Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija

QUOTE(jauniute @ 2013 04 27, 22:17)
Sveikos, merginos 4u.gif

si karta ir as atejau su klausimu g.gif
ar jums nebuna begalinis jautrumas i garsa ar i sviesa? nu tik koks netiketas garsas garsiau ir kunas drebet pradeda, lyg isgastis, lyg adrenalinas, o ana diena taip melynai kompo lempa susvito irgi tas pats, net nesupratau kas cia man pasidare g.gif

Kartais buna. Jau nekreipiu demesio i tai.
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2013 04 27, 22:17)
Sveikos, merginos 4u.gif

si karta ir as atejau su klausimu g.gif
ar jums nebuna begalinis jautrumas i garsa ar i sviesa? nu tik koks netiketas garsas garsiau ir kunas drebet pradeda, lyg isgastis, lyg adrenalinas, o ana diena taip melynai kompo lempa susvito irgi tas pats, net nesupratau kas cia man pasidare g.gif

Buna.jau kaip bijai tai ir menkiausio garso ar dar ko issigasti.
Pabuvo ramu kelias naktis.
Vakar pabudau 4 ryto i WC.Poto atsigulus,jauciu,kad jau kazkas bus.Strykt is lovos,galva apsisuko ir sirdele eme dauzytis.Sakyciau lengva PA.Isbegau i balkona gryno oro ir po truputi praejo.
Sivakar atsiguliau,knyga dar paskaiciau ir jau visokios kvailos mintys lyst pradejo,nerimas,baimes jausmas,kad isprotesiu.Lyg uzsnudus buvau,bet pabudau nuo lekianciu minciu galvoje.Nerimas,nerimas,nerimas...Dabar ciulpiu valerijino tabletike ir geriu arbata.
Ryt reiks nueit neuro arbatos nusipirkt.
Varo i nevilti tokios naktys.............
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2013 04 29, 00:27)
Buna.jau kaip bijai tai ir menkiausio garso ar dar ko issigasti.
Pabuvo ramu kelias naktis.
Vakar pabudau 4 ryto i WC.Poto atsigulus,jauciu,kad jau kazkas bus.Strykt is lovos,galva apsisuko ir sirdele eme dauzytis.Sakyciau lengva PA.Isbegau i balkona gryno oro  ir po truputi praejo.
Sivakar atsiguliau,knyga dar paskaiciau ir jau visokios kvailos mintys lyst pradejo,nerimas,baimes jausmas,kad isprotesiu.Lyg uzsnudus buvau,bet pabudau nuo lekianciu minciu galvoje.Nerimas,nerimas,nerimas...Dabar ciulpiu valerijino tabletike ir geriu arbata.
Ryt reiks nueit neuro arbatos nusipirkt.
Varo i nevilti tokios naktys.............

4u.gif buna ir man taip...... tai suprantu kaip jautiesi 4u.gif man zinok labai padeda benosen, daug visokiu as gerus, bet sitas geriausias...
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2013 04 29, 21:26)
4u.gif  buna ir man taip...... tai suprantu kaip jautiesi 4u.gif  man zinok labai padeda benosen, daug visokiu as gerus, bet sitas geriausias...

jis miegui butent?
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2013 04 29, 21:29)
jis miegui butent?

diena geriant veikia kaip nerima nuimantis, o vakare pries miega tai padeda gerai miegoti
isbandyta! geriu ir ryte ir vakare smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2013 04 29, 21:30)
diena geriant veikia kaip nerima nuimantis, o vakare pries miega tai padeda gerai miegoti
isbandyta! geriu ir ryte ir vakare  smile.gif

ryt uzeisiu-paklausiu ar tinka maitinancioms
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2013 04 29, 00:27)
Varo i nevilti tokios naktys.............

Isivaizduoju kaip tau sunku 4u.gif As irgi maitinu vaika, o tai labai prisideda prie VD paumejimo... Stenkis daugiau ilsetis, man bent jau tai padeda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lysa @ 2013 05 01, 12:45)
Isivaizduoju kaip tau sunku  4u.gif As irgi maitinu vaika, o tai labai prisideda prie VD paumejimo... Stenkis daugiau ilsetis, man bent jau tai padeda  4u.gif

4u.gif
kiek laiko tavo berniukui?
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2013 05 01, 13:19)
4u.gif
kiek laiko tavo berniukui?

