Įkraunama...
Įkraunama...

Receptų knygos

Pasigedau temos tęsinio, kuriame būtų aptariamos lietuvių (ir ne tik) kalba išleistos kulinarinės knygos. Vertos dėmesio. Ir nelabai. Su kaupu vertos sumokėtų pinigų ir tos, kurių knygynų lentynose geriau nė nejudinti.

Senąją temą galima rasti čia.

Na, o aš parekomenduosiu lietuviškų maisto tinklaraščių autorių knygą Gyventi skanu. Geriausi tinklaraštininkų receptai.

user posted image

Gal kiek neįprastas formatas, bet... Puikus popierius, faini ir išbandyti receptai. Ir istorijos smagios.

Kaip rašo ant knygos viršelio:

Meilė maistui. Štai kas sieja ir vienija 25 šios knygos autorius. Tikram, kokybiškam, namie paruoštam maistui. Valgiui, kuris ruošiamas širdimi. Patiekalams, kurie akies mirksniu gali grąžinti į vaikystės namus prie saldžiais virtiniais nukrauto stalo, mintimis nešti į egzotiškais prieskoniais kvepiančius kraštus ar paprasčiausiai sušildyti sielą.

Draugėn subūrėme geriausius (išsibarsčiusius po visą pasaulį) Lietuvos maisto tinklaraštininkus, tam, kad padovanotume Jums šią knygą – gundančią, kvepiančią prieskoniais, istorijomis ir kviečiančią dalintis. Šie žmonės savo simpatijas valgiui išpažįsta rašydami kulinarinius dienoraščius ir viešai dalindamiesi savo patirtimi bei išgyvenimais virtuvėje.

Tokie skirtingi ir kartu tokie panašūs, knygos autoriai džiaugiasi galėdami praverti savo namų duris ir pasidalinti geriausiais, laiko patikrintais ir ne vieną širdį užkariavusiais šeimos receptais.

Tai knyga – pasiilgusiems tikro ir nuoširdaus valgio bei draugiško pokalbio prie bendro stalo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenora: 22 lapkričio 2012 - 20:58
Sveikos 4u.gif ,
Gal kas jau turite Daivos Trečiokaitės knygą "Kvepiantys"? Labai mane ji vilioja, būtų įdomu atsiliepimai.
Atsakyti
o man ta blogerių knyga nepatiko, varčiau verysad.gif kažkaip nekabino visiškai...
Atsakyti
Na mano namų biblioteka pasipildė dviem naujom knygom biggrin.gif : Beatos pirma dalimi, gavau dovanų, tai kol kas viskas labai joje patinka, dar mažokai išbandžiau, kad galėčiau komentuoti apie pačius receptus mirksiukas.gif
Lengvi receptai III - turiu pirmas dvi dalis, tai norėjosi pabaigti kolekciją biggrin.gif Šitos serijos knygos man labai labai patinka, pirmosios dvi, tai jau labai daug receptų išbandyta. Trečioji, tai susideda iš kepinių įvairių (keksiukai, pyragai, tortai, sausainiai) ir gėrimų. Manau ir šia nenusivilsiu.
Atsakyti
Naujausia knyga - Beatos paskutinioji KEPINIŲ knyga smile.gif turbūt čia komentarų nereik, viskas kuo geriausiai smile.gif

Iš anksčiau turiu jau daugumos minėtą E.Monkevič "Žaidžiame virtuvę", nusipirkau tiesiog atsitiktinai, maximos akcija prie kasų "suveikė" biggrin.gif tai esu gaminusi tik porą receptų, šiaip ne mano stiliaus knyga...

