Viktoria Minya Hedonist
Mmmmmm, koks hedonistiškas malonumas.... Iš pradžių gailėjausi, kad jis pas mane neatkeliavo šaltą žiemą, tačiau jau prasidėję šilti vakarai ir pasisėdėjimai lauke verčia mane persigalvoti.
Pirmos natos: rome mirkstantis persikas, persmelktas medumi ir citrusais, kažkur jaučiu saldžios juodos arbatos aromatą. Neįtikėtinai intoksikuojanti pradžia! Ją po truputį persmelkia jazminų, osmantų ir apelsinų žiedų absoliutai su salstelėjusio tabako nata (kiek primena tabaką iš HdP Tubereuse Animale), nepaprastai kremiška forma, ne tiek pieniškomis, kiek grietinėlės gaidelėmis padvelkiančia. Į bazę šis aromatas sėda šiek tiek blyksteldamas metalinėmis natomis - gal kalta vetiverija ar kažkurie kiti žalumynai, po truputį atskleisdami šiltą medieną ir vanilę.
Labai netikėtas, labai permainingas kvapas, turbūt privalomas pauostyti kiekvienam gourmand kvapų mėgėjui, bet bent lašelis jo rekomenduojamas bet kuriam kvepalynui - tiesiog toms dienoms, kai norisi tyliai apsvaigti nuo kaistančio oro, pulsuojančių emocijų ar palaimingo dekadanso.