Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų belaukiant!

Sveikos, kolegos išprotėjėlės, kas gi apie Kalėdas rugsėjo mėnesį kalba biggrin.gif Mes vakar visai netyčia nukovėm pirmąją kalėdinę dovaną - knygą vyro broliui. Neplanavom, bet kad jau užmatėm už gerą kainą ir žinom, kad jam patiks, tai nematėm tikslo tempt gumos - griebėm smile.gif

Aš vis dažniau pamąstau apie atvirukus, nes, kaip ir praeitais metais, juos darysiu pati, bet kadangi šiemet atvirutes pradėjau daryti ir pagal užsakymus, nenorėčiau su savų gamyba labai susivėlint, nes galiu nebespėt smile.gif

Tai va tokios žinios iš mano Kalėdų stovyklos smile.gif
Atsakyti
Labutis, ir aš prisidedu jau prie jūsų, ruoštis kalėdom bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Malonu ir vėl kartu su jumis laukti švenčių ax.gif

O mane Kalėdine nuotaika užkrėtė filmas "Tegyvuoja meilė" ,savaitės pradžioje jį pažiūrėjau ir nuo tada nebeišlenda iš galvos Kalėdos wub.gif Jau planuoju užsakyti kai kurias dovanas,nes gan ilgai jas gamina,o prieš šventes bus dar daugiau užsakymų,tai dar nespės ar ką...
Atsakyti
Mes, realiai, Kalėdinių reikalų iki Lapkričio nepradedam, nes švenčiam Halloween'ą, o po jo jau galima ir Kalėdintis, bet va šiemet teks iš ankso atvirutes gamint, tai jaučiu, kad reikalas pasistums į priekį. Šiaip nepatinka man tie kasmet vis anksčiau prekyboje pasirodantys Kalėdų atributai. Kas per anksti, tas negerai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2013 09 01, 16:21)
Mes, realiai, Kalėdinių reikalų iki Lapkričio nepradedam, nes švenčiam Halloween'ą, o po jo jau galima ir Kalėdintis, bet va šiemet teks iš ankso atvirutes gamint, tai jaučiu, kad reikalas pasistums į priekį. Šiaip nepatinka man tie kasmet vis anksčiau prekyboje pasirodantys Kalėdų atributai. Kas per anksti, tas negerai sad.gif


Na mes dar girliandų irgi nekabinam biggrin.gif Tiesiog yra dalykų,kurie reikalauja išankstinio pasiruošimo,kad ir tų dekoracijų gamybai reikia prisidžiovint visokių medžiagų,ar ką spėt numegzt/pasiūt/nunert ir pan. Pritariu,kad per anksti nereikia ten tų parduotuvių lentynų nukraut,bet pas mus dar ir nepraktikuojami tokie dalykai.Visada po Vėlinių ateina laikas,tai tuo pačiu laiku kaip ir pas jus po helovino mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2013 09 01, 16:21)
. Šiaip nepatinka man tie kasmet vis anksčiau prekyboje pasirodantys Kalėdų atributai. Kas per anksti, tas negerai sad.gif

Ta ir man nepatinka, bet šiaip apie žmones ir dovanas galvoti anksti patinka. Stebi situacijas ir sumastai ko kam reikėtų. Šiemet jau kokie 3 metai kai pradedu kokia smulkmena nugvelpti ankščiau laiko. Nes paskutinės minutės pirkiniai ne man. Nebent vaikams žaislus per akcija (40 proc. biggrin.gif ) pirkti
Atsakyti
Oi, čia tai faktas, juk, jeigu gali kažkur sutaupyt dabar, tai kam laukt iki paskutinės minutės ir mokėt dvigubai. Man visada dovanų pirkimas paankstintas gaunasi, nes tėvai Lietuvoje, tai jau į lapkričio pabaigą viską stengiuos išsiųsti, kad nepakliūtų siuntiniai į Kalėdinį srautą ir nesuvėluotų. Geriau atkeliaus anksčiau ir juos pasidės laukti Kalėdų, negu kad Kalėdų rytą nieko po egle nuo mūsų neras.
Atsakyti
O aš dabar viską supratau biggrin.gif. Visus metus planavau vestuves, prieš mėnesį jas atsokome, tai dabar sėdžiu be veiklos, nėra ką planuoti, tai vidinis balsas patarė pradėti kaledom ruostis biggrin.gif biggrin.gif mes taip pat švenčiame helowyna, bet tai labiau baisių užkandžių šventė ir vaikui džiaugsmas pabaisa persirengti....o kalėdos yra kalėdos....vis dar turiu viltį, gal pavyks šiais metais sutikti lietuvoj,bet greičiausiai, kad ne...todėl reikia ruostis biggrin.gif
Atsakyti
Hedra, man tai tik duok organizuoti biggrin.gif Mama juokiasi, kad aš nuo šventės iki šventės gyvenu, tai tikrai jus suprantu, kad kartais nagai niežti, kaip veiklos norisi biggrin.gif
Atsakyti
gal kas jau konkreciau kamyra apmastes apie dovaneles? Mamai ruosiuosi pirkti lyginimo lenta, bet vat reikia akciju Viledos palaukti g.gif
Atsakyti
Smagu, kad ne aš viena jau pradėjau apie Kalėdas galvot smile.gif

Pagrinde ankstyvas pasiruošimas skirtas dovanoms, kad daugiau apgalvotos būtų bei būtų laiko paieškoti. Spėjau kelias dovanas jau sugalvot, liko rast, padaryti. Dar šiemet sumąsčiau giminėms švenčių proga atvirukus siųsti, pradėjau nuo Velykų, bet sugalvojau vėlai, tai buvo pirkinės atvirutės. O dabar noriu pati padaryti atvirukus šventinius. Gal kas žino kokių gerų puslapių idėjoms, technikoms atvirukų ir panašiai? smile.gif Nedaug ieškojau, bet nieko gero neradau. Norisi gražių, bet ir neprastų labai, kad nebūtų vaikų lygio, o rimtesnių, laiko bus pamažu darytis.

Beje, gal kas žino kur šiaudų galima rasti? Turiu mintį sodą daryti, tai jų reikia labai.
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2013 09 01, 16:58)
gal kas jau konkreciau kamyra apmastes apie dovaneles? Mamai ruosiuosi pirkti lyginimo lenta, bet vat reikia akciju Viledos palaukti  g.gif

Kokybiška lyginimo lenta - dalykas labai geras, bet tik ne Kalėdoms sad.gif Baikit juokus, padovanokit mamai ką nors jos pačios malonumui, o ne namų ruošos darbams, kažkaip labai jau nešventiška dovana. Nebent mamaitė pati užsiprašė lentos, tada jau visai kitas reikalas.
QUOTE(Bachure @ 2013 09 01, 17:40)
Gal kas žino kokių gerų puslapių idėjoms, technikoms atvirukų ir panašiai? smile.gif Nedaug ieškojau, bet nieko gero neradau. Norisi gražių, bet ir neprastų labai, kad nebūtų vaikų lygio, o rimtesnių, laiko bus pamažu darytis.

Pinterest'e pasiautėkit, ten pasirinksit ir idėjų atvirutėms, ir technikos paaiškinimų smile.gif O, jeigu turit kažkokių techninių klausimų, drąsiai rašykit, bandysiu paaiškint smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sorceress: 01 rugsėjo 2013 - 19:19