Įkraunama...
Įkraunama...

Biržiečių plepesiai :)

QUOTE(prekestolen @ 2012 10 24, 14:04)
Na tai tikrai kapiec...bus alga čiut didesnė už valytojos  bigsmile.gif  doh.gif
Oi, pridarys čia dabar vaizdialių... doh.gif

Nu tep, vaizdialis nekoks lotuliukas.gif man kažko kila noras pas SB dumt g.gif
Atsakyti
Sveikos. A tai sakot baisiai chitrą buhelteriją Uspaskis sumislijo biggrin.gif Ot verslininkas biggrin.gif biggrin.gif

Nu a tai noret pasakyt, kad taip sakant mum, kuriem alga kaip ne kaip bent kokiu litu didesne- nieko nekils, ane? na pagal šitą aritmetiką būsimąją
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2012 10 24, 17:16)
Sveikos. A tai sakot baisiai chitrą buhelteriją Uspaskis sumislijo biggrin.gif Ot verslininkas biggrin.gif biggrin.gif

Nu a tai noret pasakyt, kad taip sakant mum, kuriem alga kaip ne kaip bent kokiu litu didesne- nieko nekils, ane? na pagal šitą aritmetiką būsimąją


Na pagal jo pažadus- tai kils tik MMA. bigsmile.gif
Tai taip privilios atgal emigrantus. doh.gif
Su barščių puodu ir bobutės blynais aeruoste lauks... lotuliukas.gif
Dar, vaakar girdėjau reklamą, šildymo kainas žino kaip sumažinti. g.gif
Na tas tai tikrai reikia sumažinti, nes žmonės šildymo sezonui kaip karui ruošiasi: su baime.
unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2012 10 24, 17:16)
Sveikos. A tai sakot baisiai chitrą buhelteriją Uspaskis sumislijo biggrin.gif Ot verslininkas biggrin.gif biggrin.gif

Nu a tai noret pasakyt, kad taip sakant mum, kuriem alga kaip ne kaip bent kokiu litu didesne- nieko nekils, ane? na pagal šitą aritmetiką būsimąją

Tai kas kels, jei nebus privaloma, gi MMa pakėlus vos ne dvigubai kiek išlaidų padaugės, tai kitiems ir nebeliks iš ko kelt. na ir aišku vėl viskas brangs doh.gif

QUOTE(prekestolen @ 2012 10 25, 08:09)
Na pagal jo pažadus- tai kils tik MMA. bigsmile.gif
Tai taip privilios atgal emigrantus.  doh.gif
Su barščių puodu ir bobutės blynais aeruoste lauks... lotuliukas.gif
Dar, vaakar girdėjau reklamą,  šildymo kainas žino kaip sumažinti. g.gif
Na tas tai tikrai reikia sumažinti, nes žmonės šildymo sezonui kaip karui ruošiasi: su baime.
unsure.gif

Geras būt vaizdelis lotuliukas.gif Reikėjo man barščių su blynais pritaisyt, o aš, kaip dūra, balandėlių pridariau. Tikrai nepasiliks lotuliukas.gif
Nereik, kaip kokiem gaideliam šokinėt, o gražiuoju tartis, tai ir nebus dujos Europoj brangiausios cool.gif
Atsakyti
Labas rytas.

Ramunyt, aš manau, kad čia ne šokinėjimo reikalas smile.gif Čia yra taip, kad Rusijai amžina moralinė impotencija dabar dėl Pabaltijo. Matai gi, jie visad laiko šitą kraštą saviakais, kaip ir savo dalimi. Reiktų pasiprašyt pas batę- kaip mat viskas nupigtų biggrin.gif Žodžiu ne ta krptim pasukom, bate papyko labai smarkiai smile.gif O prieš kokią Vokietiją, ar kokią kitą didelę šalį bate jaučias bejėgis, tai ir mina mums ant ausų smile.gif Aš galvoju taip.

O lankstytis tai šaliai ir nereikia. jau matai, amžinai dar drįsta sakyt, kad girdi okupacijos jokios nebuvo ir Sibiran savo noru važiavo. Mano tėvas Sibire gimė, iš senelių ir proseneių viską atėmė ir iškomandiravo šiaurėn. Tad niekada nesutksiu, kad kažkaip tai švelniau reikia. savigarba turi būti.

