Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Sveiki,
siandiena gavau ir as diagnoze po ilgu tyrimu, kuriuos dare del iseminio insulto...
ir pasirodo rado dar ir tu ploksteliu, kurios kaip suprantu atsiranda prie IS... virs 14 vnt.
Tai va jokiu simtomu kaip ir dar nejauciu, bet jau esu itariamuju sarase, ir dabar prirase gerti tik B grupes vitaminus ir trental 400

dar pasiule rudeni atlikti kazkoki issamesti tyrima nustatyti ar tikrai IS santariskese? Ar kas galetu apie tai ka pakomentuoti, kas per tyrimas?

dar geriu kitus maisto papildus, bet galvoju apie uzsakymo atlikima is JAV PureZyme enzimams atsisiusti sad.gif Gal i nauda butu
labai esu pasimetusi, nes dar neturiu net 40 metu doh.gif ir labai noriu bent dar tiek nugyventi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniega1 @ 2013 07 17, 12:19)
dar pasiule rudeni atlikti kazkoki issamesti tyrima nustatyti ar tikrai IS santariskese? Ar kas galetu apie tai ka pakomentuoti, kas per tyrimas?

dar geriu kitus maisto papildus, bet galvoju apie uzsakymo atlikima is JAV  PureZyme enzimams atsisiusti sad.gif Gal i nauda butu
labai esu pasimetusi, nes dar neturiu net 40 metu  doh.gif  ir labai noriu bent dar tiek nugyventi thumbup.gif


Paprastai prie MRT tyrimo skiriamas VEP (sukeltuju regos potencialu tyrimas), BERA (sukeltuju klausos potencialu tyrimas) ir stuburo skyscio tyrimas (liumbaline punkcija).

O ka tie enzimai (liet. fermentai) daro naudingo? Man kai nustate buvo 26 metai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniega1 @ 2013 07 17, 12:19)
Sveiki,
siandiena gavau ir as diagnoze po ilgu tyrimu, kuriuos dare del iseminio insulto...
ir pasirodo rado dar ir tu ploksteliu, kurios kaip suprantu atsiranda prie IS... virs 14 vnt.
Tai va jokiu simtomu kaip ir dar nejauciu, bet jau esu itariamuju sarase, ir dabar prirase gerti tik B grupes vitaminus ir trental 400

dar pasiule rudeni atlikti kazkoki issamesti tyrima nustatyti ar tikrai IS santariskese? Ar kas galetu apie tai ka pakomentuoti, kas per tyrimas?

dar geriu kitus maisto papildus, bet galvoju apie uzsakymo atlikima is JAV  PureZyme enzimams atsisiusti sad.gif Gal i nauda butu
labai esu pasimetusi, nes dar neturiu net 40 metu  doh.gif  ir labai noriu bent dar tiek nugyventi thumbup.gif




Papildyta:
QUOTE(Sniega1 @ 2013 07 17, 12:19)
Sveiki,
siandiena gavau ir as diagnoze po ilgu tyrimu, kuriuos dare del iseminio insulto...
ir pasirodo rado dar ir tu ploksteliu, kurios kaip suprantu atsiranda prie IS... virs 14 vnt.
Tai va jokiu simtomu kaip ir dar nejauciu, bet jau esu itariamuju sarase, ir dabar prirase gerti tik B grupes vitaminus ir trental 400

dar pasiule rudeni atlikti kazkoki issamesti tyrima nustatyti ar tikrai IS santariskese? Ar kas galetu apie tai ka pakomentuoti, kas per tyrimas?

dar geriu kitus maisto papildus, bet galvoju apie uzsakymo atlikima is JAV  PureZyme enzimams atsisiusti sad.gif Gal i nauda butu
labai esu pasimetusi, nes dar neturiu net 40 metu  doh.gif  ir labai noriu bent dar tiek nugyventi thumbup.gif


