Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

O kaip su Paleo dieta, kai mesos nekenti?

Tiesa valgau ja, bet pagrindas pieno produktai is kaimo bobuciu.
Atsakyti
Papasakokit kokie buvo pirmieji jūsų simptomai šios ligos?
Atsakyti
QUOTE(J.jurmala @ 2013 08 07, 07:36)
nusipirkau Tiens kalcį smegenims. Ar teisingai suprantu , kad reikia gerti 3x3? Gal domėjotės kuo Tiens kalcis smegenims geresnis už įprastą lecitiną?


Sveiki,

aš ir geriu smegenų kalcį po 2*2, nes dar ir kitus kelis produktus geriu iš Tiens. Tiesa vis siunčiuosi PureZyme enzimus(fermentus), jų taip pat geriu po 2*2 (jei kam įdomu ką tiksliai ir po kiek,rašykite į až, labai retai čia dabar užsuku, nes tiesa sakant baisu ir skaityti apie sveikatos didesnes problemas sukeltas IS) Vos nepamiršau smile.gif darau vis mankštelė kokia Pilateso ar Kalanetikos, tiesiog namuose

Savijauta tikrai nesiskundžiu, nes kai kas čia rašė, kad nuo tiek geriamų papildų būtų nekas...(vis tokia energinga visiems atrodau bigsmile.gif dirbu per kelis darbus), tikiuosi tik ir liks Įtariama IS pažymose su mano 1 dideliu ir 14 mažų tų židinukų, kurių manau jau dabar sumažėjo 4u.gif
Kaip minėjau, žiema o gal pavasarį bandysiu atlikti magnetinį rezonansą (nors žiauru kaip bijau uždarų erdvių, bet gal iškentėsiu kaip tą kartą kai darė dėl patirto insulto:) ), žiūrėsim ką ten rodys... tikiuosi tik man gerų žinių
Visiems linkiu tik gerų emocijų ir geros sveikatos!
Atsakyti
Sveiki 4u.gif ar kam buve, kad ausis uzgulta ir pvz vietoj vandens tekejimo traskejimas girdetusi, net kai uztrauktuka seguosi atrodo tas traskejimas galvoje atsiduoda huh.gif baisu, kad koks ausies nervo uzdegimas neprasidetu, nors klausa atrodo nesuprastejus g.gif
Atsakyti
Labas, per kiek laiko atsigaunat po punkcijos? Man padare ja pries 5 dienas, o galva vis dar plysta is skausmo, nieko negaliu daryt, tik gulet, kaip zombis sad.gif vaistai nepadeda sad.gif gal yra kokia dar stebuklinga priemone, pagerinanti savijauta?
Atsakyti
QUOTE(Branduolinė @ 2013 10 09, 10:57)
Labas, per kiek laiko atsigaunat po punkcijos? Man padare ja pries 5 dienas, o galva vis dar plysta is skausmo, nieko negaliu daryt, tik gulet, kaip zombis sad.gif vaistai nepadeda sad.gif gal yra kokia dar stebuklinga priemone, pagerinanti savijauta?

pasimatuok spaudimą, man jis buvo žiauriai kritęs po punkcijos - galvojau mirsiu nuo galvos skausmo, net kunigą buvau išsikvietus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dalmatinas @ 2013 10 09, 11:16)
pasimatuok spaudimą, man jis buvo žiauriai kritęs po punkcijos - galvojau mirsiu nuo galvos skausmo, net kunigą buvau išsikvietus doh.gif

Normalus spaudimas 110/68. Man jis visad toks buna.
Atsakyti
Man po punkcijos pusantros savaites galva plyso doh.gif jokie vaistai nuo skausmo nepadejo, tik gulint skausmas praeidavo huh.gif
Atsakyti
Vaje unsure.gif man dar ir spranda eme skaudet (ypac gulint) ir jau bloga daros. Nors imk ir nusisauk doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Branduolinė @ 2013 10 09, 09:57)
Labas, per kiek laiko atsigaunat po punkcijos? Man padare ja pries 5 dienas, o galva vis dar plysta is skausmo, nieko negaliu daryt, tik gulet, kaip zombis sad.gif vaistai nepadeda sad.gif gal yra kokia dar stebuklinga priemone, pagerinanti savijauta?


Dvi savaites, batu uzsirist pasilenkus negalejau. Kava truputeli pramusa ir skysciu daug gerti reikia.
Atsakyti
laba diena,mergaites!
o jums sia liga diagnozavo neurologas?
labai skubiai reikia gero neurologo Kaune 4u.gif gal galite kuri patarti?
Atsakyti
QUOTE(lauryte1984 @ 2013 10 16, 10:38)
laba diena,mergaites!
o jums sia liga diagnozavo neurologas?
labai skubiai reikia gero neurologo Kaune 4u.gif  gal galite kuri patarti?

Kiek praejau neurologu, labiausiai patiko ir issamiausia buvo prof. Liesienes (neuromedoje) konsultacija. Ja ir rekomenduoju mirksiukas.gif
Atsakyti