Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų belaukiant!

Sveikos, jungiuosi i karstlige ir as..
turiu prisipazinti, kad jau turiu pirmas dovaneles... blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, paskaičius paskutinius šių metų postus, susigriebiau už galvos: žmonės jau turi dovanas, o aš tik kelias idėjas dovanoms doh.gif Bet ir tos , greičiausiai, dar tik laaabai preliminarios. O kur dar visą kitą? Kada spėsiu? Ar patempsiu finansiškai? Vnž, prasidėjo panika mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(e-glory @ 2013 09 02, 16:30)
Sveikos, paskaičius paskutinius šių metų postus, susigriebiau už galvos: žmonės jau turi dovanas, o aš tik kelias idėjas dovanoms doh.gif  Bet ir tos , greičiausiai, dar tik laaabai preliminarios. O kur dar visą kitą? Kada spėsiu? Ar patempsiu finansiškai? Vnž, prasidėjo panika mastau.gif

as tai vakar sesei pasakiau , kad jau kaledas planuoju, tai ji tai suprato , kaip pajuokavima.... doh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif bet paskui paaiskinau, nes ji neturi vaiku, tai jai kitaip, nereikia jokiu advento kalendoriu ir t.t. tai neisjuoke manes, suprato rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif jungiuosi ir as prie jusu biggrin.gif kol kas tik pradejau daryti dovanu sarasa, ziurinejuos idejas namu papuosimui ax.gif dar pasidariau sarasa ko reiktu prisirinkti miske, kad paskui tureciau is ko dekoracijas daryti biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
BlackDhalia, pas mus parduotuvėse jau pasirodė Kalėdinės atvirutės, tai irgi nei šis, nei tas, už lango dar visai šilta!

Hedra, bajeristė jūs biggrin.gif

QUOTE(Hedra:) @ 2013 09 02, 16:07)
as tai vakar sesei pasakiau , kad jau kaledas planuoju, tai ji tai suprato , kaip pajuokavima.... doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif bet paskui paaiskinau, nes ji neturi vaiku, tai jai kitaip, nereikia jokiu advento kalendoriu ir t.t. tai neisjuoke manes, suprato rolleyes.gif

Mes vaikų irgi neturim, bet šventės nė kiek ne mažiau laukiam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(e-glory @ 2013 09 02, 16:30)
Ar patempsiu finansiškai? Vnž, prasidėjo panika mastau.gif

Man kaip tik atrodo, kad finansiškai lengviau pirkti dovanas po truputi. Po vienos algos truputi po kitos.
Mano saraše tik vienas dar žmogutis. Su pussesee esame gimusios Kalėdiniu laikotarpiu. Tai dovanėlės truputi brangesnės būna, tokios Kaledinės - gimtadienio. Tai juokais išsikalbėjome, kad norime skrudintuvų abi. Nusprendėm viena kitai ir padovanoti po skrudintuva, biggrin.gif
Mamai, uošvienei, švogerkoms, tai visada būna saldainiai, vynas arba arbata. Tik vis kitaip pateikta, tai manau kad laikysios ir toliau šios linijos. Geriausios dovanos tai kas suvalgoma.
Dar vaikams nepirksiu jokių saldainių rinkinių, o pati juos surinksiu. Nes sumoki už maišeli 5 Lt ir ten kelios bambonkės ir Nomedos saldainis doh.gif tai geriau jau pati rinkinuką padarysiu, nes maždaug žinau ką mėgsta mano ir giminių vaikai.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2013 09 02, 18:55)
Man kaip tik atrodo, kad finansiškai lengviau pirkti dovanas po truputi. Po vienos algos truputi po kitos.
--------------------------------------------
Dar vaikams nepirksiu jokių saldainių rinkinių, o pati juos surinksiu. Nes sumoki už maišeli 5 Lt ir ten kelios bambonkės ir Nomedos saldainis  doh.gif  tai geriau jau pati rinkinuką padarysiu, nes maždaug žinau ką mėgsta mano ir giminių vaikai.

Ankščiau taip pat galvojau, kad lengviau, bet per tą laiką atsiranda krūvos neplanuotų išlaidų. Va, dar birželį, sėdėdama šioje temoje, svajojau, kaip dar vasarą pradėsiu pirkti dovanas, ir ką jūs galvojat, ar nupirkau nors vieną? Sporto stovykla sūnui, visos el. instaliacijos pakeitimas bute, vaikų suruošimas mokslo metams doh.gif Ir jaučiu, kad tai dar ne pabaiga...

