Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų belaukiant!

Pašnekute, labai viskas šaunu, ir meduoliai skanūs atrodo, ir nameliai dailūs smile.gif Mums jau nieko daryt nebeliko Kalėdoms, laukiam rankas susidėję biggrin.gif Kept nieko nekepiau, nes vistiek pas MB šeimą važiuojam, tai ten bus kalnai visko, už tai ir nesivarginau. Dovanos irgi suvyniotos, po egle tupi, laukia, kol bus susemtos ir išvežtos jų gavėjams smile.gif
Atsakyti
user posted image


QUOTE(pašnekutė @ 2012 12 22, 15:55)
Ir dar viena šokanti snaigė
http://i48.tinypic.com/vxdeop.jpg[/img]

labai grazi balerina smile.gif
Atsakyti
pasnekute, wub.gif kokio grozio nameliai

[URL=user posted image]v[/URL]

Musu eglute jau laukia svenciu ax.gif
Atsakyti
Pašnekute, nameliai labai gražūs
Ataka 26. Dovanėlių kalnas didesnis net už ellutę.
Aš šiandien irgi paskutines dovanas supakuosiu. O mano dukra tai pokšta iškrėtė. Norėjo pasigirti kaip dovanas pakavo ir mano močiutei sako. O tau tai medaus bus dovanų. doh.gif
Atsakyti
Mano žaliaskarė wub.gif
user posted image

Gražių švenčių wub.gif
Atsakyti
Kai baltos snaigės tyliai žemėn krinta, papuošia jos Kalėdų eglę sidabru. Kiek daug stebuklų tuo metu nutinka, kiek daug išspildo tuo metu svajų! Linksmų Kalėdų!
newyear.gif
Atsakyti
http://www.google.lt...acker/dashboard
Atsakyti
Iki Kalėdų liko... ai labai daug. Su visomis susitiksime rugsėjį. Smagu buvo kartu. Kalėdų ruošimasis nuo rugsėjo labai pasiteisino. O šiai minutei jau turiu minčių kitiems metams. Tai kad žinau į ką būtinai atkreipti dėmesį prekypcentriuose per akcijas. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos visos, jei gerai pamenu pernai jau rugpjūti atsirado pirmuju postu šioje temoje biggrin.gif Tai nuo rugsėjo vėl reikia atgaivinti tema
Atsakyti
sveika smile.gif as i jau svarciau pradeti lysti i sita tema smile.gif nes praitoje savaiteje pagavau save galvojant, kad reiktu pradeti mastyti apie kaledines dovanas biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai prieš pora savaičių dariau viena užsakymą knygoms, (buvo akcija vaikiškoms knygoms) tai tos knygos bus vaikams prie dovanų. Tai jau kaip ir rugpjūtį pradėjau ruoštis blush2.gif
Atsakyti
Ypač šiandien, pirmą rudens dieną, jau krenta spalvoti klevo lapai, nemažai čeža po kojomis, tad ir galvoju pradėt sukt "roželes", kurias sudžiovinus bus galima nudažyt ir panaudot kalėdų dekoracijų gamybai, galop puošt advento vainikams ir pan...
Atsakyti