Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų belaukiant!

Mano vyras laikosi visada penktadieniais pasniko ir Kuciu diena, nors jis nera uolus Katalikas, bet stengiasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smarty_978 @ 2012 12 18, 19:58)
prikepiau druskos zaislu... bet gal kam yra taip buve - na, neatrodo jie man visiskai sausi.... ar taip ir buna? namuose dregna tikrai - pastoviai langai rasoja, valyt nusibosta... bet ar cia del to? ar as paprasciausiai neisdziovinau pakankamai pries dazydama?

Manau, kad pilnai nebuvo išdžiūvę, bandyk sukišt į orkaitę kelioms valandoms labai žemoj temperatūroj, gal pagerės. Ar labai jau negeras vaizdelis ir drėgmė matosi? Gal palik taip, kaip yra? g.gif
Atsakyti
user posted image

QUOTE(Cartman @ 2012 12 18, 11:24)
man jau į pašto dėžutę ateina kalėdiniai atvirukai ir siuntiniai  wub.gif

kaip fainai thumbup.gif

QUOTE(irma-firma @ 2012 12 18, 23:25)
Labas vakaras, gal kuri man pasakys kurios dienos pasninkas, vyras labai jau mėsaėdis tai nežinau ar nuo pentadienio iki antradienio jį be mėsos išlaikysiu blush2.gif

tik kucios, o per velykas nevalgo ketv, penk ir sest
Papildyta:
QUOTE(Cartman @ 2012 12 19, 00:27)
šiaip didžiausias pasninkas lyg penktadieniais turėtų būt.
bet kokia prasmė jo laikytis, jei tik vien laikytis nesigilinant į esmę ir prasmę? g.gif

penktadieniasi kas laikosi, tai laikosi visus metus pasniko, o jei turima omeni tik kuciu pasnikas, tai tik per kucias ir laikomasi
Atsakyti
Paskaitinėjau ir širdis sušilo bigsmile.gif
O aš kankinuosi - mamai neišmąstau dovanos doh.gif
Na gerai, bus rankų darbo meduolinis namelis, tortas, papuošimai eglutei, vainikėlis... Medaus, riešutų, maistų vešiuos. Bet tai kaip ir ne naujiena... Galvoju apie kraujospūdžio aparatą, nes senasis jau stringa. Bet geras - brangus, bruds. Nelabai piniginė neša verysad.gif Nu žodžiu, esu pasimetime doh.gif
Atsakyti
na va as ir jau vakar ir atviruciu gavau ir sausainuku saldainuku imbieriniu meduoliuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2012 12 20, 12:42)
Paskaitinėjau ir širdis sušilo  bigsmile.gif
O aš kankinuosi - mamai neišmąstau dovanos  doh.gif
Na gerai, bus rankų darbo meduolinis namelis, tortas, papuošimai eglutei, vainikėlis... Medaus, riešutų, maistų vešiuos. Bet tai kaip ir ne naujiena...  Galvoju apie kraujospūdžio aparatą, nes senasis jau stringa. Bet geras - brangus, bruds. Nelabai piniginė neša  verysad.gif  Nu žodžiu, esu pasimetime  doh.gif

gal kas iš artimųjų norėtų susimest bendrai dovanai?
kitos į galvą ateinančios mintys: geras rankų kremas (nes žiemą jo per daug nebūna), bilietai nuvykti kartu į teatrą/filharmoniją ar pan, jei mėgsta gamint koks neturimas virtuvinis daiktas pvz silikoniniai padėkliukai kepimui/formelės ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 12 20, 14:10)
gal kas iš artimųjų norėtų susimest bendrai dovanai?
kitos į galvą ateinančios mintys: geras rankų kremas (nes žiemą jo per daug nebūna), bilietai nuvykti kartu į teatrą/filharmoniją ar pan, jei mėgsta gamint koks neturimas virtuvinis daiktas pvz silikoniniai padėkliukai kepimui/formelės ir pan.

Ačiū už patarimus. Bet... į teatrą nenueis - sunkiai vaikšto. Kepiniais labai neužsiima - taupo dujas rolleyes.gif Dėl kremukų... kosmetikos ne mėgėja, bet šiaip koks nuo šalčio/skilinėjimo gal ir nieko g.gif
Dėkui, pasidairysiu
Atsakyti
Sveikos, o man vis laiko trūksta. Na nežianau kur tos dienos išgaruoja, reikia pabaigti gaminti atvirukus ir pradėti pakuoti dovanas, savaitgali nebūsiu namie, tai vėl nekas gausis.
Atsakyti
Neseniai baigiau kept sausainiukus... Ryt kepsiu antrą partiją wub.gif
user posted image

O vakar SB priverčiau supakuoti dalį dovanų, man liko tik kaspinėliais perrišti tongue.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bakcha: 21 gruodžio 2012 - 00:19
QUOTE(pašnekutė @ 2012 12 20, 16:16)
Ačiū už patarimus. Bet... į teatrą nenueis - sunkiai vaikšto. Kepiniais labai neužsiima - taupo dujas  rolleyes.gif  Dėl kremukų... kosmetikos ne mėgėja, bet šiaip koks nuo šalčio/skilinėjimo gal ir nieko  g.gif
Dėkui, pasidairysiu


Gal laikraščius/žurnalus skaito? Galėtumėte prenumeratą kokią padovanoti ax.gif
Atsakyti
nieko nebeliko iki svenciu smile.gif sian dar reikes i Kaledine pcihoze pasinerti, nes pasirodo dar viena dovana esam pamirse doh.gif reiks lekt is ryto, nes per pietus i Akropoli bus neimanoma ibristi biggrin.gif
Atsakyti
Kalėdų belaukiant:
Meduoliai. Jų iškepiau... Nežinau kiek, bet užteko visiems - ir dovanoms, ir parduoti, ir akcijai vienišiems seneliams, ir mums dar pagraužt rolleyes.gif
user posted image
Mano meduoliniai nameliai rolleyes.gif
user posted image
tarp jų - suvenyriniai meduoliukai ant pagaliukų
user posted image
Tarpe - dekupažinti bumbuliukai.
user posted image
Dovanėlių nufotografuoti nespėjau - tik spėjau pakuot ir nešt, pakuot ir nešt biggrin.gif
O kelios dar tupi pasislėpę topsecret.gif
Ir dar viena šokanti snaigė
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 22 gruodžio 2012 - 16:03