Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija

QUOTE(dolee @ 2013 05 02, 15:03)
LU, man irgi sake labai reiktu situ visų relkaksų ir t.t. ir sporto, bet negaliu sportuoti, nes yra trukes kelienio ten kazkas, nu skauda kai pasportuoju, operuotis kolkas bijau  doh.gif  na del vaikų, tai man dėl vyresnėlio kaip ir pasake gyd kad hiperaktyvus, o mazas kopijuoja viska..... o as viska imu i galva, nu depresine kaip as sakau ir viskas, man paciai kartais baisu buna kaip as nervinuosi....

Del sporto,tai as sportuot tingiu blush2.gif tarkim begiot gal ir noreciau,bet man reik kompanijos.
Tikiu,kad isveda is pusiausvyros vaiku isdykavimas.Zinok,kad tai laikina smile.gif gal tada bus lengviau.
Anksciau ir as uzsidegdavau kaip degtukas.nervuodavaus,rekdavau.dabar truputi daugiau tos kantrybes yra ypac vaikams.nes ,nu ka tie nervai-kenkia groziui tik biggrin.gif
Jonazoles nebandei gert ar siaip kokiu neuro arbatu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, as ziuriu i panikos ataku tema niekas praktiskai nebeuzeina. Dauguma kalba apie vegetodistinija smile.gif
Jei kam bus idomu- laaabai daug informacijos yra tokiu rusu praktikuojancio psichologo A. Krasikov Youtube kanale ir apie vegodistoniją (nors jis sako kad tokios ligos nera, kad tai yra panikos ataka), apie depresijas, panikos atakas, derealizacijas, zodziu pasiziureti tikrai verta:
http://www.youtube.c...v?feature=watch

Dėl sporto-pirmi du žingsniai, kurie TURI BŪTI padaryti siekiant atsisveikinti su simptomais:
1. Sportas (nesvarbu koks ir kur-nors ir namuose, pasileidus per yourube rasta treniruote)
2.Kava-PAMIRŠTI bent jau tam laikotarpiui. Nes kava yra gana stiprus stimuliatorius, o toms panelems, kurios skundziasi sirdies plakimu, nerimu, nemiga ir spaudimu-kava yra priešas Nr.1 tongue.gif

Apie Seskines poliklinikos programa psichikos sveikatos centre chia perskaiciau:
viskas ten, aisku gerai, padeda, puiku. Tik nepamirskite tos, kuriom svarbu dėl darbo, vairuotojo pažymėjimo išdavimo ir t.t. dienos stacionaras=gulėjomas psich.ligoninėje, tad atitinkamuose vietose visam gyvenimui išlieka tam tikri įrašai ir kartais diagnozės. Aišku, kai jau reikia gydyt-nesvarbu ir tie įrašai. Aš tik dėl info, jei kas nežinojo.

Norėčiau parekomenduoti psoholode Ritą Zykienę; ji anksčiau dirbo Šėškinės poliklinikoje. Šio metu priima privačiai. Ji turi nemažą patirtį dirbant su panikos atakom ir taip vadinamom vegetodistonijom. Pati pas ją einu. Kam reikia smulkesnės info-kreipkitės per AZ.

Geros dienos visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2013 05 03, 07:51)
Del sporto,tai as sportuot tingiu blush2.gif tarkim begiot gal ir noreciau,bet man reik kompanijos.
Tikiu,kad isveda is pusiausvyros vaiku isdykavimas.Zinok,kad tai laikina smile.gif gal tada bus lengviau.
Anksciau ir as uzsidegdavau kaip degtukas.nervuodavaus,rekdavau.dabar truputi daugiau tos kantrybes yra ypac vaikams.nes ,nu ka tie nervai-kenkia groziui tik biggrin.gif
Jonazoles nebandei gert ar siaip kokiu neuro arbatu 4u.gif

as irgi tingiu smile.gif siaip planavau eiti i sporto kluba, ir vyras sako tik eik, bet nzn doh.gif dėl vaiku tai as jau kartais visai numojmu ranka ir viskas, uzsisuku, nueinu, paksui kokia mintis sauna i galva ateina ka nors susneku, nukreipi demesi jai piktas buna ir kazkaip taip apseinam be nervu smile.gif o kad groziui nervai kenkia tai tikrai smile.gif))
esu nusipirkusi jonazoliu, bet kiba per stipria pasidariau arbata man kazkas netiko, nzn... galva skaudet pradejo, bet cia gal sutapimas.... nes dar del galvos skausmu man pripazino kaip epizodinius, panasus i migreninius tik trunka savaitem.... nes buna kokia savaite diena dienpi galvos skausmai uzeina, paksui aprimsta kuriam laikuiu, ir vel prasideda uzburtas ratas....
Atsakyti
Sveikos, kaip laikotes ? as tai vel paluzau su dieta, buvau pora menesiu dietoj ir gerai apkudus, bet jau geras menuo vel valgau viska is eiles sad.gif(
Papildyta:
tas tikrai ne i nauda nei groziui nei sveikatai....;/
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2013 05 05, 10:52)
Sveikos, kaip laikotes ? as tai vel paluzau su dieta, buvau pora menesiu dietoj ir gerai apkudus, bet jau geras menuo vel valgau viska is eiles sad.gif(
Papildyta:
tas tikrai ne i nauda nei groziui nei sveikatai....;/