nugyvensi tikrai smile.gif. Tik nepanikuok. Praeitą vasarą prisimenu kaip košmarą. Pradžiai diagnozavo insultą, paskui patys nelabai tikėjo ta diegnoze, tai ieškojo pačios baisiausios ligos. Po trijų mėnesių įvairių tyrimų nusprendė, nors ir netvirtai, IS. Man rado vieną didesnį židinį ir po trijų men dar vieną mažą. Vieni gydytojai sake , kad jau tikrai IS, o kiti - gal ne. Bet vaistus paskyre. Dar gerą men abebjojau ar juos leistis. Buvau prisikaičius įvairių nuomonių. Sako galima IS suvaldyti ir be vaistų. Bet aš pabijojau. Jaučiuosi beveik gerai:). Vartoju enzymus (Wobenzym). Tai buvo pirmas mano žingsnis, kai pradėjo įtarinėti IS. Iš kart nusprendžiau taip lengvai nepasiduoti smile.gif))). Pernai ir man nebuvo 40. Enzymus tikrai gali isbandyti, blogiau nebus. Tyrėtės Santariškėse ar tik išsamesnį tyrimą darysite Santariškėse?
Atsakyti
QUOTE(J.jurmala @ 2013 07 17, 21:32)
Papildyta:
nugyvensi tikrai smile.gif. Tik nepanikuok. Praeitą vasarą prisimenu kaip košmarą. Pradžiai diagnozavo insultą, paskui patys nelabai tikėjo ta diegnoze, tai ieškojo pačios baisiausios ligos. Po trijų mėnesių įvairių tyrimų nusprendė, nors ir netvirtai, IS. Man rado vieną didesnį židinį ir po trijų men dar vieną mažą. Vieni gydytojai sake , kad jau tikrai IS, o kiti - gal ne. Bet vaistus paskyre. Dar gerą men abebjojau ar juos leistis. Buvau prisikaičius įvairių nuomonių. Sako galima IS suvaldyti ir be vaistų. Bet aš pabijojau. Jaučiuosi beveik gerai:). Vartoju enzymus (Wobenzym). Tai buvo pirmas mano žingsnis, kai pradėjo įtarinėti IS. Iš kart nusprendžiau taip lengvai nepasiduoti smile.gif))). Pernai ir man nebuvo 40. Enzymus tikrai gali isbandyti, blogiau nebus. Tyrėtės Santariškėse ar tik išsamesnį tyrimą darysite Santariškėse?


Aciu uz palaikyma! 4u.gif Pas mane labai panasi situacija, zidinukas 1 didesnis ir daug tu mazu, o dabar kaip rasiau tik tuos vaistus gerti pradedu, o tirtis tik sake vaziuoti rudeni, net gal koki gruodi, tai nezinau ar cia skubeti tirtis ar dar laukti iki to gruodzio men. Nes man atliko lazdynu ligonineje visus tyrimus, magnetini rezonansa ir dar ta ten visokiu...
Bet pas mane sake nera tipinis variantas kazkoks nes nera praktiskai jokiu pozymiu IS, gal todel kad as po insulto geriu tiens maisto papildus (kordicepsa, smegenu kalci ir cinka) nezinau... gal tas neduoda ligai progresuoti, bet siaip nieko nebuciau itarus ir iki siol, jei ne tie tyrimai, ir kaip rasiau dar bandysiu tu enzimu pagerti
Atsakyti
Man buvo 16 metų kai nustatė IS, dabar 37. Stažas 21 m. geriu plečiančius ir TIENS maisto papildus (kordicepsa, smegenu kalci, cinka ir grape). Brangiai jie man gaunasi, bet dirbu, ryškių pablogėjimų nebūna. Skiriamų vaistų atsisakiau, nes girdėjau, kad ir su jais būna atakų. Gydytojai pirštą sukioja prie smilkinių nuo mano tokio gydymo, bet man padeda ir valio. Tiesa, dar plazmaferezių kursą kartą per metus pasidarau.
Sniega1 rasėt, kad irgi geriat Tiens papildus, tai išvada, kad jie mums padeda thumbup.gif



QUOTE(Sniega1 @ 2013 07 17, 23:09)
Aciu uz palaikyma!  4u.gif Pas mane labai panasi situacija, zidinukas 1 didesnis ir daug tu mazu, o dabar kaip rasiau tik tuos vaistus gerti pradedu, o tirtis tik sake vaziuoti rudeni, net gal koki gruodi, tai nezinau ar cia skubeti tirtis ar dar laukti iki to gruodzio men. Nes man atliko lazdynu ligonineje visus tyrimus, magnetini rezonansa ir dar ta ten visokiu...
Bet pas mane sake nera tipinis variantas kazkoks nes nera praktiskai jokiu pozymiu IS, gal todel kad as po insulto geriu tiens maisto papildus (kordicepsa, smegenu kalci ir cinka) nezinau... gal tas neduoda ligai progresuoti, bet siaip nieko nebuciau itarus ir iki siol, jei ne tie tyrimai, ir kaip rasiau dar bandysiu tu enzimu pagerti

