Įkraunama...
Įkraunama...

Sužadėtuvių žiedas

QUOTE (hereja @ 2004 10 28, 20:44)
QUOTE (Isila @ 2004 10 28, 21:02)
vat del to ir gerai suzadetuviu zieduka ant desines rankos pirstuko nesiot. tuomet galima abu nesioti visada, vienas ant kaires, kitas ant desines thumbup.gif

o kodel vestuvini perkraustysi ant kaires?

Nu tai logiska - jei ant vienos rankos suzadetuviu ziedas, tai ant kitos vestuvinis. Esme ta, kad mano suzadetuviu ziedas didesnis nei vestuvinis, o desines rankos pirstai storesni, stai is viskas. O prietaru as jokiu nesilaikau, kaip noriu, tai nesioju. Ir dar - man suzadetuviu ziedas brangesnis nei vestuvinis, nes gavau pirmiau wub.gif , taigi, jam ir pirmenybe teikiu laugh.gif

man tai abu labai brangus wub.gif sakau, kur uzdejo vestuviu diena zieduka, ten lai ir buna.
Atsakyti
as suzadetuviu nesioju ant desines rankos, o vestuvini ant kaires wub.gif
Atsakyti
Man suzadetuviu ziedeli uzmove ant desines rankos, o kai susituoksim, jis keliaus ant kaires rankos, o desine uzleis vestuviniam ziedeliui rolleyes.gif
Atsakyti
Na, o as suzadetuviu zieda nesiojau ant desines rankos bevardzio pirsto, o vestuviu diena nusiemiau ir ji pakeite vestuvinis ziedas. Dabar suzadetuviu ziedo nebenesioju: ir nesiderina jie tarpusavy, ir savo funkcija jis jau atliko.. rolleyes.gif Bet jis vis tiek su manim, visada turiu rankinuke smile.gif
Ir dar... suzadetuviu zieda uzsimoviau pati, nes vyras kazkodel buvo isitikines, kad jis uzmaut gali tik vestuvini zieda, o ne dar kazka tongue.gif
Atsakyti
Sveikutem, mielosios,

na as papasakosiu tikra lietuviska versija smartass.gif apie suzadetuviu ziedus. Is tikruju jis turi buti uzmaunamas ant kaires rankos bevardzio pirstelio ir ten likti visam laikui, o vestuvinis ant desines rankeles.

Is tikruju jokio skirtumo, nebent tai, kaip buvo jau pastebeta, kad kairioji ranka yra arciau sirdies, todel uzsienieciai abu ziedus uzmauna ant kaires rankos.

As asmeniskai suzadetuviu ziedeli nesioju ant kaires rankos pirsto, o susituokus perdesiu ji salia vestuvinio ant desines, kad salia butu patys brangiausi mano gyvenimo ziedai wub.gif . Rinksimes beveik klasikinius ziedus, tad manau abu ziedai deres tarpusavyje ir nesipyks.

Tiesa ir tai, kad suzadetuviu ziedas megsta vienatve ant rankos.

Tad nesiokite i sveikata ..........................
Atsakyti
QUOTE (Anaka @ 2004 11 03, 17:37)
Sveikutem, mielosios,

na as papasakosiu tikra lietuviska versija smartass.gif apie suzadetuviu ziedus. Is tikruju jis turi buti uzmaunamas ant kaires rankos bevardzio pirstelio ir ten likti visam laikui, o vestuvinis ant desines rankeles.

Is tikruju jokio skirtumo, nebent tai, kaip buvo jau pastebeta, kad kairioji ranka yra arciau sirdies, todel uzsienieciai abu ziedus uzmauna ant kaires rankos.

As asmeniskai suzadetuviu ziedeli nesioju ant kaires rankos pirsto, o susituokus perdesiu ji salia vestuvinio ant desines, kad salia butu patys brangiausi mano gyvenimo ziedai wub.gif . Rinksimes beveik klasikinius ziedus, tad manau abu ziedai deres tarpusavyje ir nesipyks.

Tiesa ir tai, kad suzadetuviu ziedas megsta vienatve ant rankos.

Tad nesiokite i sveikata ..........................

tai sakai megsta vienatve biggrin.gif as nesioju ant vienos rankos suzadetuviu zieduka, ant kitos rankos vestuvini ir daugiau jokiu ziedu rolleyes.gif
Atsakyti
Kadangi mano suzadetuviu ziedui jau 6 metai - tai nesioji ji tiesiog ant to pirsto, kur man patogiausia pagal ziedo dydi - tai yra kaires rankos vidurinis, o vestuvinis ant deshines ketvirto pirsto, daremes vestuvinius ziedus ant desines rankos tik del to, kad laikui begant jei ranka pastores - tai persidesim ant kaires rankos.

Man jokie "turi buti" ir pan negalioja, apskritai nemegstu visokiu prietaru, na, nebent jie geri butu smile.gif, bet jei ir gera prietara nugirstu koki - tai specialiai taip nesielgiu - viskas turi vykti savaime.
Atsakyti
as nesioju ziedus ant desines rankos, viena salia kito.
Atsakyti
O man vyras (tada dar busimas) uzmove suzadetuviu zieda ant kaires rankos tai taip lig siol ir nesioju. O vestuvinis aisku ant desines rankos bevardzio pirsto. smile.gif
Atsakyti
o man uzdejo ant desines kadangi ziedas ant desines rankos parodo,kad jau esi uzimta.o kai per vestuves uzsidesiu ant kaires.
Atsakyti
Na,pas mane irgi panasiai kaip pas kitas:) Suzadetuviu ziedas puikuojasi ant desines rankos,o po vestuviu,manau,kad irgi ten liks biggrin.gif Tiesiog,ant vieno pirsto nesiosiu pora ziedu biggrin.gif
Atsakyti
Man suzadetuviu ziedeli uzmove ant kaires rankos bevardzio pirsto.
O is tikruju koks skirtumas - juk tai taip nuostabu wub.gif
Atsakyti