Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(Flegma @ 2012 10 26, 16:49)
Nu ne, bent jau ma taip atroda.

Imk balioniuka ant pabaigtuviu. 4u.gif
Mana nuomoni geriau,kai nuo abieju vienu metu nuraska. g.gif
p.s. Kada varai i LT? Su kuria kompanija?

Aciu, tai ko gero man ir iseis iskart abu zandikaulius nuimti. Aiskiau bus 7, kai i visita nueisiu.
O skrisiu lapkricio 6 su wizzair. Ziuresiu kaip cia seksis per vln varineti. Viena buciau tai dzin, bet as su su dvimeciu vaiku visada. Tikiuosi cia laikini nepatogumai.
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2012 10 26, 17:58)
Aciu, tai ko gero man ir iseis iskart abu zandikaulius nuimti. Aiskiau bus 7, kai i visita nueisiu.
O skrisiu lapkricio 6 su wizzair. Ziuresiu kaip cia seksis per vln varineti. Viena buciau tai dzin, bet as su su dvimeciu vaiku visada. Tikiuosi cia laikini nepatogumai.

As turejau omeny lapkricia 21kai leksi.
Atsakyti
4u.gif aš savaitė su breketais ir dabar atrodo, kad apatiniai dantukai kažpaip išsikraipė, gal kam taip buvo? breketus nešioju ne dėl tiesumo, dėl gilaus sąkandžio g.gif šiaip dantys tiesūs buvo iki šiol g.gif
Atsakyti
QUOTE(emulyte @ 2012 10 26, 18:06)
4u.gif aš savaitė su breketais ir dabar atrodo, kad apatiniai dantukai kažpaip išsikraipė, gal kam taip buvo? breketus nešioju ne dėl tiesumo, dėl gilaus sąkandžio g.gif šiaip dantys tiesūs buvo iki šiol g.gif


Nelabai suprantu ką reiškia gilus sąkandis, matot aš nesusidūriau su tokiomis bėdomis, todėl taip kvailai ir klausiu....
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 10 26, 17:47)
As turejau omeny lapkricia 21kai leksi.

aaa. laprkicio 19 su ryanair
Atsakyti
QUOTE(emulyte @ 2012 10 26, 19:06)
4u.gif aš savaitė su breketais ir dabar atrodo, kad apatiniai dantukai kažpaip išsikraipė, gal kam taip buvo? breketus nešioju ne dėl tiesumo, dėl gilaus sąkandžio g.gif šiaip dantys tiesūs buvo iki šiol g.gif

Manau, ka gali, bet del visa pikta susisiek su daktarike/-iuku, ka tiksliai tau atsakytu. mirksiukas.gif

QUOTE(Esha @ 2012 10 26, 20:13)
aaa. laprkicio 19 su ryanair

Jasna. As 21d.
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 10 25, 21:30)
Nu nepyk, susizvengiau garsiai.


Aha, juokas juokais, o tokio skanėsto negaliu valgyt biggrin.gif ***** net tarkuotų morkų neina sukramtyt doh.gif

Beje panos, kaip jūs kavinėse valgot? Ta prasme nešatės ten tuos mini šepetėlius ir po valgio tūlike prasivalot breketus, ar kaip? Nes žiūriu namie man dabar kimba maistas, o breketai dar tik ant galinių dantų, tai kai sudės priekyje, bijosiu ir valgyt išėjus miestan blink.gif
Atsakyti
QUOTE(selme @ 2012 10 26, 22:35)
Aha, juokas juokais, o tokio skanėsto negaliu valgyt  biggrin.gif  ***** net tarkuotų morkų neina sukramtyt  doh.gif 

Beje panos, kaip jūs kavinėse valgot? Ta prasme nešatės ten tuos mini šepetėlius ir po valgio tūlike prasivalot breketus, ar kaip? Nes žiūriu namie man dabar kimba maistas, o breketai dar tik ant galinių dantų, tai kai sudės priekyje, bijosiu ir valgyt išėjus miestan  blink.gif


pradzioj eidavau prasivalyt, dabar kazkaip nebereik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(selme @ 2012 10 26, 22:35)

Beje panos, kaip jūs kavinėse valgot? Ta prasme nešatės ten tuos mini šepetėlius ir po valgio tūlike prasivalot breketus, ar kaip? Nes žiūriu namie man dabar kimba maistas, o breketai dar tik ant galinių dantų, tai kai sudės priekyje, bijosiu ir valgyt išėjus miestan  blink.gif

drinks_cheers.gif aš nešuosi tuos šepetėlius, po to išsikrapštau tualete, ar automobilyje. Bet netgi ir šiaip jau išmokau užsidengus ranka išsikrapštyt, kad niekas nemato lotuliukas.gif nors dabar kaip pagalvoju, tai gal net ir valgyt išmokau taip, kad daug neprilenda g.gif biggrin.gif nors žinoma, norisi po kiekvieno valgymo prasivalyt.
Papildyta:
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 10 26, 22:39)
pradzioj eidavau prasivalyt, dabar kazkaip nebereik smile.gif

va pasirodo, kad ne man vienai taip biggrin.gif čia vadinasi prie visko priprantama/įprantama/išmokstama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(selme @ 2012 10 26, 22:35)
Aha, juokas juokais, o tokio skanėsto negaliu valgyt  biggrin.gif  ***** net tarkuotų morkų neina sukramtyt  doh.gif 

Beje panos, kaip jūs kavinėse valgot? Ta prasme nešatės ten tuos mini šepetėlius ir po valgio tūlike prasivalot breketus, ar kaip? Nes žiūriu namie man dabar kimba maistas, o breketai dar tik ant galinių dantų, tai kai sudės priekyje, bijosiu ir valgyt išėjus miestan  blink.gif

Oi vis da isivaizduoju kaip tu tuos migdolus spjaudai. lotuliukas.gif

Valgom...is pradziu visur prilysdava maista, ypac i tuos mazesnius tarpelius( nu te kur dantai buva labiau susigruden). Daba normaliai.Dazniausiai ant staigiaus vandeniu gerai praskalauju( jei ner galimybes prasivalyt).
Ant kuriu yr uzklijuota?
Atsakyti
QUOTE(emulyte @ 2012 10 23, 20:38)
sveika 4u.gif na ir kaip sekasi apsiprasti? smile.gif
Papildyta:

o tai didelė jusų dukra? smile.gif
Papildyta:
Dukrai sausi sukaks 14 metu.
reikia labai labai norėt ir pasi smile.gif taupyt
Papildyta:

nea, pas Ramunę
Papildyta:

poliklinikose galima sutaupyt, ten tik už vaistus kel litai, jei rovimas nekomplikuotas neverta eiti privačiai. Man atrodo, jei rovimas komplikuotas , tai su siuntimo į Žalgirį būtų nemokamai, pasidomėkit, kam aktualu

Atsakyti
o tie reteineriai užklijuoti vidineje dantu puseje netrugdo gerai išssivalyti tarpdančius su siulu ? nes toks jausmas kad po breketu dar ir po taiS reteineriais reikes siula kaišiot reikes..:mh
Atsakyti