Įkraunama...
Įkraunama...

Appetizer'iai - ką patiekti tik svečiams atėjus?

man skaniausia krabu lazdeles su tokia tesla: kiausinis, alus (tiek,kiek norisi gauti teslos), miltu ir kokiu astruma suteikianciu prieskoniu....tesla,kaip mineta, turi buti tirstoka, o pacia krabu lazdele dalinu i dvi tris dalis....

QUOTE(jugp @ 2008 04 19, 20:25)
kiaušiniai, majonezas, grietinė, miltai, truputį cukraus, druskos. Proporcijų nežinau, tešla turi būti tiršta, kad nuo krabų lazdelės nenubėgtų ir verdu aliejuje. Nepilu nei vandens ar pieno, nes jei visiškai pakeičia skonį

Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2008 04 09, 11:56)
suviniojus ji dar reik ivynioti i maistine plevele, ir porai valandu idet i saldytuva, tada graziai ir pjaustosi ir niekas neatsivinioja  thumbup.gif  thumbup.gif isbandyta  4u.gif
o man išsivynioja. ar labai stangriai susukt reikia, o gal tą galą patept kokiu sviestu ar kremu, kad neatliptų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2004 07 21, 23:40)
Rūkytos lašišos ruliada


Truputi paimprovizavau.. blush2.gif Man pagal recepta nelabai tas "blynas patiko tai vietoj "zoliu" dejau pora riekuciu batono ismirkytu piene rolleyes.gif
nu zn kur kas labiau patiko thumbup.gif
Visi isgyre blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žūžū: 01 birželio 2008 - 20:55
Dar pati nebandziau, bet ka tik radau nebloga receptuka ir noriu pasidalinti su jumis 4u.gif

Reikes:
(12 vienetu)
1 valg.s. balzamiko acto
2 valg.s. alyvuogiu aliejaus
3 svieziu figu
50 g gorgonzola surio
6 riekeliu parmos kumpio
kepimo popieriaus

Paruosimo laikas: 15 min.

1. Ikaitinkite orkaite iki 180 laipsniu.
Ismaisykite balzamiko acta su alyvuogiu aliejumi
2. Supjaustykite figas i 4 dalis, uzdekite siek tiek gorgonzolos surio ir apslakstykite acto-aliejaus misiniu.
3. Kumpio riekeles perpjaukite per puse. Apsukite kiekviena figos gabaliuka puse kumpio riekeles ir dekite i skarda padengta kepimo popieriumi.
Kepkite orkaiteje 5 min, kol suris pradeda tirpti. Is karto patiekite!

Skanaus! Manau, kad turetu buti skanu ir labai egzotiska mirksiukas.gif
Atsakyti
o aš norėčiau pasiūlyti pasigaminti:

KRABŲ UŽKANDĖLĖ SU DARŽOVĖMIS

Reikės:
krabų lazdelių
marinuotų agurkų
konservuotų ananasų
konservuotų kukurūzų
majonezo

Visų produktų dėti po panašų kiekį. Krabų lazdeles, ananasus bei agurkus supjaustyti, sudėti kukurūzus. Viską gerai išmaišyti su majonezu.
Galima pridėti Vegetos prieskonių bei džiovintų krapų.
Užkandėlė labai tinka tepti ant duonos, dėti į pyragaičius ar šiaip pateikti vietoj salotų.

Skanaus mirksiukas.gif


Atsakyti
Nesenai išbandyta - džiovinta slyva apvyniojama rūkyta šonine įsmeigiamas smeigutkas medinis kad prilaikytu ir apkepama keptuvėje - skanu ir karštas ir šaltas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(OTIORI @ 2008 07 25, 12:30)
Nesenai išbandyta - džiovinta slyva apvyniojama rūkyta šonine įsmeigiamas smeigutkas medinis kad prilaikytu ir apkepama keptuvėje - skanu ir karštas ir šaltas  smile.gif



...perskaiciusi temoje Jusu ideta uzkandeles receptuka, emiau ir pabandziau pasigamint... drinks_cheers.gif isties labai skanu... bigsmile.gif man gal net atvese skaniau... tongue.gif
Atsakyti
O as dazniausiai darau uzkandeles prie vyno. Ant medinio pagaliuko uzmaunu vynuoge ir pelesinio surio arba, taip pat ant pagaliuko, uzmaunu krabu lazdeles gabaliuka, alyvuoge ir fermetinio surio. Dar labai skanu ant pomidoru griezineliu uztepti pikantisku salotu (tarkuotas fermentinis, kiausiniai, cesnakai ir majonezas). Skanu, greita ir pigu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Cia gal but mano uzkandis nesuperinis, bet siandien prisiminiau sena gera skanesta. Ant keptos duonos uztepas: fermentinis tarkuotas suris, virtas kiausinis sutarkuotas, majonezas, cesnakas, druska. Uztepi ant keptos duonos, ir ant virsaus dar uzdet pomidoru padazo. Nu skanu, bet manau kad cia nei vienai net ne naujiena sita mano uzkandele biggrin.gif
Atsakyti
Tunas su pupelių salotomis
6 šaukštai neriebaus majonezo,šaukštelis garstyčių,
2šaukštai kaparėlių,
3šaukštai šviežių sukapotų petražolių,
žiupsnelis salierines druskos
2x200gs8rime konservuoto,nusunkto tuno
3maži salotų lapai
400gkonservuotų,nusunktų pupelių,
12pusiau perppjautų vynuoginių vynuoginių pomidorų
400g pusiau perpjautų mažų konservuotų artišokų šerdžių,
paskrudintos duonos ar pilštelių su sezamais[ptiekiant]
Dubenyje sumaišykite majonezą,garstyčias,kapareius irpetražoles.Pagal skonį pasūdykite salierine druska.Sudėkitei pagdažą tuną ir atsargiai išmaisykite.Ant lėkštutės išdėliokite salotų lapus ir sudėkite į juos tuno mišinį.Šone įdėkite pupelių,pomidorų ir artišoko šerdžių Patiekite su paskrudinta,sezamais pagardinta duona 4u.gif
Atsakyti
na as darau panasiai kaip rugiagele23,virti kiausiniai tarkuotos virtos morkos,suris,bet nevisada dedu,krapu ar petrazoliu,viska sumaisau su majonezu ir tepam kepta duona patrinta cesnaku.tokius sumustinukus darau vaikui nestis i mokykla per sventes,tai pirmieji kurie dingsta nuo stalo.paprasta ir skanu tongue.gif
Atsakyti
Anyta vakar dare toki dalyka: pakepino svogunus ant keptuves, i kepimo pabaiga sudejo pjaustyta paprika, dar pakepino, tada sudejo tarkuotas virtas morkas ir apvirtus, sumaltus grybus, druska, pipirai, prieskoniai, pakepini ir galima uzsitept ant keptos duonos, batono, ar duonos smile.gif
Atsakyti