10 menesiu smile.gif Kai man prasidejo siokia tokia depresija pries Naujuosius metus, gydytoja mane nusiunte pas psichiatra, kad israsytu AD ir nutraukciau maitinima. Taciau as neejau, zinojau, kad tai laukina, o savo vaikui noriu geriausio. Depresija po 2-3 savaiciu praejo, bet liko kiti negalumai: uzimas ausyje, drebejimas galvoje. Galiu tik idivaizduoti, kaip turetum jaustis, juk, atrodo,
isgertum vaistus ir baigtusi negalavimai, bet vaikas svarbiau,juk MP yra jam labai reikalingas 4u.gif Ilgai planuoji zindyti?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif jungiuosi ir as... kartais atrodo kad isprotesiu, nes pastovus gydydtoju lankymas, ligu ieskojimas, tai varo i nevilti.... po pirmo gimdymo sutriko man cia viskas, kazko pradedavau panikuoti, vaikas daug verkdavo, maitinti nesiseke, prasidejo misinukai ir t.t. galiausia pagulde mane istyrimui, nu ir nk neranda, pas psichologa ejau, nk gero irgi... paskui lyg aprimau, tada antras vaikutis gime, nu ir prasidejo vel... dar jis maziukas uzspringes buvo 3 savaiciu, greituke kvietem, i priemima, i renimacine, kai susijauke man viskas, sakiau nuprotejimas bus, panika buvo, pastoviai tas vaikas ant ranku, nes atpilinedavo, as net miegot bijodavau kad tik jis neuzpsringtu.... bet aciu D oki viskas buvo, pamaitinau tik puse metu, nes paskyre ad gerti, kt niekaip nebesusitvarkiau.... pageriau as juos metus laiko, dar pries ju gerima turejau 2 stiprias panikos atakas, kad teko i priemima vaziuot nes uzkildavo spaudimas o jis pas mane zemas, galva p-lysta, drebulys, kartsi, saltis, panika kad mirsti.. palasindavo lasaline ir isleisdavo... nu o po situ ad kazkiek pagerejo, bet susiedziau zarnyna, dabar du metai kaip panikuoju dewl zarnyno bedu, gerl tai savaime suprantama, bet jau 1-2 lygio isvarza atsirado, nevirskinima,s pilvo spazmai, skausmai ir t.t. pati ieskausi ligu doh.gif vyras kencia su manim, bet dziaugiuosi kad dar nepaliko smile.gif nes kai pagalvoju as vietoi jo nzn kaip0 galeciau kentet va su tokia kaip as, nes man ir nuotaika bert kada staigiai sugenda, tuoi nesneku, o jau nbervai tai siaubekiski, nzn kaip man juos valdyti.. vaikai abudu hiperaktyvus, tai vajetus.. i darza nepaeina, ba serga tuoi, tai vyro mam ziuri, o as pagaliau dirbu...
Atsakyti
QUOTE(Lysa @ 2013 05 01, 23:25)
10 menesiu  smile.gif  Kai man prasidejo siokia tokia depresija pries Naujuosius metus, gydytoja mane nusiunte pas psichiatra, kad israsytu AD ir nutraukciau maitinima. Taciau as neejau, zinojau, kad tai laukina, o savo vaikui noriu geriausio. Depresija po 2-3 savaiciu praejo, bet liko kiti negalumai: uzimas ausyje, drebejimas galvoje. Galiu tik idivaizduoti, kaip turetum jaustis, juk, atrodo,
isgertum vaistus ir baigtusi negalavimai, bet vaikas svarbiau,juk MP yra jam labai reikalingas  4u.gif Ilgai planuoji zindyti?

Faktas tas,kad tokios kaip depresijos tai man nebuvo.Generalizuoti nerimo sutrikimai.Pirmą sykį žiaurios PA.(cia pries 3metus)per naktį po 3-4 būdavo.Greituke važiuodavo.Tada gėriau AD,nes kitaip jau buvo nebeįmanoma.
Dabar irgi laikausi,nes žinia,kad AD nuims tuos simptomus,bet priežasties dėl ko tai darosi tikrai ne.
Norėčiau žindyt iki metukų.O gal ir ilgiau,bus matyt ateitį smile.gif

QUOTE(dolee @ 2013 05 02, 09:15)
Sveikutes  4u.gif 

Sveika. 4u.gif
O gal terapijos padėtų.
Aš irgi galvojau apie terapijas,ir gyd siūlė,sakė,kad mano atveju padėtų.Tik,kad dabar nėra galimybės važinėt į jas,nes mūsų mieste jų ir nėra.
O tu tik šiaip sakai,kad tavo vaikai hiperaktyvus,nes padykę,ar nustatyta diagnozė unsure.gif
Atsakyti
LU, man irgi sake labai reiktu situ visų relkaksų ir t.t. ir sporto, bet negaliu sportuoti, nes yra trukes kelienio ten kazkas, nu skauda kai pasportuoju, operuotis kolkas bijau doh.gif na del vaikų, tai man dėl vyresnėlio kaip ir pasake gyd kad hiperaktyvus, o mazas kopijuoja viska..... o as viska imu i galva, nu depresine kaip as sakau ir viskas, man paciai kartais baisu buna kaip as nervinuosi....
Atsakyti