisu, ir noriu smile.gif rytoj lekiu darytis burnos higieną, o jau kitą ketvirtadienį sudės apačią ir pakels sąkandį. Kaži, kaip valgyt reikės, jei dantys pilnai nesusikąs - vis suku dėl šito galvą. Bet gal kažkaip išmoksiu smile.gif

Merginos, o į ką kreiptis dėl prisijungimo prie albumo? Norisi į jūsų šypsenas pasižiūrėt, o vėliau ir saviškę su malonumu įkelčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(takemyscars @ 2012 10 30, 14:19)
O aš vis laukiu ir laukiu savo pakaustymo. Ir baisu, ir noriu smile.gif rytoj lekiu darytis burnos higieną, o jau kitą ketvirtadienį sudės apačią ir pakels sąkandį. Kaži, kaip valgyt reikės, jei dantys pilnai nesusikąs - vis suku dėl šito galvą. Bet gal kažkaip išmoksiu smile.gif

Merginos, o į ką kreiptis dėl prisijungimo prie albumo? Norisi į jūsų šypsenas pasižiūrėt, o vėliau ir saviškę su malonumu įkelčiau smile.gif

smagu, kad jau greit sulauksi savo breketukų smile.gif man viskas nusikėlė, tai ko gero pasikaustysiu tik kitąmet, o taip norisi greičiau...o Tau nereikėjo rauti dantukų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ellaja @ 2012 10 30, 13:05)
smagu, kad jau greit sulauksi savo breketukų smile.gif man viskas nusikėlė, tai ko gero pasikaustysiu tik kitąmet, o taip norisi greičiau...o Tau nereikėjo rauti dantukų?  4u.gif

Reikėjo! Pasakojau dar anoj temoj. Netekau rugpjūčio pabaigoj-rugsėjo vidury visų protinių smile.gif trys buvo retinuoti, vienas normaliai pradygęs. Tai per du kartus man juos išlupo: abu apatinius su intravenine sedacija, o už trijų savaičių viršutinius jau tik su vietiniu nuskausminimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(takemyscars @ 2012 10 30, 16:15)
Reikėjo! Pasakojau dar anoj temoj. Netekau rugpjūčio pabaigoj-rugsėjo vidury visų protinių smile.gif trys buvo retinuoti, vienas normaliai pradygęs. Tai per du kartus man juos išlupo: abu apatinius su intravenine sedacija, o už trijų savaičių viršutinius jau tik su vietiniu nuskausminimu smile.gif

Na, taip, pamenu, kad traukei protinius, bet kitu dantuku nereikejo traukti smile.gif tilps visi dantuksi burnoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ellaja @ 2012 10 30, 14:59)
Na, taip, pamenu, kad traukei protinius, bet kitu dantuku nereikejo traukti smile.gif tilps visi dantuksi burnoj smile.gif

Ahaaa, tilps. smile.gif jeigu būtų sugalvoję daugiau dantų raut, nežinau, ar būčiau pasiryžus breketams. smile.gif man ir tų nelaimingų protinių kažkodėl gaila buvo doh.gif o kodėl tau taip toli nusikėlė breketų klijavimas?
Atsakyti
QUOTE(takemyscars @ 2012 10 30, 18:45)
Ahaaa, tilps. smile.gif jeigu būtų sugalvoję daugiau dantų raut, nežinau, ar būčiau pasiryžus breketams. smile.gif man ir tų nelaimingų protinių kažkodėl gaila buvo  doh.gif o kodėl tau taip toli nusikėlė breketų klijavimas?

na, aš nusprendžiau visą burną susitvarkyt prieš einant pas ortodontą - plombos, higiena...o kadangi mano odontologas sugalvojo išeit paatostogaut, tai negaliu registruotis dar, o kiek žinau, ir eilės pas ortodontus Klaipėdoje ilgos...bet irgi bijau, kad jei pasakys, kad reiks traukt sveikus dantukus, kažin ar pasiryšiu breketams blush2.gif
Papildyta:
merginos, kiek aktyviai reikia būti, kad gaučiau jūsų albumėlio prisijungimus? 4u.gif būtinai reikia būti breketuotai? gi galiu įkelti ir dabar, kaip atrodo mano dantys dar iki breketų...norisi pasigrožėti, kaip susitvarko dantukai, tai tartum spyris į šikną dar labiau siekti to...
Atsakyti
QUOTE(ellaja @ 2012 10 30, 17:15)
na, aš nusprendžiau visą burną susitvarkyt prieš einant pas ortodontą - plombos, higiena...o kadangi mano odontologas sugalvojo išeit paatostogaut, tai negaliu registruotis dar, o kiek žinau, ir eilės pas ortodontus Klaipėdoje ilgos...bet irgi bijau, kad jei pasakys, kad reiks traukt sveikus dantukus, kažin ar pasiryšiu breketams blush2.gif




O Jūs jau darėtes panoraminę dantų nuotrauką ?
Atsakyti
Nu va aš be dantų biggrin.gif Eina sau kaip bijojau, gerai, kad gyd. Purienė rovė, už ją niekas geriau to nepadaro, nors šaknis buvo užsirietus, aš užsimerkiau, ji kažką pakrapštė, atsimerkiu, kada čia baigs, o ji sako viskas, laisva biggrin.gif net nepatikėjau bigsmile.gif Dar peršvietė tai kažkokį kanalą reikia gydyt, kaži ar spėsiu doh.gif
Atsakyti
O mano didžioji diena bus pirmadienį... Kaip greit tas laikas prabėgo, atrodė niekada nesulauksiu smile.gif Ir laukiu ir bijau.. Vis nauji pojūčiai laukia.. Turbūt reikės pradžiai daug visokių jogurtukų prisipirkt ax.gif Ir dar niekaip nenusprendžiau kokius noriu dėtis, tikiuosi gydytoja vietoje patars rolleyes.gif
Atsakyti