Įkraunama...
Įkraunama...

Sužadėtuvių žiedas

Mes suzadetuviu ziedus movem ant desines rankos wub.gif Jie buvi geltono ir balto aukso,graviruoti. Buvom pazadeje vienas kitam,kad ju nenusimausim iki pat vestuviu rolleyes.gif Ir beveik taip ir ivyko (vaziavom is uzsienio namo vestuvems ir mane uzdare dviems paroms Lenkijoj doh.gif .Tuomet numove visus papuosalus,netgi sniurelius is kedu doh.gif doh.gif ). Isejus vel vyrs is naujo move ziedeli rolleyes.gif Vestuviniai ziedai tradiciniai- be jokiu pribambasu,nes abu taip norejom smile.gif Nesiojam ant desines rankos. O suzadetuviniai guli grazioje dezuteje ir laukia nauju suzadetiniu wub.gif (planuojame juos atiduoti savo pirmagimiui (-ei), kai ateis tam skirtas laikas wub.gif )
Beje, tesiame savo tradicija- vestuviniu ziedu dar ne karto nebuvome nusimove wub.gif Jau bevek pusantru metu... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitela: 19 gruodžio 2004 - 18:02
mano ziedelis ant kaires, jeigu vestuvinis graziai ziuresis su suzadetuviu ziedeliu abiejus nesiosiu ant kaires...tik vestuviu sulaukti beliko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vitule @ 2004 07 29, 10:38)
Arba nesioja ant kaires rankos wink.gif



nu jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kava @ 2004 07 20, 09:40)
Na, viena mano bendradarbė būtent taip ir mūvi, aš vis pamirštu paklausti, kodėl  tongue.gif



as irgi pritariu,kad ant kaires nesioja issiskyrusios. as tai savaji nesioju ant desines rankos didziojo - salia vestuvinio, visai graziai ziurisi. Nors girdejau kad turetu buti kartu su vestuviniu. kita vertus kartu sumauti praranda individualu grozi.
Atsakyti
QUOTE(Smiling_girl @ 2004 07 29, 10:41)
tada as issiskyrus  laugh.gif
mano vyras buvo issiskyres, bet ziedo ant kaires tikrai nenesiojo, sake, kad ji nusieme, kai tik nesutart pradejo, tad...
siaip manau, kad moteris issiskyrus ant kaires gal ir nesioja, nes gaila zieda ismest, o jau vyrai tai tikrai ne


as irgi nenesiociau asmeniskai. bet zinau kad motetys nesioja, taip pat kaip ir vyro pavarde.
Atsakyti
pas mane ziedelis ant desnes rankos, po vestuviu planuoju ten pat ir palikt, nes galvojam paprastus ziedelius pirkt, taigi turetu deret bet kokiu atveju
Atsakyti
Man suzadetuviu zieda uzmove ant kaires rankos, o vestuvini kaip uzmove ant desines, taip ir nesiosiu...Is tikrujju, nelabai suprantu to ziedu kaitalaiojimo (turiu omeny ranku kaitaliojimo)..o ir siaip esu girdejusi kad ant kaires rankos vestuvini zieda nesioja nasles arba nasliai g.gif
Atsakyti
O man suzadetuviu zieda uzmove ant desines rankos pirsto, kur turetu buti vestuviu ziedas, bet jis man truputi didokas, tai kolkas nesioju ant kito pirsto, kol susimazinsiu ziedeli rolleyes.gif
Atsakyti
man irgi uzmove ziedeli ant desines rankos, bet kaip dauguma per vestuves ji persimausiu ant kaires (bo jis gan platus) palikdama laisva vieta vestuviniam ziedukui smile.gif thumb_yello.gif
Atsakyti
O mes planuojam kaip ir Meida (nors zieda turiu tika as), bet po vestuviu nusimausiu ir padesim savo pirmagimiui (jei bus sunus). O iki vestuviu nesiosiu ant desines rankos bevardzio thumbup.gif
Atsakyti
As suzadetuviu ziedeli gavau praita vasara, rugpjucio 8 diena. Brangusis man uzmove ant kaires rankos,mat jam mociute taip sake, o liepos 23, vestuvini uzmaus ant desines rankos, kaip faina wub.gif
Atsakyti
ir man galu gale vakar, per valentino diena, pasipirso wub.gif oi kaip buvo grazu thumbup.gif ziedeli uzmove ant kaires rankos pirstuko, tik kad ziedelis gana lengvas, tai baisu, kad nepamesciau. tai galvoju, gal reik detis ant desines rankos, nes desines rankos pristukai storesni truputuka tongue.gif
Atsakyti