Įkraunama...
Įkraunama...

Sužadėtuvių žiedas

O as muvesiu kartu ant desines rankos bevardzio pirsto. Nes ir juveliras sake, kai rinkomes vestuviunius ziedus, kad juos reikia rinkti prie suzadetuviu ziedo. Ir anksciau katalogose maciau, kad labai daznai daro suzadetuviu ir vestuvini tokius meninius, kad jie kartu sudaro vieninga rasta thumbup.gif
As turiu kita klausima: ar galima baznycioje per ceremonija muveti suzadetuviu zieda? g.gif
Atsakyti
o man kazkaip iki siol atrode, kai jau uzmauna sutuoktuviu zieda, tai suzadetuviu ziedelis guli dezutej. juk suzadetuviu etapas baigtas unsure.gif o butent tai simbolizuoja tas ziedas g.gif
Atsakyti
QUOTE (Peledike @ 2004 07 26, 21:00)
o man kazkaip iki siol atrode, kai jau uzmauna sutuoktuviu zieda, tai suzadetuviu ziedelis guli dezutej. juk suzadetuviu etapas baigtas unsure.gif o butent tai simbolizuoja tas ziedas g.gif

Ką tu - tokį grožį palikti trūnyti? tongue.gif Sakyčiau, abu žiedai, nors ir simbolizuoja skirtingus etapus, tiesiog negali būti atskirai vienas nuo kito wink.gif
Atsakyti
QUOTE (kava @ 2004 07 27, 07:42)
Ką tu - tokį grožį palikti trūnyti? tongue.gif Sakyčiau, abu žiedai, nors ir simbolizuoja skirtingus etapus, tiesiog negali būti atskirai vienas nuo kito wink.gif

Nu as irgi taio galvoju, jeigu jau labai trukdys man tas suzadetuviu ziedas, tai nusiimsiu. Bet siaip tai jis man lygiai toks pat svarbus, kaip ir vestuviu, Be sio ziedo, nebutu ir vestuviu wink.gif
Atsakyti
Na as irgi galvojau ka cia reikes su tuo suzadetuviu ziedeliu daryti g.gif Tikriausiai taip pat perkelsiu ant kaires rankos, nors iki vestuviu nesiosiu ant desines rankos wink.gif
Atsakyti
o ash girdejau, kad dazhnai (bet tai amerikietishka praktika) vestuvini ir suzadietuviu zhiedus po kiek laiko sujungia i viena zhieda. nezinau, kaip tai darosi, ar juos sulituoja, ar suvirina smile.gif bet kad taip daro, tikrai zhinau.

tai gal ir chia pas mus reikia taip daryti? g.gif
Atsakyti
nu jo, as platina su 3 spalvu auksu, kai sujungciau doh.gif nesamone, taigi skirtingi metalai skirtingose temperaturose lydosi, ir tokiu ziedu jau nei pamazinsi, nei ka kita su jais padarysi.
As kaip jau sakiau vestuvini nesioju ant kaires rankos, suzadetuviu taip ir liko ant desines. Kazkada pamirsau suzadetuviu zieda uzsidet, tai vyras erzinos, kad matai jau nebesvarbus tapo laugh.gif , nes anksciau as be jo ne zingsnio, tai ir nesioju abu dabar biggrin.gif
Atsakyti
viskas taip, kaip tu parashei... bet gi prisiminkim, kokie yra tie suzadietuviniai amerikonishki zhiadai?! butinai auksninis ir su deimantu! o vestuviniai - kaip musu klasikiniai... gal todel pas juos ir galima tuoz zhiedus sujungti? g.gif

nes mano suzadietuviu sidabrinis... su auksu irgi zhiurisi nekaip:(
Atsakyti
Na o mano abu ziedeliai jau 2 metukus ant desines rankutes bevardzio pirsto draugauja, ir man labai graziai atrodo. Nors kazkas sake kad jei ant vieno pirsto vestuvinis ir dar koks nors ziedas tai tipo irgi issiskyrusi, bet as tuo netikiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE (vitule @ 2004 07 29, 10:34)
Na o mano abu ziedeliai jau 2 metukus ant desines rankutes bevardzio pirsto draugauja, ir man labai graziai atrodo. Nors kazkas sake kad jei ant vieno pirsto vestuvinis ir dar koks nors ziedas tai tipo irgi issiskyrusi, bet as tuo netikiu smile.gif

issiskyre vestuviniu ziedu nenesioja tongue.gif
Atsakyti
ai dzin tie amerikonai, panos, nesiokit, kaip norit ir ka norit wink.gif As nesioju, nes man tas ziedas brangus, kitai gal atrodo, kad ji reik nusiimt, nes tas etapas baiges, tai tegul taip ir daro. Gerai yra tai, kas tinka kiekvienai.
As ji nesiosiu, gal kazkada sunui paduosiu, kai pirstis nores ar dukrai atiduosiu rolleyes.gif per daug brangus dezutej laikyt
Papildyta @ [mergetime]1091090222[/mergetime]
aha, issiskyre ziedu nenesioja, ir pvz daug kas nededa ziedo ant kaires rankos, nes tipo nesupras Lietuvoj, kad vedes, o man atrodo, kad svarbiau, kad tu zinai, kad vedes ir ka tas ziedas reiskia, o ne ka kas pagalvos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Ieva-Pieva @ 2004 07 29, 08:36)
issiskyre vestuviniu ziedu nenesioja tongue.gif

Arba nesioja ant kaires rankos wink.gif
Atsakyti