Ka viskas brangs tai faktas, bet kad mokesčių politikoj pas mus stagnacija tai irgi faktas. tai kaip kitose šalyse viskas vyksta- ir mokesčiai kai kuriem produktams reguliuojami- per PVM, dar kitus reikalus, aš nesuprantu aišku ten peripetijų, bet va mūsų gaidelių giedojimas, kad nu niekaip, niekaip negalima pažaboti "laisvos rinkos ekonomikos" tai man jau nebejuokinga. Visose šalyse galima, tik pas mus laisva ekonomika. Va taip ir nusivažiavom, kad kai visi lgūs, tik kai kurie biškelį lygesni smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 25 spalio 2012 - 09:04
QUOTE(*Star* @ 2012 10 25, 10:01)
Labas rytas.

Ramunyt, aš manau, kad čia ne šokinėjimo reikalas smile.gif laisva ekonomika. Va taip ir nusivažiavom, kad kai visi lgūs, tik kai kurie biškelį lygesni smile.gif

Nesakau, kad su visom jų sąlygom sutikt reikia, bet derybos, tam ir derybos, kad surastum kažkokį kompromisą, latviai ir net estai (kurie niekad Rusijos nekentė) surado, o va mes niekaip g.gif
Seniau Rusijai į šikną lindom, dabar ES. Vos tik ES kažką tai pasiūlė, kad kažkadą reikėtų kažką kitaip daryt, tai pas mus skubama dabar ir tuoj pat doh.gif Ai, tingiu šnekėt
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2012 10 25, 08:31)
Nereik, kaip kokiem gaideliam šokinėt, o gražiuoju tartis, tai ir nebus dujos Europoj brangiausios  cool.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif 100 proc.
Jau ir vaikai LT žino, kad to meto valžia perdaug arogantiškai elgėsi, jokių derybų..naj naj naj..mes galim...męs iškęsim ir t.t.
Todėl ir mokame už dujas brangiausiai. doh.gif
Atsakyti
Sveikos, damutės, kas najo? smile.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikutes,

kadangi birzieciu turgelio kaip ir nera, bandau cia pasiulyt, gal kam reikia.
Zieminiai batukai 29 d. mergaitiski. Isaugom, o kadangi tikrai geri, sakau, pasiulysiu:

http://www.facebook....60347794022006/
tikiuosi matysis nuoroda.
Atsakyti
QUOTE(jungle @ 2012 11 04, 10:41)
Sveikutes,

kadangi birzieciu turgelio kaip ir nera, bandau cia pasiulyt, gal kam reikia.
Zieminiai batukai 29 d. mergaitiski. Isaugom, o kadangi tikrai geri, sakau, pasiulysiu:

http://www.facebook....60347794022006/
tikiuosi matysis nuoroda.



Ne, brangioji- nesimato. schmoll.gif
aš ir į ta grupę įstojau (atrodo) bet vistiek nieko nematau.
Geriau kelk čia. ax.gif
Atsiusk man i el. paštą- mano viena pažystama kaip tik ieško tokio dydžio žieminių batukų.

Labas rytas visoms,

Na paraėjo ilgasis savaitgalis (mano darbovietė 5nį davė laisvą dieną, atidirbti reikės šį šeštadienį, bet aš mamadienį tai dienai susiorganizavau rolleyes.gif, taip, kad turėsiu normalų savaitgalį )
Dabar man toks beryšinis laikotarpis. Oras niūrokas, darbo daug, šventės toli dar.. Jau iš tikro laukiu, kada maxima užveš kalėdinių prekių- gal nors kiek linksmiau bus hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos, ar dar gyvos biggrin.gif Susislapstę kažkur, tyli visos smile.gif

Toms, kurios nedraugauja su feisbuku smile.gif O ir šiaip sakau pasakysiu.
Gruodžio 1 d, 11 val. skrebinimo kursai pradedantiesiems- kalėdinio atviruko gaminimas.
Kursai mokami, registracija išankstinė būtina.

Kviečiu dalyvauti ir išmokti kažko naujo ir įdomaus 4u.gif

Išsamesnė informacija- asmeniškai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 13 lapkričio 2012 - 08:49
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti