Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(erikiuxxx @ 2013 01 31, 18:40)
jau nupirkti,tik atkeliaus kovo men.
Namas gavosi 95lt
arklydes 50lt berodz

Gerai thumbup.gif
Atsakyti
Labas labas. Ilendu, bet vis progos pasireikst neturiu. Ir tai MB pamates vakar velai vakare ilindusia cia paskaitinet, sako: ''Tau dar LEGO mazai blink.gif Kur cia skaitineji'' Na gi nesupranta., kad cia mes ne tik vienos kitom perkam, bet ir tik siaip bendraujam idejomis dalinames doh.gif

QUOTE(musyte08 @ 2013 01 31, 18:55)
Paziuresiu ir parasysiu ryt.


Ar gali imest paveiksliuka, kaip jis atrodo?
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(musyte08 @ 2013 01 31, 21:28)

Simpatukas toks ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 31 sausio 2013 - 20:49
QUOTE(_E_D_I_T_A_ @ 2013 01 31, 16:37)
gal kuri netycia galite prigriebti gyvunelius ish ukio?  4u.gif
pinigus pervesciau, tik kad atsiimti galetume kovo pradzhiuoje


cia situos as maciau akropolyje http://www.amazon.de...f/dp/B002KCNUGW siandien, bet nezinau ar ryt gausis nuvaziuoti, tai labai prizadet negaliu. Kazkaip sau suabejojau ar imti, nes mes turim ta didesni uki
Atsakyti
QUOTE(musyte08 @ 2013 01 31, 20:28)


Koks fainas wub.gif wub.gif wub.gif Jeigu netycia rastumet tokiu daugiau, ir as vieno noriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 01 31, 17:42)
Pereinam prie tu 4u.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif  thumbup.gif

Nuostabus tas rinkinukas, ne tik kaladėlės, bet ir durys, ir langas yra thumbup.gif . Aš jau jį irgi turiu, tik dar saugomas ateičiai, bet, jei gerai prisimenu, už 60 LT


as irgi palikau ateiciai. Man jis labai patiko, gaunasi po 55 ct viena kaladele, tai kartais devetas po 50 ct pardavineja ir cia labai gerai, o tai ir po lita bando parduot. Nezinau ar jis buvo labiau nupigintas, nes siaip jo rekomenduojama kataloge kaina yra 96,99, o cia man gavosi uz 47 lt
Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 01 31, 18:16)
grazuolis namukas  wub.gif

mes siandien si pagriebem


ir si mano jojikams,nes zirgais visai nepasidalina doh.gif



super rinkinukai ir kana nedidele. Vel is ebay is UK, thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 01 31, 22:08)
as irgi palikau ateiciai. Man jis labai patiko, gaunasi po 55 ct viena kaladele, tai kartais devetas po 50 ct pardavineja ir cia labai gerai, o tai ir po lita bando parduot. Nezinau ar jis buvo labiau nupigintas, nes siaip jo rekomenduojama kataloge kaina yra 96,99, o cia man gavosi uz 47 lt


Puiki kaina thumbup.gif . Tomiike, jei rasi sau, tai ciupk ir man 4u.gif. Praverstu ir duplo, ir smulkiuju dezikes ax.gif .
Atsakyti
Gerai,Pelene,paziuresiu ir jums Kaledu senio.
Atsakyti
QUOTE(n/a @ 2013 01 31, 18:10)
kad jau ejom i maxima maisto...... biggrin.gif tai apziurejau lego skyriu - grazinta dalis nukainavimu, buvusiu pries nuolaidos zaislams paskelbima. deja, minifigureles tik 5 ir 9 seriju, nenukainuotos, o taip kaledu senio norejau sad.gif
duplo nukainuota miegancioji grazuole 6151 iki 36 lt.
friends nukainuota Andrea's stage 3932 iki 25 lt
Makvynas 8200 nukainuotas iki 20 lt
city policijos sunys prie aukso kasyklos 4441 nukainuota iki 85 lt.
Cia issikrove mano telefonas tai daugiau nebesusirasiau, dar buvo ninjago, star wars kazkurie pakainuoti ir daug hero factory wink.gif

jos is tu laiku, kai dar lego buvo patentuotas (o patentuotas buvo 50 metu, tai jei pernai buvo 80simtmetis, tai ne maziau kaip 30 metu joms). Kartu su jomis buvo tokia plastikine lego masinele su garazu (garazas matosi mano statyto namo antrame aukste), tokia isleista 1955 metais. Kartu buvo ir tokie Lego medziai, va raso, kad jie 1966 metu (tiesa sakant as juos kazkur nukisau, mat pagalvojau, kad jie neleginiai, dabar susirast reiks, taigi antikvaras, bet gal ir isvis ismeciau doh.gif ).
Tai va senos tos kaladeles baisiai, sakyciau koks 50 metu. Atrodo irgi kaip senos (kad ir logotipas ant ju dar kitoks), jau kai kur nelabai stipriai sukimba, bet man vis tiek mielos smile.gif

Kai beveik kartu parašėm, tai pražioplinau atsakymą doh.gif . Tai gerai, kad panagrinėjau iš naujo thumbup.gif

O o, ir Makvynas taip gerai nukainuotas ax.gif . Mano mažoji užsikabliavo ant Makvyno- skaitom ir skaitom knygą, internete nori trumpų vaizdelių, nors filmo dar nematė. Tai jau pradedu mąstyti ir apie lego ta tema blush2.gif .

Kaip man įdomu apie tuos senus thumbup.gif . Ačiū, kad papasakojot. Dabar įsižiūrėjau į nuotrauką, pirmiau pagalvojau, kas ten skaidru, o dabar aišku, kad garažas biggrin.gif . Nuostabus dalykas tas Lego thumbup.gif . Turiu pirkusi dėvėtų detalių, tai man taip įdomu tas senesnes apžūrinėti biggrin.gif
Atsakyti
Paziurejau e-maxima, tai galima mazdaug orientuotis kokios yra akcijos, ir tada kaip suprantu parduotuvej ieskoti akciijuniu, kad pritaikytu dar 30 proc su kortele. O perkant internetu, negalima panaudoti korteles, kad pritaikytu papildoma nuolaida?
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 01 31, 23:10)
Paziurejau e-maxima, tai galima mazdaug orientuotis kokios yra akcijos, ir tada kaip suprantu parduotuvej ieskoti akciijuniu, kad pritaikytu dar 30 proc su kortele. O perkant internetu, negalima panaudoti korteles, kad pritaikytu papildoma nuolaida?

O man tas irgi įdomu. Seniau buvau užklaususi, bet niekas neatsakė. Gal kas bandė pirkti?
Atsakyti