Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(smilga1972 @ 2013 01 26, 16:05)
Labutis  4u.gif . Mes su pirmokais nedarome atskirai mamos dienai kažko, bet, rašydamos scenarijų abėlėlės šventei, įtraukiame posmus, dainas ir apie mamas, ir apie tėčius. Kai kitas klases turim, tai darom šeimos šventes mokslo metų pabaigoje ir kalėdoms ką nors (bet ne kasmet). Žodžiu, jei jau mums viską karpo ir nėra kada ruoštis, tai nereikia ir smaugtis pačioms . Čia mano asmeninė nuomonė  ax.gif .

Panašiai ir mes darom
Atsakyti

Ar bus mūsų kas šiandien seminare?
aš jau sėdžiu ax.gif
Papildyta:
Nu apsižioplinau juodai blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif Seminaras tik 02 26. O aš jau sėdžiu konferencijoj. Trūksta žodžių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2013 01 26, 14:53)
Ar bus mūsų kas šiandien seminare?
aš jau sėdžiu   ax.gif
Papildyta:
Nu apsižioplinau juodai blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif Seminaras tik 02 26. O aš jau sėdžiu konferencijoj. Trūksta žodžių ax.gif

Čia geras thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , atsipalaiduok, šeštadienis doh.gif mirksiukas.gif . Imk brendžiuko, o ne seminare sėdėk viena lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
P.S. Aš irgi būsiu tam mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 26 sausio 2013 - 15:01
QUOTE(agė-melagė @ 2013 01 26, 14:53)
Ar bus mūsų kas šiandien seminare?
aš jau sėdžiu  ax.gif
Papildyta:
Nu apsižioplinau juodai blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif Seminaras tik 02 26. O aš jau sėdžiu konferencijoj. Trūksta žodžių ax.gif

perskaicius issigandau, kad pamirsau sudalyvaut lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir as tam busiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2013 01 26, 15:53)
Ar bus mūsų kas šiandien seminare?
aš jau sėdžiu   ax.gif
Papildyta:
Nu apsižioplinau juodai blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif Seminaras tik 02 26. O aš jau sėdžiu konferencijoj. Trūksta žodžių ax.gif

Geras, ir aš galvoju,- kaip čia šeštadienį ?????????
biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo domassss: 26 sausio 2013 - 16:30
4u.gif Pirmiausiai didelis dėkui už žodžius kaziuko mugei. Su tai seminarais ir aš išsigandau kol atrinkau kur dalyvausiu tai bigsmile.gif Pirmadienį ir aš dalyvausiu
Atsakyti
4u.gif O kad priplepėjot.... smile.gif Užgavėnės ir pas mus per atostogas. Tegul namuose blynaus ir Lašininį lups smile.gif
Atsakyti
Kaip gerai kai yra kam pasirūpint namais wink.gif ir tokiais kvepiančiais.. 4u.gif
o as biuleteni paemiau- manasis susirgo..puola ligos.. o da tie salciai.. kai geriaus jausis - galesiu pusmecius issivest ramiai smile.gif kaskaip ner meiles darbui .. reik susiimt :/
Atsakyti
Labas vakarėlis,
na kaip jau ir minėjau, seminare apie tėvų susirinkimus dalyvaus gausus mūsų būrys. Aš ir pirmadienį planuoju jungtis.
O pažymą iš streso seminaro jau kas nors turite?

Lutute, mačiau buvai prisijungus webinarų puslapyje. Man žiūrint tavo profilį, rodo, kuriuose seminruose esi užsiregistravus (beje, ir aš į visus uos pačius), o vat savo pačios profilyje apie mano seminarus nėra jokios info. Tai turiu prašymą, kai kitą kartą ten įlįsi, jei nesunku, susirask mane vildinga ir pažiūrėk, kur aš dlyvauju. Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vildinga: 26 sausio 2013 - 19:00
QUOTE(Vildinga @ 2013 01 26, 18:59)
Labas vakarėlis,
na kaip jau ir minėjau, seminare apie tėvų susirinkimus dalyvaus gausus mūsų būrys. Aš ir pirmadienį planuoju jungtis.
O pažymą iš streso seminaro jau kas nors turite?

Lutute, mačiau buvai prisijungus webinarų puslapyje. Man žiūrint tavo profilį, rodo, kuriuose seminruose esi užsiregistravus (beje, ir aš į visus uos pačius), o vat savo pačios profilyje apie mano seminarus nėra jokios info. Tai turiu prašymą, kai kitą kartą ten įlįsi, jei nesunku, susirask mane vildinga ir pažiūrėk, kur aš dlyvauju. Dėkui 4u.gif

pazymos neturiu, raso, kad dar ruosiama...
o kaip galima kitus susirast? as kai ieinu i savo profili, tai man rodo, kur as uzsiregistravus.
Atsakyti
QUOTE(leliuko_mama @ 2013 01 26, 20:35)
pazymos neturiu, raso, kad dar ruosiama...
o kaip galima kitus susirast? as kai ieinu i savo profili, tai man rodo, kur as uzsiregistravus.


Ane blink.gif O tai kodėl pas mane tuščia? Nors savo el. pašte gavau patvirtinimus apie dalyvavimus. Nebesuprantu g.gif Ai, kaip bus - taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vildinga @ 2013 01 26, 19:49)
Ane blink.gif O tai kodėl pas mane tuščia? Nors savo el. pašte gavau patvirtinimus apie dalyvavimus. Nebesuprantu g.gif Ai, kaip bus - taip mirksiukas.gif

man tam sarase nerodo ikt, o stesa rodo... nors abu jau praeje
kai ieini i savo profili, tai puslapio apacioj yra sarasas
Atsakyti