Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mokytis niekada nevėlu?

Istojau i nemokama, bet po sesijos galiu kristi i mokama, nes nera meiles sitam mokslui unsure.gif
Atsakyti
O tu pasimokyk metus, o kita rudeni megink i ten, kur nori, ir mokydamasi ruoskis stojimui ten, kur nori. Nors taip ir nesupratau, kodel nestojai is karto ten, kur nori, ar as cia jau darbo pabaigoje prastai matau biggrin.gif

Bet jau mokytis ko nenori - tai Tu ne tik akd nieko neismoksi, bet ir laika sumarinuosi, isivaizduok tik smelio laikrodi - suvok, koks tas laikas brangus, ir pasitenk isnaudoti ji taip, kad bent jau sau galetum ta isnaudojima pateisinti.. cool.gif
Atsakyti
QUOTE (SoniaSonia @ 2004 10 18, 16:57)
O tu pasimokyk metus, o kita rudeni megink i ten, kur nori, ir mokydamasi ruoskis stojimui ten, kur nori. Nors taip ir nesupratau, kodel nestojai is karto ten, kur nori, ar as cia jau darbo pabaigoje prastai matau biggrin.gif

Bet jau mokytis ko nenori - tai Tu ne tik akd nieko neismoksi, bet ir laika sumarinuosi, isivaizduok tik smelio laikrodi - suvok, koks tas laikas brangus, ir pasitenk isnaudoti ji taip, kad bent jau sau galetum ta isnaudojima pateisinti.. cool.gif

Nestojau siemet ten kur noriu todel, kad istociau tik i mokama vieta, o pinigeliu dabar neturiu sad.gif
Dabar intensyviai ieskausi darbo, dzin, eicaiu ir uz 500. Tada savo alga galeciau taupyt mokslams, o is vyro algos gyventi (ta dabar ir darom smile.gif )
Tik va tevai spaudzia, kaip tu cia mesi ir panasiai.
Atsakyti
Gal dar yra patarimu? Ar kas nors buvo atsidures panasioje situacijoje? Gal galima realiu pavyzdziu? unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Labukas ,įlindau į jūsų temas ir suspaudė širdelę,tas mano neryžtingumas baigia nuvaryti į kapus.Visų pirmą ar yra mamyčių mano amžiaus nusprendusių mokintis? Ar nebūsiu balta varna ? O jeigu dar į dieninį sumastysiu,tarp jauniklių pasisukynėt? doh.gif Ir dar kai bendras vidurkis 7,tai apie magistratūrą turbūt ir nesvajoti?Vidurkis toks ,kad tais laikasi nebuvo taip ir svarbu pažymiai blush2.gif Daug klausiu,bet gal ne man vienai tai rūpi...Patarkit,pasakykit savo nuomonę,būsiu dėkinga 4u.gif

doh.gif ne molsus,o mokslus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luju: 03 lapkričio 2005 - 16:52
na man tuoj 34, bet as vis dar mokausi neakivaizdziai, aisku, musu grupeje yra dar ir vyresnio amziaus..mokytis niekada nera velu
Atsakyti
Mokytis niekada ne vėlu 4u.gif O 35 tai dar pats jėgų žydėjimas mirksiukas.gif
Mūsų grupėje studijuoja vienas moterėlė kuriai jau virš 50 rolleyes.gif Mes ja tiesiog žavimės ax.gif
Atsakyti
Kokie dar klausimai - jei yra finansinės galimybės, žinoma, kad mokykis! Na, man pavasarį sueis 35-eri, aš šiuo metu trečiame kurse, bet nesu pati vyriausia... O mano vyrui jau 38 m., ir jis laukia, kol aš baigsiu bakalaurą - tada pats pradės magistrą, jam tuo metu jau bus 40 biggrin.gif
Amžius - ne riba, svarbu, kaip jautiesi mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū visoms atsiliepusioms 4u.gif Bet dar domina kaip su tuo vidurkiu,jeigu 7 tai net nebandydti į magistratūrą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(luju @ 2005 11 04, 09:06)
Ačiū visoms atsiliepusioms 4u.gif Bet dar domina kaip su tuo vidurkiu,jeigu 7 tai net nebandydti į magistratūrą? g.gif


Na o kur tu į magistratūrą norėtum, į kokią specialybę g.gif
Atsakyti
g.gif geda ir pradet galvot turbut apie savo norus,bet baigus esu ikimokyk pedagogika ir psichologija,todel noreciau į VDU psichologija blush2.gif Ten dar kažkokie turbut skirtumai yra ,kuriuos per metus reiktu išsilaikyti,ar aš kažką maišau.Na va tokie tie mano norai,o gal ką realiau patartumėte?
Atsakyti
Zaviuosi visais, kurie siekia mokslu, neziuredami i metus. Manau niekad nevelu, kad tik vidinis noras butu. Be to mokymasis vyresniame amziuje turi ir savo privalumu, juk galvele jau kitaip masto..Mano kurse yra ne vienas 40-metis, o ir vyresniu keletas. Del magistranturos tai manau, kad reikia aukstesniu balu, bet visuomet verta pabandyti..
Atsakyti