Įkraunama...
Įkraunama...

Radži ieško žmonos

QUOTE(musyte015 @ 2013 01 05, 22:41)
Nenustebčiau , kad Inesai ale vėjaraupiai kokie .


netikiu, kad jai vėjaraupiai. Šiais laikais vėjaraupiais sergant nebetepliojama briliantine žaluma. Tuo labiau, kad jei po savaitės jau finalas, jokiu būdu ana nesileistų šitaip išterliojama. Juk tos žalumos taip lengvai nenuplausi.
Man šitoj laidoj absoliučiai viskas surežisuota, jokiais netikėtumais ten nei nekvepia. Buvau 100 procentų tikra, kad Vilma grįš. Nė kiek nenustebsiu, jei ir Nijolė grįš. Eilinį kartą.
Atsakyti
Kad jau turbūt šį šeštadienį bus finalas ?
Bet gal negrįš ta Nijolė , jau daugiau rolleyes.gif . Nors finale gali būti vėl visos nuotakos biggrin.gif susirinkę .
Na įdomu kuo čia viskas baigsis g.gif
Atsakyti
Lietuva isrinks geriausia nuotaka radziui biggrin.gif
Atsakyti
viena is dalyviu pasakojo asmeniskai, kad cia viskas surezisuota, ir kad tos vestuves bus tik pries kameras.
tad man su tom merginom kvailom - radzi tik pasisiukslino thumbup.gif
Atsakyti
Pasišiukšlinimas toks , kad pasidarė reklamą ir gaus honorarą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 01 06, 20:13)
netikiu, kad jai vėjaraupiai. Šiais laikais vėjaraupiais sergant nebetepliojama briliantine žaluma. Tuo labiau, kad jei po savaitės jau finalas, jokiu būdu ana nesileistų šitaip išterliojama. Juk tos žalumos taip lengvai nenuplausi.
Man šitoj laidoj absoliučiai viskas surežisuota, jokiais netikėtumais ten nei nekvepia. Buvau 100 procentų tikra, kad Vilma grįš. Nė kiek nenustebsiu, jei ir Nijolė grįš. Eilinį kartą.

kodel netepliojama, tepliojama ir dar kaip , nes gydyt.nuomones skirias, o jei is tikruju susirgo ka jai daryt, po savaites ar ne tas finalas, jai svarbiau kad randu neliktu
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2013 01 07, 08:54)
kodel netepliojama, tepliojama ir dar kaip , nes gydyt.nuomones skirias, o jei is tikruju susirgo ka jai daryt, po savaites ar ne tas finalas, jai svarbiau kad randu neliktu


na, netikiu aš, ir viskas smile.gif Nieks šitame šou nevyksta nesuplanuotai.
O dėl tepliojimo - turbūt nuomonės skiriasi. Man gydytoja primygtinai nerekomendavo, vaikams netepliojau ir nė mažiausio randelio nėr.
Atsakyti
Aš irgi netikiu schmoll.gif
Atsakyti
sveikos merginos. gal kartais zinoyt, kokia daina skamba kai išlydima iškritusi mergina? ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ezys @ 2013 01 07, 14:50)
sveikos merginos. gal kartais zinoyt, kokia daina skamba kai išlydima iškritusi mergina? ačiū 4u.gif

Adele - Someone Like You 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte015 @ 2013 01 07, 18:56)
Adele - Someone Like You    4u.gif

labai aciū ax.gif
Atsakyti
Ar matėt, kad balsas.lt tinklapyje galite užduoti merginoms klausimus, kuriuos jos atsakys per konferenciją
Atsakyti