Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų belaukiant!

iškepiau 6 skardas meduolių karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2012 12 16, 20:37)
as taip pat pritariu smile.gif man tas visas svenciu dziaugsmas dingsta jau antra Kaledu diena smile.gif Nauji metai kaip eiline svente ir tiek smile.gif

Man antra diena dažniausiai išvis jau nostalgija prasideda (nors ir mano gimtadienis, bet visus sveikinimus susirenku 25) tai jausmas maždaug būna toks: "tiek laukiau ir ruošiausi, o čia piš ir nieko neliko" tai reikia mėgautis kiekviena akimirka dar iki Kalėdų. (Pvz. Kalėdų eglute dukros darželyje)
O del Naujų, tai gal senstam, gal kas bet kuo toliau tuo mažiau norisi juos švesti
Atsakyti
Šventiniai buteliukai !!
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 12 16, 21:48)
iškepiau 6 skardas meduolių karsta.gif

Ir aš norėčiau kept, bet mano silpnybė sausainiai ir pyragai doh.gif lotuliukas.gif . Sausainiai būna kieti, o pyragai per mažai iškyla arba susmenga rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2012 12 17, 00:37)
Ir aš norėčiau kept, bet mano silpnybė sausainiai ir pyragai  doh.gif  lotuliukas.gif . Sausainiai būna kieti, o pyragai per mažai iškyla arba susmenga  rolleyes.gif .


O aš kepu būtent tuos, kurie iš pradžių ir privalo būti kieti, o po kokių 2-3 sav. atsileidžia ir, kaip viena pasakė, būna Dieviško skonio wub.gif
Kepu jau nuo lapkričio vidurio ir niekaip negaliu nustot, nes visiems reikia doh.gif
Bet jau šį savaitgalį pasakiau, kad uždarau fabrikėlį, nes nebespės atminkštėt iki švenčių rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos

user posted image

QUOTE(Cartman @ 2012 12 16, 14:24)
o čia biškį kalėdinio humoro
http://d24w6bsrhbeh9...092157_700b.jpg[/img]

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o pas mane graiciausiai kjaledu senis ateis su nepilnu maisu, nes dar nera tevam ir vyrui dovanu doh.gif o tokiu oru is namu nosies nekisiu doh.gif
Atsakyti
man jau į pašto dėžutę ateina kalėdiniai atvirukai ir siuntiniai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 12 18, 12:24)
man jau į pašto dėžutę ateina kalėdiniai atvirukai ir siuntiniai  wub.gif

Oi, kaip smagu, kai kas nors prisimena bigsmile.gif .
Mes, kad ir kiek siųstume atvirukų, iš nieko negauname unsure.gif .
Atsakyti
sveikos!

pas mus jau irgi pradejo keliaut Kalediniai atvirukai. galvoju, kaip juos graziai sukabint ar sudeliot, kad damutes rankos nepasiektu nutampyt, o ir graziai atrodytu.... gal kas turit ideju?

prikepiau druskos zaislu... bet gal kam yra taip buve - na, neatrodo jie man visiskai sausi.... ar taip ir buna? namuose dregna tikrai - pastoviai langai rasoja, valyt nusibosta... bet ar cia del to? ar as paprasciausiai neisdziovinau pakankamai pries dazydama?
Atsakyti
Labas vakaras, gal kuri man pasakys kurios dienos pasninkas, vyras labai jau mėsaėdis tai nežinau ar nuo pentadienio iki antradienio jį be mėsos išlaikysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(irma-firma @ 2012 12 18, 23:25)
Labas vakaras, gal kuri man pasakys kurios dienos pasninkas, vyras labai jau mėsaėdis tai nežinau ar nuo pentadienio iki antradienio jį be mėsos išlaikysiu blush2.gif

šiaip didžiausias pasninkas lyg penktadieniais turėtų būt.
bet kokia prasmė jo laikytis, jei tik vien laikytis nesigilinant į esmę ir prasmę? g.gif
Atsakyti
kas cia per druskos zaislai? bigsmile.gif
Atsakyti