Atsakyti
QUOTE(baltuke @ 2013 07 18, 08:58)
Man buvo 16 metų kai nustatė IS, dabar 37. Stažas 21 m. geriu plečiančius ir TIENS maisto papildus (kordicepsa, smegenu kalci, cinka ir grape). Brangiai jie man gaunasi, bet dirbu, ryškių pablogėjimų nebūna. Skiriamų vaistų atsisakiau, nes girdėjau, kad ir su jais būna atakų. Gydytojai pirštą sukioja prie smilkinių nuo mano tokio gydymo, bet man padeda ir valio. Tiesa, dar plazmaferezių kursą kartą per metus pasidarau.
Sniega1 rasėt, kad irgi geriat Tiens papildus, tai išvada, kad jie mums padeda thumbup.gif


Jo... 16 o as stresuoju del savo amziaus kad labai jauna ir tokia liga itariama doh.gif

Taip ir as geriu ir niekam nieko neaiskinu ka dar geriu (gyd. nelabai manau tai palaiko, bet kiek suprantu labai stebisi, kad kazkoks netipiskas variantas gaunasi dabar sumanimi, tiek daug tu ploksteliu o jauciuosi kaip sveikutele thumbup.gif ) nes ir siaip as juos geriau ir seniau kazkiek, na del sveikatos, visiems seimos nariams nupirkdavau is etiens.lt bet tik profilaktikai, o pasirodo gal jie mano ligai nedave progresuoti, nes tikrai jauciausi visada sveika ir zvali, sportuoju, negeriu, nerukau, tikrai nera nei ansvorio, spaudimas normoje, maitinuosi manau sveikai, tik aisku daug stresavau del visko...sad.gif
Galima sakyti kad vienas pozymis toks kaip ir yra tai rytinis kazkoks nugaros suvarzymas atsirades pries kokius gerus 5 metus ( kuri prie to itarimo priskiria IS pozymiams), tai yra as lovoje turiu isikibti i kazka kad pasiversciau, bet kai atsikeliu viskas praeina, ir tas sukaustymas labai retai buna. Sakiau kazkada savo seimos gyd. sako ai cia siaip reumatinis koks skausmelis... o pasirodo gal ir nelabai tik siaip skausmelis...
Na va tik ka uzsisakiau enzimu is JAV PureZyme, dar ir juos pagersiu. O Sakykite kas juos geriate po kiek geriate, nes ten rekomenduoja 2 ryte ir 2 vakare kiek suprantu gerti
Atsakyti
Man irgi labai įdomu, kad jie padeda, bet gerai 4u.gif
Taip ir reikia gerti, kaip rekomenduoja. As geriu dabar po vieną ryte ir vakare grape ir cordicepsą, bet praščiau jaučiuosi. Man kažkada kažkoks profesorius buvo surašęs grafiką ką ir po kiek gerti, bet pradanginau lapelį. doh.gif
Dabar belieka eksperimentuoti 4u.gif




QUOTE(Sniega1 @ 2013 07 18, 11:24)
Jo... 16 o as stresuoju del savo amziaus kad labai jauna ir tokia liga itariama  doh.gif

Taip ir as geriu ir niekam nieko neaiskinu ka dar geriu (gyd. nelabai manau tai palaiko, bet kiek suprantu labai stebisi, kad kazkoks netipiskas variantas gaunasi dabar sumanimi, tiek daug tu ploksteliu o jauciuosi kaip sveikutele  thumbup.gif ) nes ir siaip as juos geriau ir seniau kazkiek, na del sveikatos, visiems seimos nariams nupirkdavau is etiens.lt  bet tik profilaktikai, o pasirodo gal jie mano ligai nedave progresuoti, nes tikrai jauciausi visada sveika ir zvali, sportuoju, negeriu,  nerukau, tikrai nera nei ansvorio, spaudimas normoje, maitinuosi manau sveikai, tik aisku daug stresavau del visko...sad.gif
Galima sakyti kad vienas pozymis toks kaip ir yra  tai rytinis kazkoks nugaros suvarzymas atsirades pries kokius gerus 5 metus ( kuri prie to itarimo priskiria IS pozymiams), tai yra as lovoje turiu isikibti i kazka kad pasiversciau, bet kai atsikeliu viskas praeina, ir tas sukaustymas labai retai buna. Sakiau kazkada savo seimos gyd. sako ai cia siaip reumatinis koks skausmelis... o pasirodo gal ir nelabai tik siaip skausmelis...
Na va tik ka uzsisakiau enzimu is JAV PureZyme, dar ir juos pagersiu. O Sakykite kas juos geriate po kiek geriate, nes ten rekomenduoja 2 ryte ir 2 vakare kiek suprantu gerti

