Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies Korekcija, 21 TEMA

klusykit, ar ikam buvo nosis melyna po op??ar tai normalu?
Atsakyti
Labuka mergaites 4u.gif as va jau po operacijos thumbup.gif meliniu kolkas tik po akim truputi ir vokai biski uztine. Nu tikrai kolkas graziai atrodau smile.gif norejau pasiklaust kai lovoj gulejot lb staciai statet? Nes man tai taip truputi pakelta bet ne ant tiek kiek merginos rase kad vos ne staciai miega
Atsakyti
QUOTE(Malina4ka @ 2014 01 06, 17:34)
Labuka mergaites 4u.gif as va jau po operacijos thumbup.gif  meliniu kolkas tik po akim truputi ir vokai biski uztine. Nu tikrai kolkas graziai atrodau  smile.gif norejau pasiklaust kai lovoj gulejot lb staciai statet? Nes man tai taip truputi pakelta bet ne ant tiek kiek merginos rase kad vos ne staciai miega


Sveikinu 4u.gif o kaip pati jauties? ax.gif Aš tai šiąnakt sapnavau, kad man padarė operaciją biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Malina4ka @ 2014 01 06, 16:34)
Labuka mergaites 4u.gif as va jau po operacijos thumbup.gif  meliniu kolkas tik po akim truputi ir vokai biski uztine. Nu tikrai kolkas graziai atrodau  smile.gif norejau pasiklaust kai lovoj gulejot lb staciai statet? Nes man tai taip truputi pakelta bet ne ant tiek kiek merginos rase kad vos ne staciai miega

Niu, Sveikinu. 4u.gif
Kiek prisimenu po pirmos OP man irgi pakele truputi lova.

Po gipso dar neeina tikriausiai net galiuko pamatyt?
Atsakyti
[quote=Rupee,2014 01 06, 16:55]
Niu, Sveikinu. 4u.gif
Kiek prisimenu po pirmos OP man irgi pakele truputi lova.

Po gipso dar neeina tikriausiai net galiuko pamatyt?


Ne. Nieko nesimato sad.gif ryt gal kai tamponus isims jau kazka gal pamatusiu. O savijauta tas kas kas sergant gripu ir sloga smile.gif akys skauda kazkaip I vakara. Isgyvent galima biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Dorifore @ 2014 01 06, 16:51)
Sveikinu  4u.gif  o kaip pati jauties?  ax.gif Aš tai šiąnakt sapnavau, kad man padarė operaciją  biggrin.gif



As irgi snd pries operacija ta pati sapnavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Malina4ka @ 2014 01 06, 17:08)
As irgi snd pries operacija ta pati sapnavau biggrin.gif

O kelinta isleis namo? Kazin iki keliu galima lygoninej pabut g.gif
Isleis tik su gipsu ar su prikista vatos nosim ir apklijuotu veidu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rupee @ 2014 01 06, 17:27)
O kelinta isleis namo? Kazin iki keliu galima lygoninej pabut  g.gif 
Isleis tik su gipsu ar su prikista vatos nosim  ir apklijuotu veidu? g.gif



Zinau kad 10val. Bet va tolete buvau tai tik su vaikino pagalba nuejau. Ifomu kaip rut iki masinos reikes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Malina4ka @ 2014 01 06, 17:30)
Zinau kad 10val. Bet va tolete buvau tai tik su vaikino pagalba nuejau. Ifomu kaip rut iki masinos reikes unsure.gif


sveikinu smile.gif pirma kart dareisi ar pakartotine? as paskaicius pradedu gailetis kad ne pas viksraiti nuejau..
Atsakyti
QUOTE(Malina4ka @ 2014 01 06, 16:34)
Labuka mergaites 4u.gif as va jau po operacijos thumbup.gif  meliniu kolkas tik po akim truputi ir vokai biski uztine. Nu tikrai kolkas graziai atrodau  smile.gif norejau pasiklaust kai lovoj gulejot lb staciai statet? Nes man tai taip truputi pakelta bet ne ant tiek kiek merginos rase kad vos ne staciai miega




oi, kaip faina, kad tokios sviezios naujienos 4u.gif

parasykit ir ryt, kaip sekasi.
Atsakyti
QUOTE(Malina4ka @ 2014 01 06, 16:34)
Labuka mergaites 4u.gif as va jau po operacijos thumbup.gif  meliniu kolkas tik po akim truputi ir vokai biski uztine. Nu tikrai kolkas graziai atrodau  smile.gif norejau pasiklaust kai lovoj gulejot lb staciai statet? Nes man tai taip truputi pakelta bet ne ant tiek kiek merginos rase kad vos ne staciai miega



Sveikinu su naujais pokyciais smile.gif Tikiuosi siandien jau geriau jautiesi. Baisiai idomu, ar teko pamatyti nors kiek pasikeitimus pacios nosytes, gal isimant tamponus kas matesi? Ir kaip skausmelis, ar labiau skauda, kiek skaiciau, tai antra diena pati baisiausia? Ir ar jau pati iki tualeto paeini? Klausiu, nes man sekancia diena reikes paciai parvairuoti, tai dabar labai bijau, kai sakei, jog paciai sunku net paeiti doh.gif Ir kada paleido, ka dare, kaip istverei nakti.... Viska rasyk, labai labai idomu...
Manes tas pats laukia penktadieni blink.gif . Ir kiek laiko iki op snekejotes su SV, ar ilgai derinot kaip darys, ar buvo abejoniu kokiu. Nes as net nesu sutarus konkreciai, kokios formos bus mano nosis, kadangi tik vieoj konsultacijoj buvau ir maciau tik trumpai fotoshopinta varianta, tai jau ir uzmirsau, kaip galiu atrodyti g.gif
Atsakyti
Na va mano antra diena jau namuciuose thumbup.gif pagaliau viskas baiges dabar tik laukimas kol sugis ir ilgas sedejimas namuose biggrin.gif maciau jau savo nosyte nes isimant tamponus pakeite ir itvara tai ka galiu pasakyt, kolkas man viskas lb patinka. aj tik vienas dalykas kelia nerima dar deja negaliu kvepuot pro nosi.. ani truputi unsure.gif bet gal ryt kai jau pradesiu su juros vandenuku skalaut kaip nors pramusiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malina4ka @ 2014 01 07, 13:10)
Na va mano antra diena jau namuciuose thumbup.gif  pagaliau viskas baiges dabar tik laukimas kol sugis ir ilgas sedejimas namuose biggrin.gif maciau jau savo nosyte nes isimant tamponus pakeite ir itvara tai ka galiu pasakyt, kolkas man viskas lb patinka. aj tik vienas dalykas kelia nerima dar deja negaliu kvepuot pro nosi.. ani truputi unsure.gif  bet gal ryt kai jau pradesiu su juros vandenuku skalaut kaip nors pramusiu smile.gif

Ar atsirado daugiai melyniu? Apskritai, kaip veidas atrodo, Taip pat ar blogiau nei vakar? Isleido tik su gipsu ant nosies? ax.gif
Atsakyti