Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(Natele @ 2013 01 31, 21:16)
Puiki kaina  thumbup.gif . Tomiike, jei rasi sau, tai ciupk ir man 4u.gif. Praverstu ir duplo, ir smulkiuju dezikes ax.gif .

apie kokius cia smulkiuju rinkinius kalbi, natele? gal ir man reiktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 02 01, 09:47)
apie kokius cia smulkiuju rinkinius kalbi, natele? gal ir man reiktu ax.gif

nEPAMENU NR, LAPA AR DU pries ease numeriukus kazkuri - blokiuku dezutes po 47Lt gaunas, kur ant virsaus plastikinis dangtelis su 4 dideliais snapeliais.
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 01 31, 21:16)
Puiki kaina  thumbup.gif . Tomiike, jei rasi sau, tai ciupk ir man 4u.gif. Praverstu ir duplo, ir smulkiuju dezikes ax.gif .

tomiike, ir man paimk jei rasi ta smulkiuju deze 4628 uz 47lt:geda2: 4u.gif per natele perduotum (jei natele sutinka)o pinigus galeciau ir iskart pervest blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo padraika22: 01 vasario 2013 - 09:18
Perkant e-maximoj visada pritaiko kortelės akcijas. Tik, man rodos, pradžioj registruojantis reikia suvest kortelės duomenis, o paskui jau viskas automatiškai vyksta. Ir procentas kortelėje kaupiasi kaip ir perkant parduotuvėj, ir net lipdukus atveža biggrin.gif .

Tik tiek, kad oficialiai ta akcija su kortele nėra dabar paskelbta, tai gali būti kad ją vykdo tik parduotuvės savo nuožiūra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smiltpeliuke: 01 vasario 2013 - 10:08
del kainos,tai masciau ar apsimoka ar ne,bet taip ir nesumasciau,ai sakau noriu vistiek biggrin.gif

aha ebay smile.gif
Atsakyti
nuo šiand jau netaikoma 30proc nuolaida, galim toliau ramiai gyvent:P 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristiniux: 01 vasario 2013 - 10:49
Tai va kodel vakar tik 17 val musu maximoje akcijas lego kabino biggrin.gif palaike be nuolaidu, kol akcija Vyko, o tada grazino..
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2013 02 01, 11:43)
nuo šiand jau netaikoma 30proc nuolaida, galim toliau ramiai gyvent:P 4u.gif

As jau irgi paziurejau siandien verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2013 02 01, 10:43)
nuo šiand jau netaikoma 30proc nuolaida, galim toliau ramiai gyvent:P 4u.gif

per sias akcijas nieko nenusipirkau verysad.gif laukiam velyku, tada gal bus geriau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2013 02 01, 11:43)
nuo šiand jau netaikoma 30proc nuolaida, galim toliau ramiai gyvent:P 4u.gif


ojej, ačiū kad pranešėt, nes jau tikrai gyvent buvo sunku - ištisai apmąstymuose ko čia dar prisišluot, nors jau atsargų pilni kampai prikaišioti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RutRut: 01 vasario 2013 - 13:02
QUOTE(RutRut @ 2013 02 01, 14:01)
ojej, ačiū kad pranešėt, nes jau tikrai gyvent buvo sunku - ištisai apmąstymuose ko čia dar prisišluot, nors jau atsargų pilni kampai prikaišioti biggrin.gif


As jau buvau apsirengusi vaziuoti i maxima, kad nusipirkti kitoms mamytems ir ju vaikuciams, o paskaiciusi cia, neiskart patikejau, tai paskambinau i maximos infolinija, tai pasake, kad siandien akcijos nera.
Atsakyti
QUOTE(RutRut @ 2013 02 01, 14:01)
ištisai apmąstymuose ko čia dar prisišluot, nors jau atsargų pilni kampai prikaišioti biggrin.gif

drinks_cheers.gif pas mane ir ateičiau jau užpirkta doh.gif , bet dar galvoju gal ko reik, ypač kai tokios kainos išeina su dviguba akcija... :bigsmile:paskaičiau kiek kokių nupigtų yra, jau ruošiausi važiuot, bet pasukau į maxės info, ir jau nieko nereik lotuliukas.gif pinigų sutaupiau tongue.gif
Atsakyti