Įkraunama...
Įkraunama...

Dirgli šlapimo pūslė

o man atrodo priesingai nes geriu antidepresantus ir nieko kaip dirglios zarnos sindroma turiu taip g.gif irgi kaip kas sako nerviniu pagrindu,bet gydytoja man sake nevisada nerviniu pagrindu buna tiesiok spazmuoja zarna nes truksta geruju bakteriju ir tiek.
gal ir su pusle taip, nevisada nerviniu pagridu buna kad greitai suspazmuoja ir gali neislaikyti esamo slapimo pusleje. g.gif
Atsakyti
gal kas zinot kas vartojot driptane vaistukus ar svaigo galva g.gif ?
Atsakyti
Man buvo klaikus galvos svaigimas nuo to Driptane, nors, gal ir shiaip sutapo.. nebaigiau vartoti to vaisto, dabar baigiasi galiojimas si menesi, reiks ishmesti.
Atsakyti
na dabar gal jau priprato ,nes dvi dienas tai svaigimas buvo doh.gif
Atsakyti
sveikutes
Turiu tokia problemele ,prie slapimo pusles uzdegimo temos gal netinka rasyt ,todel užvedžiau naują temą.
Mane vargina tokia puslytes problema doh.gif daznas šlapinimasis ir su dideliu kiekio šlapimu,negaliu toli važiuoti ,eiti nes kas valanda reikia toleto ir gal neiskentečiau nes jau buna pilna pilnutele pusle.
Tyrimus slapimo dariau geri ,paselis irgi šlapimo geras .... doh.gif kas man galetu buti ,gal kam taip yra buvę parašykit kas galetu buti , g.gif skaiciau internete kad gali buti nuo stuburo dar del inkstu nepakankamumo, bet inkstus ziurejo per echoskopą viskas lyg ir gerai...
lauksiu atsakymo... verysad.gif
Atsakyti
nu negi niekam taip nebuvo gal nuo netinkamu vaistu g.gif
Atsakyti
Čia tau bus nervinis noras šlapintis - pirmiausia pas šeimos gydytoją, toliau jau duos nukreipimus.Neįšsigask, tokių žmonių yra daug ir gana lengvai viskas susitvarko. slap.gif
Atsakyti
aciu ir lauksiu kitu nuomoniu mergyciu wub.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2007 01 03, 18:12)
sveikutes
Turiu tokia problemele ,prie slapimo pusles uzdegimo temos gal netinka rasyt ,todel užvedžiau naują temą.
Mane vargina tokia puslytes problema doh.gif daznas šlapinimasis ir su dideliu kiekio šlapimu,negaliu toli važiuoti ,eiti nes kas valanda reikia toleto ir gal neiskentečiau nes jau buna pilna pilnutele pusle.
Tyrimus slapimo dariau geri ,paselis irgi šlapimo geras .... doh.gif kas man galetu buti ,gal kam taip yra buvę parašykit kas galetu buti , g.gif skaiciau internete kad gali buti nuo stuburo dar del inkstu nepakankamumo, bet inkstus ziurejo per echoskopą viskas lyg ir gerai...
lauksiu atsakymo... verysad.gif



Yra dar toks terminas dirgli šlapimo pūslė, bet tada šlapinanamasi dažnai ir mažais kiekiais. Ko gero ne tas. Paprašyk šeimos gydytojo, kad pas endokrinologą nusiųstų konsultacijai.
Atsakyti
QUOTE(Saule100 @ 2007 01 04, 22:20)
Yra dar toks terminas dirgli šlapimo pūslė, bet tada šlapinanamasi dažnai ir mažais kiekiais. Ko gero ne tas. Paprašyk šeimos gydytojo, kad pas endokrinologą nusiųstų konsultacijai.

o kazi negaletu buti man cia nuo vaistu poveikis toks nes geriu antidepresantus ir raminamuosius gal jie man nevisai tinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2007 01 05, 11:24)
o kazi negaletu buti man cia nuo vaistu poveikis toks nes geriu antidepresantus ir raminamuosius gal jie man nevisai tinka g.gif




schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif nemanau
Atsakyti
Turiu ir aš tokia pat beda, bet kiek tyrimu dariausi, tai nieko neranda g.gif
Atsakyti