Įkraunama...
Įkraunama...

Dirgli šlapimo pūslė

QUOTE(matrica @ 2007 01 05, 20:13)
Turiu ir aš tokia pat beda, bet kiek tyrimu dariausi, tai nieko neranda  g.gif

o pas tave koki simptomai ir kokius tyrimus dareisi,na man dar kai slapinuosi toks nemalonus jausmas yra bet nepasakyciau kad skauda.galvoju kad cia kokia ginekologine problema g.gif spaudzia pusle.... g.gif
Atsakyti
Man kartais uzeina tokie "slapinimaisi", nezinojau kodel, bet tada gana daznai ir kas kokia 1.5val ajnu i toleta... O slapimas geras. bet kartais buna, kad tik puse dienos taip. Arba uzeina kai einu miegoti, ypac jei neuzsimiega, o dar guliu ant pilvo, ir man jau tas psichologinis gal yra, nes tada galvoju, nu dabar jau gal nenoresiu i ta toleta, ir uz kokio pusvalandzio jau vel spaudzia pusle.. tai nzn nuo ko cia smile.gif
Atsakyti
Nėštumo testas neigiamas?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 01 05, 23:56)
Nėštumo testas neigiamas?


Nu kad nebuvo del ko dabar darytis, man cia jau koki metai ar kiek taip uzeina, ir gan retokai, bet vis tiek, toks idomus reiskinys, ar kaip cia pavadint.. g.gif o kiek girdejusi, tai daznas slapinimasis buna antroj nestumo pusej smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zvaigzdute^: 05 sausio 2007 - 23:10
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2007 01 05, 23:09)
Nu kad nebuvo del ko dabar darytis, man cia jau koki metai ar kiek taip uzeina, ir gan retokai, bet vis tiek, toks idomus reiskinys, ar kaip cia pavadint..  g.gif  o kiek girdejusi, tai daznas slapinimasis buna antroj nestumo pusej  smile.gif


Vienas iš pirmųjų nėštumo požymių. Būna pirmąjį ir trečiąjį trimestrus.
Bet jei ne, tai ne.
Atsakyti
pas mane tai tikrai kad nera nestumo,nes puse metu taip jau g.gif toks spaudimo jausmas pusleje jauciu puslyte kai ir nesislapinu kai pasislapinu tai atrodo kad dar neviskas isejo blush2.gif ir strenas skauda,pamaudzia apatine pilvo dali,antibjotikus geriau nes galvojau uzdegimas ,bet man nepadejo schmoll.gif
Atsakyti
Kiek suprantu tai tikrai kažkas su inkstais turėtų būti g.gif bet jei sakai, tyrė ir nieko nerado.
Gal būtų įmanoma, su kokiu bendrai urologu pasikonsultuoti.
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2007 01 05, 21:50)
o pas tave koki simptomai ir kokius tyrimus dareisi,na man dar kai slapinuosi toks nemalonus jausmas yra bet nepasakyciau kad skauda.galvoju kad cia kokia ginekologine problema g.gif spaudzia pusle.... g.gif

Pagrindinis simptomas, tai dažnas begiojimas i tualeta doh.gif , o skausmo kaip ir nera, tik retai suskausta nugaroje.
Visus šlapimo tyrimus darė ir echoskopu tikrino, tik neseniai kai dare šlapimo tyrima del medicinkes rado truputi smelio, gal tikrai su inkstais visa tai susije g.gif , bet inkstai irgi tirti echoskopu ir viskas gerai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica @ 2007 01 06, 09:11)
Pagrindinis simptomas, tai dažnas begiojimas i tualeta  doh.gif , o skausmo kaip ir nera, tik retai suskausta nugaroje.
Visus šlapimo tyrimus darė ir echoskopu tikrino, tik neseniai kai dare šlapimo tyrima del medicinkes rado truputi smelio, gal tikrai su inkstais visa tai susije  g.gif , bet inkstai irgi tirti echoskopu ir viskas gerai  blink.gif

o pas tave slapimas skaidrus? g.gif nes dabar ryte net specialiai paziurejau ar skaidrus,bet skaidrus g.gif o inkstai echoskopu tiriant gali ir neparodyti jokiu pakitimu skaiciau internete nes yra visokiausiu inkstu ligos tipu verysad.gif pamatavau temperatura 37,1 tai netokia ir didele galima sakyti normali nes pas mane ji visada aukstoka.
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2007 01 06, 10:27)
o pas tave slapimas skaidrus? g.gif nes dabar ryte net specialiai paziurejau ar skaidrus,bet skaidrus g.gif o inkstai echoskopu tiriant gali ir neparodyti jokiu pakitimu skaiciau internete nes yra visokiausiu inkstu ligos tipu verysad.gif pamatavau temperatura 37,1 tai netokia ir didele galima sakyti normali nes pas mane ji visada aukstoka.

Kiek prisimenu tai ivairiai buna g.gif , o del temperatūros, tai pas mane visada beveik 37 ir kelios dalys unsure.gif
O ką tau gyd.sako? ax.gif
Atsakyti
siaip tai kai buvau tai nieko nerado nei is moteriskos puses nei pas vidaus gydytoja tai tipo daug geri nors as ryte isgeriu tik kavos oryte varau kokius 4 kartus i wc verysad.gif as tai galvoju kad pas mane is moteriskosios puses kazkas nes daznai uzdegimai buna tai gal nuo tu visu vaistu,antibjotiku,gal ir pusle streikuoja g.gif
o tau taip senai su pusle? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2007 01 08, 09:43)
siaip tai kai buvau tai nieko nerado nei is moteriskos puses nei pas vidaus gydytoja tai tipo daug geri nors as ryte isgeriu tik kavos oryte varau kokius 4 kartus i wc verysad.gif as tai galvoju kad pas mane is moteriskosios puses kazkas nes daznai uzdegimai buna tai gal nuo tu visu vaistu,antibjotiku,gal ir pusle streikuoja g.gif
o tau taip senai su pusle? g.gif

Seniai turiu tą problemą, o prasidejo viskas nuo to, kai paauglystėje buvo dažni šlapimo pūslies uždegimai, su dideliais skausmais. blink.gif
Atsakyti