Įkraunama...
Įkraunama...

Švenčionių rajono mamyčių plepesiai

Sveikos, mes gyvename neblogai biggrin.gif Bet va, mano pomidorai - nelabai doh.gif . Siemet pirmi metai, kaip nusprendziau ankstyvuosius pomidorus pasiseti siek tiek anksciau doh.gif Rezultatas - ant palangiu tikras miskas, jau net pazastys auga pas pomidorus doh.gif Anksciau visada pomidorus isnesdavau i antra auksta (jis nekurenamas), bet siemet bijau nesti, nes dar tokios salnos buna doh.gif . Tikriausiai pomidorus skinsiu namie nuo palanges, o ne is siltnamio, nes maciau jau ziedus krauna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ritat29 @ 2013 04 07, 10:51)
Sveikos, mes gyvename neblogai  biggrin.gif Bet va, mano pomidorai - nelabai doh.gif . Siemet pirmi metai, kaip nusprendziau ankstyvuosius pomidorus pasiseti siek tiek anksciau  doh.gif Rezultatas - ant palangiu tikras miskas, jau net  pazastys auga pas pomidorus  doh.gif Anksciau visada pomidorus isnesdavau i antra auksta (jis nekurenamas), bet siemet bijau nesti, nes dar tokios salnos buna  doh.gif . Tikriausiai pomidorus skinsiu namie nuo palanges, o ne is siltnamio, nes maciau jau ziedus krauna  doh.gif

oj bus ekologiški naminiai ankstyvi pomidorai pas Ritą lotuliukas.gif
pas mane tik gėlės iš rūsio namie vegetuoja smile.gif
Atsakyti
sveikutes, mano chebra kaip ir sveika, siandien kas i mokykla kas i darzeli thumbup.gif tikrai, pavasario nei kvapo sad.gif kiemai skesta, vakar mano vyras jau neapsikente ir ejo su kastuvu tvarkos daryt, tai siandien kiemas jau be ezero thumbup.gif
mano gelytes saknis tik leidzia, tai siemet dar viena balkona prazydinsiu smile.gif o pernykstes jau ziedus krauna wub.gif
Atsakyti
Labas visoms. Nuo ketvitradienio iki vakar vakaro pragulėjau lovoje nesikeldama su aukšta temperatūra ir baisiai skaudančia galva. Nesirgau daug metų, o čia va gripas užpuolė, nuo kosulio net krūtinėskaulą skaudą, net verkiu susilenkus, kai spazmai užeina. O šiandien ryte Milanai pakilo iki beveik 40 doh.gif
Kaip jūs gripą gydotės? Man šiandien antibiotikų išrašė, o Milanos gydytoja pasakė, kad gripas antibiotikais negydomas, nes tik blogiau bus. Ką daryt? Get man Amoksiklavą ar ne? g.gif
Atsakyti
Laba
QUOTE(N@tasha @ 2013 04 08, 17:39)
Labas visoms. Nuo ketvitradienio iki vakar vakaro pragulėjau lovoje nesikeldama su aukšta temperatūra ir baisiai skaudančia galva. Nesirgau daug metų, o čia va gripas užpuolė, nuo kosulio net krūtinėskaulą skaudą, net verkiu susilenkus, kai spazmai užeina. O šiandien ryte Milanai pakilo iki beveik 40 doh.gif
Kaip jūs gripą gydotės? Man šiandien antibiotikų išrašė, o Milanos gydytoja pasakė, kad gripas antibiotikais negydomas, nes tik blogiau bus. Ką daryt? Get man Amoksiklavą ar ne? g.gif

Va kokios ligos puola. Laikykitės. Gripas tikrai antibijotikais negydomas. bet tu kaip suprantu jau sergi kelias dienas. gal tau antibijotikus skyrė nuo gripo sukeltų komplikacijų? g.gif Aš pasitikėčiau gydytoja ir gerčiau vaistukus unsure.gif

Mergytės, smagu skaityti apie jūsų gėles ir pomidorus. O pas mane tik prieskoniai ant palangės ir psio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(N@tasha @ 2013 04 08, 17:39)


Linkiu kuo greiciau pasveikti!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O pas mane siandien prazydo pomidoras thumbup.gif Grazu thumbup.gif Ir dar paprikos tuoj prazis thumbup.gif

Kazkokie paranormalus metai g.gif
Atsakyti
O mano mažasis ir vėl serga. kosulys baisus, ausytę skauda.... vėl antibijotikai...
Greičiau ta vasara...
Atsakyti
Visiems sergantiems linkiu daug, daug sveikatytes ir kuo greiciau pasveikti 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
oj kiek čia sergančiųjų,visiems po 4u.gif o mes laukiam iš darželio vėjaraupių rolleyes.gif
labai laukiam pavasario,su vyru vakar sniegą iš kiemo gabenom,laužėm ledo sluoksnius,sakiau ir sportuot nereik,koks sportas,tai šiandien kaip sulaužyta ir rankos ir kojos skauda doh.gif
QUOTE(VAMI @ 2013 04 08, 10:21)
o pernykstes jau ziedus krauna  wub.gif

palergonijos?
QUOTE(Jurgitutė @ 2013 04 08, 19:06)
Mergytės, smagu skaityti apie jūsų gėles ir pomidorus. O pas mane tik prieskoniai ant palangės ir psio  biggrin.gif

ir prieskoniai manau puikus užsiėmimas smile.gif
QUOTE(Jurgitutė @ 2013 04 10, 21:46)
O mano mažasis ir vėl serga. kosulys baisus, ausytę skauda.... vėl antibijotikai...
Greičiau ta vasara...

ir mes laukiam vasaros greičiau 4u.gif
Atsakyti
taip. pelargonijos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(VAMI @ 2013 04 12, 20:56)
taip. pelargonijos  wub.gif

maniškės irgi palanges jau džiugina,viena baltoji jau nuvyto unsure.gif
aš vakaroju su vaikais lotuliukas.gif
Atsakyti
Na stai, pagaliau atsilo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Siandien eisiu ridikeliu seti thumbup.gif
Atsakyti