Įkraunama...
Įkraunama...

Išlaidos maistui

[quote=chelsa,2013 04 02, 21:17]
[quote=Oksana79,2013 04 02, 21:14]
Ir kiek tai kainuoja biggrin.gif Yra ir brangesnių gėrimų (butelio kaina) -kainuojančių.
Bent jau manęs tai nenustebinot su tokia suma.Yra tokių mėnesių,kad ne tokias sumas išleidžiam blush2.gif ale neskaitom savęs daug geriančiais drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
tai taip, as jau cia viena pigiausiu variantu pateikiau biggrin.gif drinks_cheers.gif
[/quote]
tiesiog perkam siek tiek brangesnius vynus(50-60lt). kaip tik kova buvo maximoj 30%nuolaida vynui. cia viso labo triju buteliu kaina. geriam namie po nepilna taure prie vakarienes pasimegaujant.(ir jau nebekiekviena vakara). pradejom taupyti pinigelius.
Atsakyti
Kovas, 2 suaugę. ~500 lt - maistas atostogų metu.

kavinės 284,85 Lt
pieno prod. 145,56 Lt
daržovės 113,41 Lt
mėsa žuvis 94,46 Lt
vaisiai 67,45 Lt
alkoholis 66,26 Lt
pagardai 56,43 Lt
saldumynai 50,15 Lt
sūris 49,82 Lt
duona 43,08 Lt
konservai 41,56 Lt
kiaušiniai 30,55 Lt
miltai kruopos makaronai 29,57 Lt

viso 1.073,15 Lt ph34r.gif
Atsakyti
Kovas 653,43Lt. 2 asmenys, galvojau bus daugiau smile.gif
Atsakyti
KOVAS

Vaisiai 47,93 Lt
Alkoholis 15,43 Lt
Daržovės 26,89 Lt
Pienas ir jo produktai 77,82 Lt swoon.gif
Mėsa, žuvis 24,80 Lt
Kava, arbata 21,15 Lt
Duona 17,99 Lt
Padažai, prieskoniai 1,49 Lt
Miltai, kruopos, kiaušiniai, makaronai ir pan. 9,98 Lt
Gatavas maistas 18,06 Lt
Saldumynai 37,39 Lt swoon.gif
Sultys, vanduo 5,67 Lt
Kitas maistas 10,48 Lt
Džiovinti vaisiai, riešutai 1,69 Lt

Iš viso 316,77 Lt
Atsakyti
Sophi,ka jus valgot visa menesi,jei mesa tik 24 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2013 04 03, 19:10)
Sophi,ka jus valgot visa menesi,jei mesa tik 24 g.gif

Tik g.gif Čia daug biggrin.gif Artėja vasara - mažinsim biggrin.gif Nesu vegetarė, bet mėsiškus, žuvies patiekalus valgau retai smile.gif O šiaip matot, ką valgau. Saldumynai - beveik tik į darbą ir į svečius. Kažkada buvau parašius savaitės valgiaraštį - niekas nesupeikė, buvo tik komentaras, kad vieni angliavandeniai, bet, matyt, jie man tinka, nes esu ir soti, ir liekna, ir gerai jaučiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2013 04 03, 19:46)



Ziurint i suma normalu, bet i maisto kieki menesiui, vis pagalvoju, ka valgote biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Meger @ 2013 04 05, 06:37)
Ziurint i suma normalu, bet i maisto kieki menesiui, vis pagalvoju, ka valgote  biggrin.gif

Mano nuomone Sophi labai net normaliai valgo ax.gif Vienas žmogus, įtariu maisto nedaug išmeta, gamina plius minus kasdien tik kažką paprastesnio ir va rezultatas ax.gif Aš be MB gyvendama irgi daug mažiau išleisčiau, bet, kai ruošiu kažką rimtesnio, tenka taikytis prie jo poreikių, t.y. pirkti daugiau mėsos, padažų ir pan.
O aš apmąstymuose, ką daryti dėl geriamo vandens: perku ir išgeriu plius minus po 1,5-2 litro per dieną (įpratau vargais negalais), lyg ir gaila už tą vandenį pinigus mokėti, bet iš krano labai neskanus, o bendra savijauta ir odos būklė tikrai pasitaistė g.gif Reiktų nuo kokios kitos srities nuimti, nes yra šiokių tokių šlamštmaisčio elementų, bet niekaip nepavyksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2013 04 05, 10:53)
Mano nuomone Sophi labai net normaliai valgo ax.gif


Sutinku, kad normaliai, tik itariu nedaug smile.gif

Del vandens ir pratinuosi, darbe geriu, namie is krano labai enskanus, tai geriasi labai mazai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2013 04 05, 10:53)
O aš apmąstymuose, ką daryti dėl geriamo vandens: perku ir išgeriu plius minus po 1,5-2 litro per dieną

o kodėl Jums "iš krano" neskanus? čia gal labiau psichologinis nusistatymas? g.gif
galiu patikinti, kad Vilniuje itin švarus vanduo mirksiukas.gif

o jei dar sulyginsit kainą doh.gif litrą perkat už tarkim 2 Lt, kubas tokio vandens Jums kainuotų kone 2000 lt blink.gif o už kubą "iš krano" sumokat apie 5 lt. aišku kubą gersit kone du metus, bet tai kosminė suma unsure.gif ir dar neaišku, kokia tara unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2013 04 05, 13:38)
o kodėl Jums "iš krano" neskanus? čia gal labiau psichologinis nusistatymas?  g.gif
galiu patikinti, kad Vilniuje itin švarus vanduo  mirksiukas.gif

o jei dar sulyginsit kainą  doh.gif litrą perkat už tarkim 2 Lt, kubas tokio vandens Jums kainuotų kone 2000 lt  blink.gif o už kubą "iš krano" sumokat apie 5 lt. aišku kubą gersit kone du metus, bet tai kosminė suma  unsure.gif ir dar neaišku, kokia tara  unsure.gif

Mes ne sostinėje gyvenam, vanduo neskanus tikrai, labai jaučiasi geležies priemaišos (matyt nuo senų vamzdžių, nors pats vanduo tirtas ir normalus). Maistui naudoju iš krano, arbatai/kavai vežamės iš uošvių filtruotą (ankščiau jį ir gerdavau, bet dabar kažkoks keistas jis man pasidarė, neatsigeriu aš jo). Kaina mane ir šiurpina, todėl ieškau išeities g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2013 04 05, 16:09)
Mes ne sostinėje gyvenam, vanduo neskanus tikrai, labai jaučiasi geležies priemaišos (matyt nuo senų vamzdžių, nors pats vanduo tirtas ir normalus). Maistui naudoju iš krano, arbatai/kavai vežamės iš uošvių filtruotą (ankščiau jį ir gerdavau, bet dabar kažkoks keistas jis man pasidarė, neatsigeriu aš jo). Kaina mane ir šiurpina, todėl ieškau išeities g.gif

tai gal pirkit,tuos 5litru bambalius,nes kiek jie kainuoja jai gerai pamenu apie 2-3lt g.gif jau pigiau nei koks tiches
pas mus vanduo turi kazkoki keista skoni ir kvapa,bet perleidus per filtra,kazkiek ta kvapa nuima
Atsakyti