Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mokytis niekada nevėlu?

Mokykis, jei tik yra galimybė, pas mus grupėj yra tikrai ne viena virš 35 m., neakivaizdžiai studijuoju, ir nieko visai, svarbu, kad noras būtų, juk mokytis niekada nevėlu smile.gif
Atsakyti
Jei tik yra norų ir galimybių, būtinai mokykis! 35 m. - jokiu būdu ne riba schmoll.gif Mano grupėj irgi yra ~50 m. kursiokė ir ji labai super thumbup.gif
Dėl magistrantūros nieko negaliu pasakyt - nežadu į ją stot, tai ir nesidomiu...
Atsakyti
manyčiau, kad senai praėjo tie tarybiniai laikai, kai buvai tikras, jog įgyjęs vieną specialybę laimingai sulauksi pensijos. Šių dienų realybė tokia - nesvarstytina reikia ar nereikia, būtina mokytis ir tobulėti, kad spėtum į važiuojantį traukinį drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na kas per klausimas doh.gif Aišku nevėlu mirksiukas.gif
Jei savo laiku nebūčiau baigus mokslų, tai būtinai mokyčiaus..Nemažai bendraamžių prieš tai auginusių vaikus, dabar tik pradeda mokytis..

Atsakyti
Aš manau, kad mokytis verta tokiu atveju, jei tai dar atsipirks. O jei dėl to, kad diplomą turėti ar tiesiog įdomu..nežinau.. Kalbu iš asmeninės patirties-mano vyras 30 metų, bet vis dar neakivaizdžiai tąsosi.Na turi Jis porą specialybių, bet nepaklausios,neperspektyvios, tad vėl mokosi..ir kiek mes jau pažįstami-Jis mokosi.Ai, sunku man Jį palaikyti, nes mane tam tikra prasme skriaudžia-mes dar niekada neturėjom kartu atostogų(ir žiemą, ir vasarą jas išnaudoja sesijoms), tas pat ir su laisvalaikiu-bando kažką daryti mokslo labui, moka pinigus už mokslą..
Atsakyti
As pvz ikalbejau savo teti mokytis. Jam reikejo veiklos, tai i neakivaizdini istojo. Na aisku jis bus baiges aukstaji, ne universitetini, bet vis tiek thumbup.gif Zodziu siemet as baigsiu magistra, o mano tetis aukstesniaja thumbup.gif ir jam tuoj 50 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryziuke: 26 gruodžio 2005 - 20:01
Mano mamai 45 ir ji istojo mokintis neakivaizdziai. Labai palaikau toki zingsni. Juk kaip sakoma: "Mokytis neiekada ne velu". tongue.gif
Atsakyti
mokytis mokytis ir dar kartą mokytis biggrin.gif niekada nevėlu. bent jau tęstines studijas lankyt tai tikrai praverčia
Atsakyti
Aš šiuo metu studijuiju Kolegijoj.Klausimas gal ne į temą,bet man labai aktualu,o nenoriu būti nežinioj g.gif Kokia eilės tvarka man pasiekti pačių geriausių rezultatų?T.y.po neuniversitetinio aukštojo kur toliau turiu stoti?Į universitetą?O kokia eilės tvarka seka bakaluras,magistrantūra ir ktį? blush2.gif Patarkit nežinančiam blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(luju @ 2005 11 04, 10:06)
Ačiū visoms atsiliepusioms 4u.gif Bet dar domina kaip su tuo vidurkiu,jeigu 7 tai net nebandydti į magistratūrą? g.gif

Na 7 gana mazokas vidurkis,beeeet g.gif galima bandyti tartis,gali bandyt i giminingus savo specialybei dalykus,pvz.kurios nera labai populiarios tarp besimokanciu,juk ne kiekvienais metais buna ir uzpildyti kursai,jeigu pasistengsi ir paploninsi liezuvi mirksiukas.gif pavyks mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2006 01 08, 13:22)
Aš šiuo metu studijuiju Kolegijoj.Klausimas gal ne į temą,bet man labai aktualu,o nenoriu būti nežinioj g.gif Kokia eilės tvarka man pasiekti pačių geriausių rezultatų?T.y.po neuniversitetinio aukštojo kur toliau turiu stoti?Į universitetą?O kokia eilės tvarka seka bakaluras,magistrantūra ir ktį? blush2.gif Patarkit nežinančiam blush2.gif

Uzbaigus kolegija, galima stoti i pokolegines studijas universutete, kad butu aukstasis universitetinis, taip kaip ir bakalauras, jei nori dar mokslu- tada magistratura, jei dar- doktorantura doh.gif o tada galima siekti moksliniu ir akademiniu laipsniu.tai kad yra kur kilti dar daug, daug metu biggrin.gif bet manau, kad uztektu pabaigti magistratura, o tai po to galima perkaisti lotuliukas.gif cia sau taikau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(luju @ 2005 11 04, 10:06)
Ačiū visoms atsiliepusioms 4u.gif Bet dar domina kaip su tuo vidurkiu,jeigu 7 tai net nebandydti į magistratūrą? g.gif

nezinau kaip kituose universitetuose, bet VU yra stojamieji ir 6 kreditus sudaro visi pazymiai, o 14- stojamasis.tai jei gerai pasiruosi, tikrai galima istot ir dar bandyt i nemokama. thumbup.gif be to, nzn kelintais metais yra baigta pirma specialybe, bet kazkaip praejus 5-10 metu (tiksliai nzn) yra taikomos kitos stojimo formules, bent jau buvo anksciau taip.tai kad nereikia isikabint to 7 ir butinai bandyt. drinks_cheers.gif
Atsakyti