Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Aš dabar geriu iš Tiens vaikišką kalcį ir kalcį Gaibao- žiūrėsiu gal aprims mėšlungis, nes nuo paprasto iš vaistinės negerėja, reiktų pradėti gerti Baklofeną, bet šalutiniai l. baisūs- atsiliepkit kas jį gėrėt kaip savijauta buvo, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apart: 06 rugpjūčio 2013 - 13:25
QUOTE(Apart @ 2013 08 06, 14:09)
Aš dabar geriu iš Tiens vaikišką kalcį ir kalcį Gaibao- žiūrėsiu gal aprims mėšlungis, nes nuo paprasto iš vaistinės negerėja, reiktų pradėti gerti Baklofeną, bet šalutiniai l. baisūs- atsiliepkit kas jį gėrėt kaip savijauta buvo, ačiū  4u.gif

sveika,
aš geriu baclofeną, šalutinių nejaučiu, o raumenis tikrai atpalaiduoja. geriu tik tada, kai sukausto kūną, nedidelę dozę 10mg, kartais visai negeriu, kartais 3 k. per dieną, pati pasireguliuoju mirksiukas.gif
Atsakyti
nusipirkau Tiens kalcį smegenims. Ar teisingai suprantu , kad reikia gerti 3x3? Gal domėjotės kuo Tiens kalcis smegenims geresnis už įprastą lecitiną?
Atsakyti
QUOTE(J.jurmala @ 2013 08 07, 08:36)
nusipirkau Tiens kalcį smegenims. Ar teisingai suprantu , kad reikia gerti 3x3? Gal domėjotės kuo Tiens kalcis smegenims geresnis už įprastą lecitiną?

Aš mažiau gerdavau- po2 du kartus paskui po 1 nakčiai, sako kuo daugiau tuo geriau, bet neprisipirksi kaži kiek.
Nu čia visai kita sudėtis ir vien kalcis jonizuotas yra l. geras.
Aš karts nuo karto nusiperku.
Dabar vaikišką geriu ir Gaibao matysiu ar pajusiu ką geriau parašysiu smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, prašysiu ir aš savo naujienas 4u.gif
Buvau prieš savaitę Santariškėse vaistų pratęsti (man tik nekyla jokių problemų nei pas gydytoja užsirašyti nei vaistus gauti). Gydytoja Liutkienė pasiūlė padaryti kelis tyrimus, nes Avonexą naudoju jau beveik 5 metus. Paėmė kraują prieš vaistų suleidimą ir pasakė atvažiuoti 12val po vaisto suleidimo. Sakė tyrimas labai brangus bet dabar gavo kažkokį finansavimą tai daro nemokamai. Taip pat paėmė kraujo nustatyti antikūnių kiekį. Gali būti kad antikūniai visiškai neutralizuoja vaistą, bet pasakė kad ir koks bus atsakymas vaistų niekas neatims. Dabar laukiu atsakymo 4u.gif
Taip pat darė kitą tyrimą- tikrino mano atmintį, reakcijos greitį, kaip greitai dirba rankos, kojos ir smegenys. Prieš mane aštuonėm žmonėm darė tokį tyrimą, mano nr buvo 9. Sakė kad pagal rezultatus atlikau viską net gėriau nei žmogus nesergantis IS. thumbup.gif Tik kad dešinė ranka dvigubai lėtesnė nei kairė, o taip viskas labai gerai biggrin.gif
Gal kažkam irgi darė tokius tyrimus?
Atsakyti
As buvau menesio pradzioj vaistu issirasyti santariskese, bet nieko neminejo ir nesiule daryt siu tyrimu g.gif gal ne visiems kolkas daro, o atrenka pagal kazkokius kriterijus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(simpatica @ 2013 08 20, 17:21)
Sveikutės, prašysiu ir aš savo naujienas  4u.gif
Buvau prieš savaitę Santariškėse vaistų pratęsti (man tik nekyla jokių problemų nei pas gydytoja užsirašyti nei vaistus gauti). Gydytoja Liutkienė pasiūlė padaryti kelis tyrimus, nes Avonexą naudoju jau beveik 5 metus. Paėmė kraują prieš vaistų suleidimą ir pasakė atvažiuoti 12val po vaisto suleidimo. Sakė tyrimas labai brangus bet dabar gavo kažkokį finansavimą tai daro nemokamai. Taip pat paėmė kraujo nustatyti antikūnių kiekį. Gali būti kad antikūniai visiškai neutralizuoja vaistą, bet pasakė kad ir koks bus atsakymas vaistų niekas neatims. Dabar laukiu atsakymo  4u.gif


Darė tik vaistų efektyvumo tyrimus. Kadangi jūs leidžiatės jau 5-6 metus, tai tokiems, kiek supratau, visiems daro. Man buvo nustatytas ribotas efektyvumas, tai praėjau plazmaferezių kursą. Vėl tyrimas, nustatymas - efektyvumas kelis kart pagerėjęs.
Daugiau nieko nedarė, bet kitą sav. einu prasitęst vaistų, tai gal ką panašaus pasiūlys...
Atsakyti
QUOTE(IlonaMutis @ 2013 08 22, 16:21)
Daugiau nieko nedarė, bet kitą sav. einu prasitęst vaistų, tai gal ką panašaus pasiūlys...