Atsakyti
Va va. Po tokių jūsų "savigydų", kai ateinu pas medikus prasitęst vaistų, išklausau nepasitenkinimus apie pacientus, kurie neklauso medikų, prisiskaito ir prisiklauso draugų ir pažįstamų pasakų ir patys gydosi, geria vaistus reikia nereikia, tinka netinka ir pan. ir t.t. Nesiginčinu, išklausau ir vis tiek darau kaip jūs hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(IlonaMutis @ 2013 07 19, 10:19)
Va va. Po tokių jūsų "savigydų", kai ateinu pas medikus prasitęst vaistų, išklausau nepasitenkinimus apie pacientus, kurie neklauso medikų, prisiskaito ir prisiklauso draugų ir pažįstamų pasakų ir patys gydosi, geria vaistus reikia nereikia, tinka netinka ir pan. ir t.t. Nesiginčinu, išklausau ir vis tiek darau kaip jūs  hihihi.gif


Mano vyrui gydytoja irgi sake - internetas Taves neisgydys.... bet jis irgi visokius variantus bando smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, kaip malonu , kad forumas atsigauna smile.gif
Ar neteko gerti Mydocalm? Man nepraeina ta raumenų įtampa ir l. traukia mėšlungis rytais visą kūną, net nebežinau ką daryti, magnis nepadeda, baclofeno negaliu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(IlonaMutis @ 2013 07 19, 09:19)
Va va. Po tokių jūsų "savigydų", kai ateinu pas medikus prasitęst vaistų, išklausau nepasitenkinimus apie pacientus, kurie neklauso medikų, prisiskaito ir prisiklauso draugų ir pažįstamų pasakų ir patys gydosi, geria vaistus reikia nereikia, tinka netinka ir pan. ir t.t. Nesiginčinu, išklausau ir vis tiek darau kaip jūs  hihihi.gif


ta jei zmones raso kad jie jauciasi daugeli metu pilnaveciai, tai kaip netiketi?
As kaip minejau geriu dabar ir ta trental ir B grupes vitaminus, bet geriu ir papildus ir gersiu juos (kad tik pinigu jiems aisku uztektu)

laukiu dabar dar tu enzimu ir stengiuosi gyventi su pakylia nuotaika ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Apart @ 2013 07 19, 10:04)
Sveikutės, kaip malonu , kad forumas atsigauna smile.gif
Ar neteko gerti Mydocalm? Man nepraeina ta raumenų įtampa ir l. traukia mėšlungis rytais visą kūną, net nebežinau ką daryti, magnis nepadeda, baclofeno negaliu  blush2.gif



Hm...o as galvoju cia man taip raumenys paskauda vis, toks pakaustymas jauciamas raumenu, meslungio tempimas, arba buvo seniau toks ties kulnais tempimas, o cia viskas susije kiek suprantu dabar su IS
suds... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2013 07 19, 10:04)
Sveikutės, kaip malonu , kad forumas atsigauna smile.gif
Ar neteko gerti Mydocalm? Man nepraeina ta raumenų įtampa ir l. traukia mėšlungis rytais visą kūną, net nebežinau ką daryti, magnis nepadeda, baclofeno negaliu  blush2.gif

Apart, as geriau mydocalma nuo nugaros raumenu itempimo, bet man efekto nebuvo schmoll.gif
Kas liecia papildus ir vitaminus, tai dabar jau kuri laika nevartoju jokiu, net vitamino D, na isskyrus B vit. 2 sav. kurso ir jauciuosi geriau, nei grusdavau i save gausybe papildu, o poto dar ir paumejimas praeita rudeni atejo doh.gif matyt labai sustiprinau imuniteta unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruteleee26: 19 liepos 2013 - 10:32