Įkraunama...
Įkraunama...

Sužadėtuvių žiedas

Man zieduka uzmove ant desines, o po 6 menesiu ant tos pacios desines uzmove vetuviu zoeda, taigi suzadetuviu tada jau ant kaires wub.gif
Atsakyti
QUOTE (vituly @ 2004 10 28, 10:09)
Man zieduka uzmove ant desines, o po 6 menesiu ant tos pacios desines uzmove vetuviu zoeda, taigi suzadetuviu tada jau ant kaires wub.gif

Ir aš po vestuvių sužadėtuvių žiedą persimausiu ant kairės smile.gif
Atsakyti
Didelis AČIŪ visoms smile.gif
Atsakyti
O man mano brangusis suzadetuviu zieda uzmove meiles mieste Veronoje ir ant kaires rankos pirstelio wub.gif
Atsakyti
Man irgi grazu ziedeli uzmove ant desines rankos, o dabar ten jau vestuvinis ziedelis wub.gif
O suzadetuviu ziedas dabar ant kaires rankos. biggrin.gif
Atsakyti
O aš kažkur skaičiau ar šiaip girdėjau, kad nėra jokio skirtumo ant kurios rankos tas žiedelis:) Svarbiausia, kad ant tos rankos kitų žiedų nebūtų......
biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
man tai uzmove ziedeli ant kaires rankos pirstuko wub.gif . man atrodo, kad kiekvienas ziedukas turi tureti savo vieta, bet kaip kam mieliau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Valentinka @ 2004 10 28, 09:40)
Man kaip tik si sekmadieni draugas pasipirso! Jau seniai kalbam apie vestuves, planuojam kita vasara. Bet as vis laukiau kada jis pasipirs. wub.gif As labai laiminga, heart.gif viskas taip graziai buvo suorganizuota!! thumbup.gif wub.gif

O ziedeli man uzmove ant desines rankos pirstelio nail.gif , ten kur tures buti ir vestuvinis ziedas, tongue.gif o kaip turi buti is tikruju net nezinau! rolleyes.gif
blush-anim-cl.gif

papasakok papasakok!!!!
Atsakyti
O man kaip ir daugumai suzadetuviu zieda wub.gif uzmove ant desines rankos pirstuko. Po 1,5 metu ant sito pirstuko uzmove vestuvini zieda. Siuo metu nesioju tik vestuvini zieda, nes kitaip neiseina sad.gif , abu ziedai kartu ant to pacio pirstuko nesiziuri, bet greitai vestuvini "perkraustysiu" ant kaires rankos, o suzadetuviu atgal i savo vietele sugris tongue.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (hereja @ 2004 10 28, 19:38)
O man kaip ir daugumai suzadetuviu zieda wub.gif uzmove ant desines rankos pirstuko. Po 1,5 metu ant sito pirstuko uzmove vestuvini zieda. Siuo metu nesioju tik vestuvini zieda, nes kitaip neiseina sad.gif , abu ziedai kartu ant to pacio pirstuko nesiziuri, bet greitai vestuvini "perkraustysiu" ant kaires rankos, o suzadetuviu atgal i savo vietele sugris tongue.gif rolleyes.gif

vat del to ir gerai suzadetuviu zieduka ant desines rankos pirstuko nesiot. tuomet galima abu nesioti visada, vienas ant kaires, kitas ant desines thumbup.gif

o kodel vestuvini perkraustysi ant kaires?
Atsakyti
Man tai uzmove ant desines, bet po 7 menesiu ir 5 dienu..... heart.gif as suzadetuviu ziedeli persimausiu ant kaires o "sliubini" tongue.gif ant desines.
O del to ant kurios rankos nesioti vestuvini zieda, tai girdejau kad tipo ant kaires rankos tai reiskia kad arciau sirdies heart.gif wink.gif Bet man tai kazkaip patogiau gal ant desines blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Isila @ 2004 10 28, 21:02)
vat del to ir gerai suzadetuviu zieduka ant desines rankos pirstuko nesiot. tuomet galima abu nesioti visada, vienas ant kaires, kitas ant desines thumbup.gif

o kodel vestuvini perkraustysi ant kaires?

Nu tai logiska - jei ant vienos rankos suzadetuviu ziedas, tai ant kitos vestuvinis. Esme ta, kad mano suzadetuviu ziedas didesnis nei vestuvinis, o desines rankos pirstai storesni, stai is viskas. O prietaru as jokiu nesilaikau, kaip noriu, tai nesioju. Ir dar - man suzadetuviu ziedas brangesnis nei vestuvinis, nes gavau pirmiau wub.gif , taigi, jam ir pirmenybe teikiu laugh.gif
Atsakyti