Įkraunama...
Įkraunama...

Sužadėtuvių žiedas

tada as issiskyrus laugh.gif
mano vyras buvo issiskyres, bet ziedo ant kaires tikrai nenesiojo, sake, kad ji nusieme, kai tik nesutart pradejo, tad...
siaip manau, kad moteris issiskyrus ant kaires gal ir nesioja, nes gaila zieda ismest, o jau vyrai tai tikrai ne
Atsakyti
QUOTE (Smiling_girl @ 2004 07 29, 10:41)
tada as issiskyrus laugh.gif
mano vyras buvo issiskyres, bet ziedo ant kaires tikrai nenesiojo, sake, kad ji nusieme, kai tik nesutart pradejo, tad...
siaip manau, kad moteris issiskyrus ant kaires gal ir nesioja, nes gaila zieda ismest, o jau vyrai tai tikrai ne

Na jau na jau isiskyre nesamone maciau daug poru susituokusiu nesioja ant kaires rankos zieda!!! Ir Lietuvoje tai jau nenaujiena rolleyes.gif nors as nesioju ant desines bet dauguma tikrai nesioja ant kaires ir tikrai neissiskyre tongue.gif
Atsakyti
maniskis suzadetuviu zieda iskarto ant kaires rankos pirstuko uzmove, kad paskui butu kur vestuvini mauti, tai dabar nesioju abu. man net mintis nekilo, kad po vestuviu nusiimti suzadetuviu ziedeli. jis man toks brangus ir tiek daug reiskia, negaleciau jo atsisakyti. ir niekad nepagalvojau, kad abu nesiotui ant desines rankos. man niekad grazu nebuvo, kai ant vienos rankos ir ant to paties pirsto keli ziedai. dabar ant kiekvienos rankos turiu po viena ir gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Neringa ir Nerijus @ 2004 07 20, 09:39)
Zinokit as dar negirdejau, kad mautu nat kaires g.gif Visada issiskyre arba nasliai ant kaires rankos zieda muvedavo g.gif Idomu kazin kaip is tikruju yra?

beveik visam pasulyje suzadietuviu ziedas yra nesiojamas ant kaires rankos,o po to ir vestuvinis buna uzmaunamas ant to pacio pirsto.O issiskyre isvis vestuvinio ziedo nebenesioja,pagalvok pati:jei jau issiskyrei reiskia kazkas buvo negerai,o tas ziedas tau kiekviena diena tai primintu mad.gif mad.gif
Atsakyti
pritariu smiling_girl--kam kas labiau prie sirdies - taip ir yra gerai.

ar tas ar kitas pirstas ne esme--kaip patogiau / labiau patinka ir t.t.

kaire-desine--jokio skirtumo--juk esme --ziedas--pats simbolis ir viskas.
o suzadetuviu taip pat -- kaip kam patinka-grazu taip ir gerai.

nera taisykliu ir negali buti.
Atsakyti
o as net suzadetuvio ziedo neturejau, jis man kai pasipirso,as sutikau ir mes po 3 menesiu atsnentem vestuves,tai visos islaidos buvo vestuvems ir vestuviniams ziedams,ir visai man nereikejo suzadietuviu ziedo,uz tat vestuvini nupirkom siek tiek brangesni,negu planavom, is raudono ir balto aukso. clap.gif wub.gif

o neseniai gimtadieino proga gavau nuostabu zieduka su superiniu akmeneliu.
Atsakyti
vat ir man atrodo, kad ne pirste esme, o tame kiek tas ziedas kam reiskia. galbut ir kiek pats ivykis reiskia, be to, visi skirtingi ir kaip kam mieliau ir geriau taip tas ir daro.
Atsakyti
QUOTE (Isila @ 2004 08 02, 19:08)
vat ir man atrodo, kad ne pirste esme, o tame kiek tas ziedas kam reiskia. galbut ir kiek pats ivykis reiskia, be to, visi skirtingi ir kaip kam mieliau ir geriau taip tas ir daro.

pritariu smile.gif
Atsakyti
Mano brolis ketina pasipiršti wub.gif Tik viena maza problema iskilo... Ant kurios rankos pirsto reiketu ta grazuji ziedeli uzmauti??? g.gif doh.gif Rasau cia, nes manau tikrai yra zinanciu rolleyes.gif
Atsakyti
Man kaip tik si sekmadieni draugas pasipirso! Jau seniai kalbam apie vestuves, planuojam kita vasara. Bet as vis laukiau kada jis pasipirs. wub.gif As labai laiminga, heart.gif viskas taip graziai buvo suorganizuota!! thumbup.gif wub.gif

O ziedeli man uzmove ant desines rankos pirstelio nail.gif , ten kur tures buti ir vestuvinis ziedas, tongue.gif o kaip turi buti is tikruju net nezinau! rolleyes.gif
blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE (almuke @ 2004 10 28, 09:18)
Mano brolis ketina pasipiršti wub.gif Tik viena maza problema iskilo... Ant kurios rankos pirsto reiketu ta grazuji ziedeli uzmauti??? g.gif doh.gif Rasau cia, nes manau tikrai yra zinanciu rolleyes.gif

Aš mūviu ant kairės, manau, ir dauguma, nes man vestuvinis žiedas "tinka" ant dešinės . biggrin.gif Tačiau užsienyje, o ir pas mus jau po truputį įsitvirtina visai atvirkštinė tradicija. Tiesą sakant, nežinau, kuri yra tikrai lietuviška g.gif
Atsakyti
Man ziedeli uzmove ant desines rankos pirstuko, ten kur po 9 mensiuku bus vestuvinins ziedukas. wub.gif biggrin.gif O tada suzadetuviu zieda muvesiu ant kaires rankos. heart.gif wub.gif
Atsakyti