----------------------------
Saldainių maišelių aš nebeperku seniai. Turiu namuose tokia didelę apvalia lekštę su didele skyle, į kurios vidurį padedu advento vainiką, o toje lėkštėje - saldainių ir įv. riešutų. Tad mano vaikai vaišinasi visą advento laikotarpį. O kitiems - rinkinėlius padarau pati
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo e-glory: 02 rugsėjo 2013 - 19:06
QUOTE(Dzenete @ 2013 09 02, 18:55)
Dar vaikams nepirksiu jokių saldainių rinkinių, o pati juos surinksiu. Nes sumoki už maišeli 5 Lt ir ten kelios bambonkės ir Nomedos saldainis  doh.gif  tai geriau jau pati rinkinuką padarysiu, nes maždaug žinau ką mėgsta mano ir giminių vaikai.


Tai dar gerai būtų jei už 5Lt gausi kokį rinkinuką doh.gif Aš jau senokai pai darau tuos rinkinukus.Viena draugė davė tokių Kalėdinių maišiukų(kepyklose į juos kūčiukus pakuoja),aš per kelis mėnesius seku akcijas ir kiekvieną savaitę nuperku po 1kg akcijinių saldainių.Taip iki Kalėdų susidaro didžiulis maišas įvairiausių saldainiukų.Tada dar nuperku po nedidelį šokoladinį Kalėdų senelį ir supakuoju į tuos maišiukus.Tai ir vaikai patenkinti ir mano piniginė džiaugiasi biggrin.gif O pernai atsimenu netikėtai ir skubiai reikėjo rinkinuko,nulėkiau į parduotuvę ir išsigandau kiek jie kainuoja blink.gif Mat buvau atitrukus nuo tų dalykų,tai man buvo lengvas šokas lotuliukas.gif

Dovanas mintyse jau deliojuosi,dabar seksiu akcijas ir bandysiu po truputėlį viską susipirkt ax.gif
Atsakyti
Vakar su akcija http://grupinis.lt/s...kta?show_more=1 ir http://grupinis.lt/s...ana?show_more=1

Mastau g.gif ar vienam asmeniui dovanot puodukus ir i juos prideti skirtingu arbatu rusiu ir geresniu saldainiu, o dovanojant kitam asmeniui i stiklainius biriu indus prideti se kevalu graikiniu riesutu, lazdyno, imbieriniu sausainiu g.gif ar visus juos isdalint ir kaip atskirus padovanot doh.gif
Atsakyti
Ir aš rinkinius pati darau, nes tikrai nėra noro ~10lt mėtyt už kelis čiulpinukus. Dažniausiai dedu dukrai kinderį, fortūną,miglę ir ananasą. Dar kartais kokį mars ar twix.
Man irgi kažkada to rinkinio prireikė, kai netikėtai į svečius varėm, tai net nepirkau. Nupirkau kinderį ir šokoladinį senelį 4u.gif

QUOTE(ataka26 @ 2013 09 03, 09:15)
Vakar su akcija http://grupinis.lt/s...kta?show_more=1 ir http://grupinis.lt/s...ana?show_more=1

Mastau  g.gif  ar vienam asmeniui dovanot puodukus ir i juos prideti skirtingu arbatu rusiu ir geresniu saldainiu, o dovanojant kitam asmeniui i stiklainius biriu indus prideti se kevalu graikiniu riesutu, lazdyno, imbieriniu sausainiu  g.gif  ar visus juos isdalint ir kaip atskirus padovanot  doh.gif


O gal tokį kaip komplektą daryt? Vienam žmogui 2 puodeliai ir 2 indeliai ir kitam taip pat?
Atsakyti
QUOTE(Loranija @ 2013 09 03, 08:30)
O gal tokį kaip komplektą daryt? Vienam žmogui 2 puodeliai ir 2 indeliai ir kitam taip pat?

puodeliai yra 6 g.gif na dar laiko yra reikes pamastyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2013 09 02, 09:55)
Dereša oficialiai atidarom laiko skaiciavima  thumbup.gif

apie kalendorius ir as siemet susimasciau  g.gif

biggrin.gif aha

QUOTE(Pumasha @ 2013 09 02, 14:46)
Sveikos, jungiuosi i karstlige ir as..
turiu prisipazinti, kad jau turiu pirmas dovaneles...  blush2.gif

kokias? ax.gif
Atsakyti