Na va, pratęsė vaistus ir tiek. Kadangi jokių pablogėjimų nera buvę, tai suorganizavo konsiliumą, pratęsė vaistus ir viskas. Tiesą sakant, jokių ir neprašiau. Užteko man plazmaferezių per akis. doh.gif
Atsakyti
Ir kur dingę visi? smile.gif
Turiu keletą klausimų.
Man sutriko širdies ritmas dabar daro tyrimus, paskyrė ritmonormą gerti. Gal kam yra taip buvę?
Gydytojai prigazdino, sakė negydant gali ištikti insultas doh.gif Paskyrė ir kraują skystinančius vaistus, bet jie man netiko, paūmėjo IS.
Prašau pasidalinkit patirtimi.
Dėkoju už atsakymą. 4u.gif
Atsakyti
Labas, na as vis dar cia - paskaitau ir pasidomiu kaip jums sekasi, bet pavargau kovoti su vejo malunais , tad rasau retai ,nes jauciuosi cia balta varna
Labai gaila girdeti, kad jums pablogejo sad.gif
Man jau greit bus 2 metai kai nera jokio pablogejimo, po to kai pradejau laikytis paleo mitybos. Siulau, toms kas vis dar abejoja, pabandyti tai. Kas zino, o gal tai ir yra tas vienintelis kelias i tikraja sveikata. Manau ne vienas is musu neturime ko prarasti. Be to, ne tik man tai veikia. Lumi ir jau ilga laika taip maitinasi ir laikosi gana neblogai. Nors kiek pamenu taip pat buvo uzsispyrusi kaip ozka, kai siuliau isbandyti. Dabar valgo sociai, skaniai ir jauciasi gerai. Be to ir kuno formas pataise taip, kad greit ant podiumo gales begti thumbup.gif Vienu suviu du zuikiai, o gal net ir daugiau ...

QUOTE(baltuke @ 2013 09 15, 21:38)
Ir kur dingę visi?  smile.gif
Turiu keletą klausimų.
Man sutriko širdies ritmas dabar daro tyrimus, paskyrė ritmonormą gerti. Gal kam yra taip buvę?
Gydytojai prigazdino, sakė negydant gali ištikti insultas doh.gif  Paskyrė ir kraują skystinančius vaistus, bet jie man netiko, paūmėjo IS.
Prašau pasidalinkit patirtimi.
Dėkoju už atsakymą. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silver79: 16 rugsėjo 2013 - 08:04
Ačiu Silver79 už atsakymą, bet aš klausiau ar nebuvo kam širdies problemų. Man buvo trumpalaikis paūmėjimas kai gėriau kraują skystinančius vaistus, nustojau gerti ir vėl gerai. Nepyk, bget nemanau kad turi kažką bendrą širdies permušimai ir dieta. Smagu girdėti, kad tau viskas gerai 4u.gif



QUOTE(Silver79 @ 2013 09 16, 09:00)
Labas, na as vis dar cia - paskaitau ir pasidomiu kaip jums sekasi, bet pavargau kovoti su vejo malunais , tad rasau retai ,nes jauciuosi cia balta varna
Labai gaila girdeti, kad jums pablogejo sad.gif
Man jau greit bus 2 metai kai nera jokio pablogejimo, po to kai pradejau laikytis paleo mitybos. Siulau, toms kas vis dar abejoja, pabandyti tai. Kas zino, o gal tai ir yra tas vienintelis kelias i tikraja sveikata. Manau ne vienas is musu neturime ko prarasti. Be to, ne tik man tai veikia. Lumi ir jau ilga laika taip maitinasi ir laikosi gana neblogai. Nors kiek pamenu taip pat buvo uzsispyrusi kaip ozka, kai siuliau isbandyti. Dabar valgo sociai, skaniai ir jauciasi gerai. Be to ir kuno formas pataise taip, kad greit ant podiumo gales begti  thumbup.gif Vienu suviu du zuikiai, o gal net ir daugiau ...

Atsakyti
QUOTE(baltuke @ 2013 09 16, 09:24)
Ačiu Silver79 už atsakymą, bet aš klausiau ar nebuvo kam širdies problemų. Man buvo trumpalaikis paūmėjimas kai gėriau kraują skystinančius vaistus, nustojau gerti ir vėl gerai. Nepyk, bget nemanau kad turi kažką bendrą širdies permušimai ir dieta. Smagu girdėti, kad tau viskas gerai 4u.gif


Deja, turiu nesutikti su tavim. Dieta ir permusimai turi labai daug ka bendro.
Atsakyti