Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mokytis niekada nevėlu?

Iš savo patirties nelabai ką galiu pasakyt. Man dar tų metuku ne taip labai ir daug. ax.gif Bet va, mano teta 45 įstojo į universitetą. O dabar ir į magistrinį ruošias stot(dabar 51 jai) thumbup.gif Ir nemato tame jokios problemos. Tikrai, mokytis niekada nėra vėlu.
Sėkmės visom, kas mokosi ir kas dar tik ruošiasi smile.gif
Atsakyti
aš 25ių įstojau į dieninį,buvau vyriausia.Na ir kas?Po to į magistrą dieninį ir baigiau raudonu.
Papildyta:
mokydamasi dirbau ir auginau vaiką.Dabar tuoj sukaks 35,bet planuoju į antrą magistrantūrą,nes tik dabar žinau,ko noriu.
O vėliau juk galima mokytis trečiojo amžiaus universitete.
Ir nė kiek nesigailiu,kad mokiausi.Prieš tai esu baigusi aukštesniąją ir kol neįstojau į aukštąją,maniau,kad nerealizavau savo svajonių.
Žmogus gyvas,kol mokosi.Tad visoms linkiu mokytis clap.gif
O tas kelias tikrai nebuvo rožėm klotas:teko ir iš pašalpos gyventi,ir su vyru susipykti.Dar kartą visoms stiprybės ir ryžto clap.gif
Atsakyti
QUOTE(vildži @ 2006 07 13, 22:00)
aš 25ių įstojau į dieninį,buvau vyriausia.Na ir kas?Po to į magistrą dieninį ir baigiau raudonu.
Papildyta:
mokydamasi dirbau ir auginau vaiką.Dabar tuoj sukaks 35,bet planuoju į antrą magistrantūrą,nes tik dabar žinau,ko noriu.
O vėliau juk galima mokytis trečiojo amžiaus universitete.
Ir nė kiek nesigailiu,kad mokiausi.Prieš tai esu baigusi aukštesniąją ir kol neįstojau į aukštąją,maniau,kad nerealizavau savo svajonių.
Žmogus gyvas,kol mokosi.Tad visoms linkiu mokytis clap.gif
O tas kelias tikrai nebuvo rožėm klotas:teko ir iš pašalpos gyventi,ir su vyru susipykti.Dar kartą visoms stiprybės ir ryžto clap.gif

as irgi tik dabar sulaukus 33-ju zinau ko noriu.....taupau pingelius ir poros metu eisiu is naujo mokytis ax.gif

Atsakyti
QUOTE(gerduska @ 2006 07 04, 00:17)
Iš savo patirties nelabai ką galiu pasakyt. Man dar tų metuku ne taip labai ir daug. ax.gif  Bet va, mano teta 45 įstojo į universitetą. O dabar ir į magistrinį ruošias stot(dabar 51 jai) thumbup.gif  Ir nemato tame jokios problemos. Tikrai, mokytis niekada nėra vėlu.
Sėkmės visom, kas mokosi ir kas dar tik ruošiasi smile.gif

Aš suprantu, kad mokytis niekad nevėlu.
Aš nusprendžiau kitais metais būti studente, man truputėlį virš 30, ir pasirinkau tokią specialybę kur yra tik dieninis skyrius. Ir dabar taip įdomu pasidarė ar dieniniuose yra vyresnių????? Jei tai būtų neakivaizdinis tai nesukčiau sau galvos, bet dabar sakau gal būsiu viena "senė" tarp devyniolikmečių.
Ir dar įdomu, jeigu esu baigusi vieną universitetą, ar man įstojus į kolegiją mokėti reiks už studijas ar ne (nes tai būtų jau antras aukštasis)
Atsakyti
Man 27 m. Baigiau ekonomikos bakalaurą ir vadybos magistrantūrą. Bet nuo pat mokyklos svajojau apie dizainą. Šiemet įstojau pirmu numeriu į vakarinį skyrių kolegijoje. Kai įstoji ten, kur prašo širdis, nebesvarbu, nei ką kiti pasakys, nei kaip tarp kitų studentų atrodysi. Tad pirmyn į mokslo aukštumas!
Atsakyti
Ir dar įdomu, jeigu esu baigusi vieną universitetą, ar man įstojus į kolegiją mokėti reiks už studijas ar ne (nes tai būtų jau antras aukštasis)