As irgi balansuoju ant dietos-nedietos ribos biggrin.gif Laikiausi laikiausi dvi savaites, tik orai uzsilo, tuoj i laukus su saslykai, tuoj kita diena su svaigstancia galva ir vaikstau doh.gif Zinau, kad negaliu, ale taip skanu blush2.gif Tai dabar emiau gudrauti: visa savaite laikausi dietos, o sestadieni leidziu sau viska, tada sekmadieni prasivolioju kaip didziausia pijoke(nes i sonus nesioja) biggrin.gif , o nuo pirmadienio vel saziningai laikausi(vis tik i darba reikia eiti, negaliu buti nedarbinga, o ir vairuoti reikia, kas bus, jei zigzagais imsiu vazineti) biggrin.gif
O dziaugiuosi gyvenimu, graziu oru, pavasariu, stengiuosi kaip galima daugiau praleisti lauke.
Vienoj temoj skaiciau, kad tokius vegetatyvinius negalavimus suteikia vit.D trukumas. Gal tiesa, gal netiesa, nezinau, moterys ten bande, sake, visai neblogai, sveikata pagerejo. Gal logikos ir yra, kad vegetodistonija paumeja tamsiu ir saltu sezonu, mat vit.D gaminasi gryname ore, sauleje. Juk ir medikai rekomenduoja prie vegetodistonijos daugiau buti gryname ore, sportuoti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 05 05, 18:33)
vit.D gaminasi gryname ore, sauleje. Juk ir medikai rekomenduoja prie vegetodistonijos daugiau buti gryname ore, sportuoti. g.gif

Kaip šaunu,kad turit valios dietoms 4u.gif
O dęl Vit.D.tikrai ir aš skaičiau doh.gif buvau pamiršus.Reikia gal su vaiku ir man po lašiuką pagert rolleyes.gif
Atsakyti
Nu ka, ziuriu, pasviete saulute ir dingo visos ligos smile.gif Smagu biggrin.gif
Pas mus jau truputi atveso... Pries pora menesiu issikeliau gyventi i Vokietija, bijojau, kad su mano liga ir polinkiui i depresija bus sunku. Bet kol kas viskas labai gerai, dziaugiuosiu gyvenimu, megaujuosi lausvalaikiu su seima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lysa @ 2013 05 11, 22:43)
Nu ka, ziuriu, pasviete saulute ir dingo visos ligos  smile.gif Smagu  biggrin.gif
Pas mus jau truputi atveso... Pries pora menesiu issikeliau gyventi i Vokietija, bijojau, kad su mano liga ir polinkiui i depresija bus sunku. Bet kol kas viskas labai gerai, dziaugiuosiu gyvenimu, megaujuosi lausvalaikiu su seima  smile.gif

gaila,bet niekur jos nedings turbut.
2 naktis nesamones tik uzmigus
dabar dar ir skrandis dega.remuo grauzia
del taves smagu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lysa @ 2013 05 11, 22:43)
Nu ka, ziuriu, pasviete saulute ir dingo visos ligos  smile.gif Smagu  biggrin.gif
Pas mus jau truputi atveso... Pries pora menesiu issikeliau gyventi i Vokietija, bijojau, kad su mano liga ir polinkiui i depresija bus sunku. Bet kol kas viskas labai gerai, dziaugiuosiu gyvenimu, megaujuosi lausvalaikiu su seima  smile.gif

Man irgi teks issikelti i kita sali. Tikiuosi kad bus i nauda, kasdien vyra matysiu smile.gif
Atsakyti
Sveikos.... griztu i dieta nes vel pasidare ziauru, su virskinimu, su viskuom. tikrai buvo savijauta geresne dietoj... smile.gif kaip jauciates??
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2013 05 15, 08:39)
Sveikos.... griztu i dieta nes vel pasidare ziauru, su virskinimu, su viskuom. tikrai buvo savijauta geresne dietoj... smile.gif  kaip jauciates??




Sveikute... man buvo laaabai viskas susitvarke apie menesi laiko. dabar vel jauciu silpnuma dideli ir mieguistuma, skrandis irgi jautrus.. siaip arteja menesiniu dienos, gal susije..
Atsakyti
Laba smile.gif Kur buvote rudeny kai man šitos temos reikėjo ,kaip aš jos neradau unsure.gif Žiūriu ir nikų čia pažįstamų yra ax.gif Aš vis dar geriu vaistus,kad ir galima sakyti išsikapsčiau iš tų nerimų ir PA g.gif bet va šiandiena kažkaip nerimas kribždena,mažytis nestiprus bet....ar sėdžiu ar guliu ar vaikštau visos mintys apie širdį,ar nebus permuimų ar kas pan, ar neištiks koks infarktas doh.gif nu baisu a ne ? biggrin.gif na bet stengiuosi nepanikuoti,plaukiu kaip sakant lengvai paviršiumi,jau toks tas mano likimas,teks susitaikyti su tuom smile.gif
Atsakyti