Labai džiaugiuosi dovanota knyga "NAUJOJO ŠAUKŠTO RECEPTAI. Nuo sriubos iki deserto." Alma littera 2012 leidimo. Didelė, su daug patarimų, aiškių receptūrų ir gražių paveiksliukų smile.gif naudojama smile.gif

Taip pat turiu Darbštuolės Geriausių receptų vieną leidinį "Gaiviosios salotos" smile.gif tai šią mano vyriškis labai mėgsta, nes jis jei tik turi įkvėpimą tai gamina vis kokias salotas, tai ši knyga puikus idėjų šaltinis smile.gif


O visų kitų receptų idėjų semiuosi iš Blog`ų ir einamųjų žurnalų smile.gif bei draugų patarimų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(migdolinis_saldainiukas @ 2013 01 14, 11:00)


Labai džiaugiuosi dovanota knyga "NAUJOJO ŠAUKŠTO RECEPTAI. Nuo sriubos iki deserto." Alma littera 2012 leidimo. Didelė, su daug patarimų, aiškių receptūrų ir gražių paveiksliukų smile.gif naudojama smile.gif



Ir aš šią per nuolaidas įsigijau, jau paveiksliukai, tai daugiau nei gražūs, taip ir norisi valgyti pačią knygą biggrin.gif Ką jau išbandėt? Aš kol kas tik baravykų padažą, kuris puikiai tiko prie mėsos keptos orkaitėj rolleyes.gif
Atsakyti
Mes irgi džiaugiamės Naujojo šaukšto knyga!

Išbandėme ir užfiksavome:

makaronai su lašiša

anties krūtinėlė kepta keptuvėje

žuvis kepta druskos apvalkale

dar saldų omletą darėm, gal ir dar kažką, bet be knygos nepamenu.

Taip pat be galo mylim šią knygą Reinhold Metz, Hans Szameitat Šaltieji patiekalai
Atsakyti
Sveiki,gal ne į temą, bet nerandu blush2.gif Kur dėti norint parduoti kulinarijos knygą?
Atsakyti

 i 
Kulinariniame skyrelyje bet kokios skelbimo/reklamos/komercinio pobūdžio žinutės yra draudžiamos. Dėkite į SM Skelbimų Forumą.
Atsakyti
Sveikos, prieš porą savaičių gavau dovanų knygą ''7 ingredientai''. Receptai joje neįprasti tačiau ir neįmantrūs, gaminti nesudėtinga bet skonis ir vaizdas pasakiškas thumbup.gif
Atsakyti
parduodu:
---> E. Monkevic "ZAIDZIAME VIRTUVE" 2011, praktiskai nauja, tik pavartyta.
---> E. Raciuniene "SVENTINIS STALAS" 1978, puikios bukles.
---> ""PIENISKI VALGIAI" 1991, puikios bukles.
---> "GERO APETITO" 1977, labai geros bukles.
---> "LOETUVIU VALGIAI" 1983, labai gerai islaikyta, joje gausu ivairiausiu patiekalu receptu.
--->B. Kackus "MEDZIOTOJO VAISES" 1987, puikiai islaikyta.
---> "BULVIU VALGIAI" 1978. puikios bukles.

---> tyrs zurnaliukai LIETUVA PRIE BALTO STALO, zziema, ruduo, vasara.

jei susidomejot lauksiu AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnesyte @ 2013 01 14, 18:18)
Sveiki,gal ne į temą, bet nerandu  blush2.gif Kur dėti norint parduoti kulinarijos knygą?

Skelbimų forume yra skiltis KITI, ten susirasit knygas ir dėkit skelbimą 4u.gif
Papildyta:
Turiu kelias knygas, tarp jų ir Mary Berry Klasikinė virtuvė, ten nemažai paaiškinimų kaip ką daryti, gausu receptų, bet man vis tiek norisi kažko artimesnio. O iš Lietuviškų receptų knygų kaip suprantu geriausios yra Beatos knygos? g.gif Dabar labai renkuosi, todėl pravers patarimai nes norėtūsi, kad produktų nereikėtų ilgai ieškoti, jie nebūtų prabangūs ir pan. 4u.gif
Atsakyti