-----------------------------------------------------------------------------


MAN RODOS REIKIA,NES MŪSŲ KOLEGIJOJE IR MOKOSI MOTERYS SU AUKŠTAISIAIS IR MOKA.TIK, AIŠKU, TEN NUO VIDURKIO PRIKLAUSIO IR NUO STUDIJŲ- FINANSUOJAMOJ GRUOPĖJ ESI AR KOMERCINĖJ. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juračiuks: 06 rugsėjo 2006 - 08:35
QUOTE(Juračiuks @ 2006 09 06, 09:31)
MAN RODOS REIKIA,NES MŪSŲ KOLEGIJOJE IR MOKOSI MOTERYS SU AUKŠTAISIAIS IR MOKA.TIK, AIŠKU, TEN NUO VIDURKIO PRIKLAUSIO IR NUO STUDIJŲ- FINANSUOJAMOJ GRUOPĖJ ESI AR KOMERCINĖJ. smile.gif

Vadinasi yra tikimybė kad galiu įstoti ir į finansuojamą valstybės vietą, nes aš galvojau jei jau esu baigus vieną universitetą, tai įstojus į kitą aukštąją reiks mokėti, neatsižvelgiant į jokius vidurkius.
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2006 09 06, 21:25)
Vadinasi yra tikimybė kad galiu įstoti ir į finansuojamą valstybės vietą, nes aš galvojau jei jau esu baigus vieną universitetą, tai įstojus į kitą aukštąją reiks mokėti, neatsižvelgiant į jokius vidurkius.


TAIP GALI Į FINANSUOJAMĄ VIETĄ,BET MAN ,RODOS,TIK KOLEGIJOJE.O UNIVERSITETE NEAKIVAIZDINIAM REIK MOKĖT ,TIK DIENINIAM GALIMA NEMOKĖTI.

O KOLEGIJOJE VYRESNĖS MOTERYS,O YPAČ JEI SPECIALYBĖ SUSIJUSI SU PIRMA, TAI BUVO PIRMIAU PRIIMAMOS,NEI JAUNIMAS - ŽIŪRĖJO DARBO STAŽĄ.
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2006 09 06, 20:25)
Vadinasi yra tikimybė kad galiu įstoti ir į finansuojamą valstybės vietą, nes aš galvojau jei jau esu baigus vieną universitetą, tai įstojus į kitą aukštąją reiks mokėti, neatsižvelgiant į jokius vidurkius.



nea,tikymybes nera.Jau viena aukstaji turi,tai uz kita,nesvarbu kur ar kolegijoje studijuosi ar univerike vistiek reikia moketi.As po kolegijos stojau i univerika,nors ir buvo finansuojamu,bet man buvo pasakyta,kad as jau viena aukstaji turiu (nors ir neuniversitetini), uz kita reiks savo babkes klot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(oksancik @ 2006 09 08, 21:31)
nea,tikymybes nera.Jau viena aukstaji turi,tai uz kita,nesvarbu kur ar kolegijoje studijuosi ar univerike vistiek reikia moketi.As po kolegijos stojau i univerika,nors ir buvo finansuojamu,bet man buvo pasakyta,kad as jau viena aukstaji turiu (nors ir neuniversitetini), uz kita reiks savo babkes klot ax.gif

Taip ir nujaučiau verysad.gif , tada bus galima penketukais mokytis biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2006 09 12, 21:26)
Taip ir nujaučiau  verysad.gif , tada bus galima penketukais mokytis biggrin.gif .



na jei neplanuoji i magistratura po to stot-tai aisku galima... mirksiukas.gif bet geriau varyk 9-10,o po to isdydziai visiems diploma rodysi new_russian.gif o be to kaikuriuose univeruose uz labai gera mokymasi nuolaidas daro,pvz. zinau pora panu is VU,kuriom 50% nuleido,dar vienai 25%... g.gif
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2004 10 18, 15:55)
Istojau i nemokama, bet po sesijos galiu kristi i mokama, nes nera meiles sitam mokslui  unsure.gif



jei ne paslaptis, kokia čia tau specialybė ne miela, pasakyk,gal kas nors apie ją tau gražiai papasakos,m ir atsiras bent mažutis noras ją pabaigti.Ir kokia tau mielesnė būtų,gal kas nors atkalbės 4u.gif

aš irgi baigiau sau ne prie širdies, o dabar noriu stot į magistratūrą prie įdomesnės.Nors dirbu pagal pirmą ax.gif
Atsakyti